Prawdziwi Żydzi ,którzy przeżyli holokaust chcą wycofania wojsk syjonistów z Gazy

Prawdziwi Żydzi ,którzy przeżyli holokaust chcą wycofania wojsk syjonistów z Gazy – o tym nie powie Ci Polska Telewizja !

Holokaust Gazy, to powtórka z naszej historii! Byłe ofiary holokaustu wzywają do bojkotu gospodarczego, kulturalnego i naukowego Izraela ! Żydzi, którzy przeżyli nazistowsko- syjonistyczny Holokaustu potępiają rzeź Palestyńczyków w Strefie Gazy i wskazują USA jako współwinnego ludobójstwa !

Poprzez list otwarty ponad 250 ocalałych Żydów i potomków Żydów ocalałych z Holocaustu, potępiło działania rządu Izraela wobec Palestyńczyków w Strefie Gazy, przy współudziale rządu USA i wezwali do bojkotu Izraela w kwestiach naukowych , kulturalnych i gospodarczych .

pal1

 

„My (prawdziwe) ofiary Holokaustu jednoznacznie potępiamy rzeź Palestyńczyków w Strefie Gazy i jesteśmy przeciwni okupacji i kolonizacji historycznej Palestyny”! Pismo, zostało zamieszczone na stronie internetowej Międzynarodowego związku Żydowskiego ( międzynarodowa anty-Syjonistyczna sieć Żydowska ).

„Potępiamy Stany Zjednoczone zapewniające finansowanie Izraela w wojnie z bezbronnym przeciwnikiem”. Izrael bezprawnie wykorzystuje cierpienie prawdziwych Żydów , ich historię i biografie ofiar holokaustu podpisywane przez nieznane nam osoby! Promuje się dehumanizacje Palestyńczyków, tak jak robiła to Elie Wiesel, (laureatka Pokojowej Nagrody Nobla) poprzez opublikowanie w głównych mediach, fałszywych donosów i oskarżeń (bez dowodów) przeciwko Palestyńczykom , a konkretnie przeciwko Hamasowi!

To ona pisała o wykorzystywaniu przez Hamas dzieci jako żywych tarcz. (Dziś wiemy, że były to zdjęcia najemników Izraela gnających palestyńskie dzieci !) Artykuły Wiesel mają „uzasadnić nieuzasadnione” ataki na Palestynę. Mają uzasadnić zniszczenie Gazy i morderstwa syjonistów nad Palestyńczykami.

pal2

 

Osoba ta jest prowokatorem Mossadu, nagradzanym za kłamstwa !!! List udało się zamieścić w New York Times w formie ogłoszenia. „Ocaleni z holokaustu Żydzi i dzieci oraz wnuki… ocalałych z nazistowskiego ludobójstwa, jednoznacznie potępiają rzeź Palestyńczyków w Strefie Gazy i trwającą okupację i kolonizację historycznej Palestyny. Potępiamy Stany Zjednoczone zapewniające finansowanie Izraela w celu przeprowadzenia ataku. Potępiamy zachowanie państw zachodu , które wykorzystują swoje siły dyplomatyczne w celu ochrony Izraela przed skazaniem go za kreowanie procesów Ludobójstwa. Cisza świata jest cichym przyzwoleniem i współudziałem w ludobójstwie ! Jesteśmy zaniepokojeni skrajnie rasistowską dehumanizacją Palestyńczyków przez izraelskie społeczeństwo, które osiągnęło szczyt swej zabójczej drogi .

Izrael czerpie zyski z holokaustu tworząc nowe twarze tej tragedii! W Izraelu politycy i eksperci z The Times i The Jerusalem Post Izrael , otwarcie nawoływali do ludobójstwa Palestyńczyków! Izraelczycy przyjeli neonazistowskie insygnia swoich twórców . Ponadto, jesteśmy zdegustowani i oburzeni nadużywaniem Elie Wiesela w kreowaniu i fałszowaniu naszej historii szczególnie w tych stronach.

Promujecie kłamstwa, wykorzystywane do uzasadnienia nieuzasadnionego : tak Izrael zniszczył Gazę i zamordował prawie 2000 Palestyńczyków, w tym setki dzieci. Nic nie może usprawiedliwić zbombardowania szkoły ONZ ,a także schronów, domów, szpitali i uniwersytetów. Nic nie może usprawiedliwić pozbawienia ludzi energii elektrycznej i wody. Musimy zwiększyć nasze dzialania i skorzystać z naszej zbiorowej siły, aby zakończyć wszelkie formy rasizmu, syjonizmu , w tym trwającego ludobójstwa narodu palestyńskiego.

Wzywamy do natychmiastowego zakończenia oblężenia i blokady Gazy. Apelujemy do bojkotu gospodarczego, kulturalnego i naukowego Izraela. „Nigdy więcej” musi oznaczać, nigdy dla nikogo!” Podpisano: Hajo Meyer, przeżył Auschwitz i 250 innych osób. Liga Świata jest z wami , dosyć fałszowania historii, dosyć kreowania antysemityzmu na bazie religijnej i politycznej nienawiści syjonistów do Żydów , będących użyteczną formą kozła ofiarnego !

Liga Świata

Reklamy