Bezmyślne lalki systemu – Psychopata na urzędzie !

Bezmyślne lalki systemu – Psychopata na urzędzie !

Często pisze wam o kształceniu i zatrudnianiu konkretnych osobników na stanowiska urzędnicze i kierownicze … To patologia pozbawiona empatii i uczuć ich dobór , to dobór plutonu egzekucyjnego ,za którym stoją oficerowie, generałowie i marszałkowie ! Ten schemat jest ,był i będzie realizowany w armii, urzędach, zakładach pracy i rządzie !

Użyteczni idioci o psychopatycznej osobowości oraz ich niepohamowana żądza władzy , pieniądza i tytułu to główny motywator ich działań pobudzonych przez odpowiednią stymulację zachowań w procesie edukacji .

Ludzie ci są demoralizowani i hodowani już w procesie wychowania i edukacji aby zajmując przygotowane im przez syjonistów i masonów stanowiska mogli stać się użytecznymi kozłami ofiarnymi oraz bezwzględnymi marionetkami od czarnej roboty.

życie

Osiągają sukces, bo nawet nie wiedzą, że kogoś krzywdzą. Psychopatów jest znacznie więcej w korporacjach niż w więzieniach – przekonuje Jon Ronson, autor wydanej właśnie książki „Czy jesteś psychopatą? Fascynująca podróż po świecie obłędu”.

-)Dlaczego zaczął pan polować na psychopatów?

Jon Ronson: Bo od dłuższego czasu różni psycholodzy i psychiatrzy mnie przekonywali, że psychopaci rządzą światem.

-)Uwierzył im pan?

Jon Ronson: Nie od razu. Ale przypomniałem sobie, że kiedy kilka lat temu pisałem książkę o teoriach spiskowych, jeden z twórców takich teorii powiedział mi, że rządząca światem elita to tak naprawdę istoty pozaziemskie, , które udają, że są ludźmi. Tamten człowiek był szaleńcem, ale teraz to samo mówili mi poważni naukowcy. Jedna z pierwszych informacji, do jakich dotarłem, była taka: psychopaci stanowią 1 procent społeczeństwa, ale wśród kadry zarządzającej jest ich czterokrotnie więcej.

-)Mało.
Jon Ronson: Tak, mało, ale ich wpływ na społeczeństwo jest ogromny. Bob Hare, ojciec badań nad psychopatią, powiedział mi kiedyś, że psychopaci siedzący w gabinetach prezesów wielkich spółek są tak samo paskudni jak psychopatyczni seryjni mordercy. Ale o ile mordercy niszczą pojedyncze osoby i ich rodziny, to psychopaci korporacyjni, polityczni czy religijni niszczą gospodarkę i społeczeństwo.

10553394_542589779175242_2870421471155091598_n

-)W jaki sposób?

Jon Ronson: Proszę sobie wyobrazić taką sytuację: na rynku działają trzy firmy telekomunikacyjne. Na czele jednej z nich stoi psychopata, dwoma pozostałymi kierują zwykli ludzie. Ten pierwszy ma nad nimi przewagę, bo nie ma poczucia winy, kiedy zrobi coś nieetycznego albo zwalnia pracowników. Nie odczuwa empatii, więc działa bez skrupułów. Jeśli dwaj pozostali będą się trzymać ogólnie przyjętych zasad, pozostaną w tyle, a tego nie darują im właściciele firmy. Co im pozostaje? Grać według zasad wyznaczonych przez psychopatę.

-) A może korporacjom opłaca się zatrudniać ludzi o psychopatycznych cechach?

Jon Ronson: O, z pewnością. Są pewni siebie, potrafią podejmować trudne decyzje. Są bezwzględni i skupieni na celu. Jeśli dostaną zadanie zrestrukturyzowania spółki, to zwolnią połowę załogi i zapewnią udziałowcom szybkie zyski. Zostawią po sobie spaloną ziemię: zrujnowane miasteczka, zniszczone bezrobociem rodziny, a potem odejdą głodni nowych wyzwań. Kiepscy z nich liderzy, bo nie umieją przewodzić ludziom. Bob Hare twierdził, że w wielu kluczowych miejscach władzę sprawują psychopaci, u których część mózgu, tzw. ciało migdałowate, nie funkcjonuje prawidłowo. Właśnie dlatego świat jest taki niesprawiedliwy, dlatego mamy ogromne nierówności ekonomiczne, wojny, a w korporacjach jedni pracownicy pastwią się nad drugimi. Hare napisał nawet na ten temat książkę „Węże w garniturach. Gdy psychopaci idą do pracy”. Zebrała znakomite recenzje.

-) To Bob Hare kilka lat temu zaprosił pana na specjalny kurs, na którym uczył, jak rozpoznawać psychopatów.

1798637_542589789175241_3558979309540466204_n

Jon Ronson: To było fascynujące doświadczenie. Poznałem składającą się z dwudziestu punktów listę cech charakteru i zachowań, dzięki którym można z dużym prawdopodobieństwem ocenić, czy ktoś jest psychopatą. Wymienię tylko kilka punktów: przesadne poczucie własnej wartości, potrzeba ciągłej stymulacji, skłonność do patologicznego kłamstwa, oszukiwania i manipulacji, brak realistycznych, długoterminowych celów, impulsywność, nieodpowiedzialność, seksualna rozwiązłość, wiele krótkotrwałych związków małżeńskich…

-) I jeszcze parę innych. Na przykład: bezwzględność i brak empatii.

Jon Ronson: To przede wszystkim. A poza tym brak wyrzutów sumienia i poczucia odpowiedzialności za własne czyny, pasożytniczy tryb życia. Aby być uznanym za psychopatę, trzeba odpowiedzieć pozytywnie na 15 z 20 punktów z listy.

-)Zrobił pan sobie test?

Jon Ronson: Oczywiście! Zaznaczyłem tylko jeden punkt: skłonność do nudy i potrzeba stymulacji. Psychopatą na pewno nie jestem.

-)Czy po skończeniu kursu wszędzie wokół widział pan psychopatów?

Jon Ronson: O tak! Sporządziłem też listę ludzi, którzy w ostatnich latach nadepnęli mi na odcisk, i zastanawiałem się, którego z nich mogę zdemaskować jako psychopatę.

-)I naprawdę potrafi ich pan rozpoznać?

Jon Ronson: To krępujące pytanie, bo w mojej książce wielokrotnie ostrzegam, by nie upoić się umiejętnością rozpoznawania psychopatów. Można kogoś skrzywdzić. Ale owszem, czasem patrzę na człowieka i myślę: ma wiele cech psychopaty. Ostatnio przytrafiło mi się to, kiedy prorosyjscy separatyści zestrzelili malezyjski samolot nad Ukrainą, a prezydent Rosji powiedział: „To nie nasza wina. To wina Ukraińców, którzy zmusili nas do tego, by strzelać”. Przypomnieli mi się wszyscy psychopaci, z którymi spotykałem się w więzieniach. Oni zawsze mówili: „To nie moja wina, że zamordowałem tego człowieka. Dziwnie na mnie patrzył, sprowokował mnie”. Tacy ludzie nie biorą odpowiedzialności za swoje czyny. Nie twierdzę, że Putin jest psychopatą, ale z pewnością ma wiele cech z listy Boba Hare’a.

-)Jaka jest różnica między psychopatą odsiadującym wyrok za zabójstwo w więzieniu a takim, który siedzi w gabinecie prezesa?

Jon Ronson: Nie ma żadnej. I jeden, i drugi ma wadliwe połączenia między ciałem migdałowatym a innymi częściami ośrodkowego układu nerwowego. Większość psychopatów nie ląduje w więzieniu, to po prostu bezwzględni manipulanci. Tych z korporacji jest więcej niż kryminalistów. Mieli więcej szczęścia: urodzili się w rodzinach, które zapewniły im dobre wykształcenie, więc nie wstąpili na drogę przestępstwa.

-)Pamięta pan pierwszego psychopatę, z którym pan rozmawiał?

Jon Ronson: To był szef haitańskich szwadronów śmierci, Toto Constant. Kierował skrajnie prawicową bojówką FRAPH, która terroryzowała sympatyków wypędzonego z kraju lewicowego prezydenta Jeana-Bertranda Aristide’a. Spotkałem się z nim wiele lat temu, po ucieczce z Haiti mieszkał z matką w Nowym Jorku. Bez przerwy powtarzał, że jest niewinny, że kłamstwa, jakie o nim opowiadają ludzie, łamią mu serce. Nagle zaczął płakać, jego ciałem wstrząsał szloch, ale robił to jak kiepski aktor. Ten elegancki mężczyzna udawał żal.

Uważajcie na siebie bo pogań za fetyszem często w oparach nałogów , może skończyć się dla was gigantycznym upadkiem z urwiska. Schemat użyteczności pragnie pozbawić was sumienia i duszy , ale za wszystko trzeba w życiu zapłacić …

Powtarzam to często młodym osobom zapatrzonym w swoją niekiedy pierwszą pracę – ta nagła niezależność , pseudo wolność ogranicza wasze możliwości spostrzegania tego co się z wami dzieje w aspekcie duchowym i moralnym …

Powtarzanie schematów uzależnień, profesjonalizacji zachowań bardzo szybko prowadzi do wynaturzeń będących w sprzeczności z waszym charakterem i naturą, stąd późniejsze depresje, nałogi i upadki! Nie warto poświęcać marzeń dla mamony !

Zobacz jak szybko uczysz się kłamać poprzez manipulacje, jak szybko towarzystwo kolegów i nałogi przejmują kontrole nad Twoim jestestwem, zobacz jak szybko kasa niszczy Twoje marzenia, i jak szybko piękno znika pod naciskiem rzeczywistości !

Liga Świata

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s