Ebola dzieło WHO

Ebola dzieło WHO

Wirus Ebola znowu zaczął powodować panikę na świecie! Wirus Ebola spowodował już ponad 670 zgonów w Afryce Zachodniej, ale osoba, która zachorowała na drodze między Liberią i Lagos podniósła dzwonki alarmowe dla służby zdrowia.

Zastanawmy się, czy ten rodzaj śmiertelnego wirusa, pojawia się drogą naturalną czy jest sztucznym kreatorem tworzenia depopulacji i paniki.

Aby to zrozumieć musimy cofnąć się do roku 2006 r.

ebola3

Poniższe cytaty pochodzą z książki „Spotkanie z Doctorem Doom” napisanej przez Forresta Mimsa, prezesa Sekcji Nauk Środowiskowych Texas Academy of Science (USA).

„Patrzyłem ze zdumieniem jak kilkuset członków Texas Academy of Science, wstało i entuzjastycznie z radością wspierało oklaskami przemówienie mówiące o potrzebie eliminacji 90% ziemskiej populacji za pomocą takich wirusów jak Ebola.

Przemówienie Dr Erica R. Pianka (potomka niemieckich emigrantów), z University of Texas, ekologa, który otrzymał w 2006 r. prestiżową nagrodę „najwybitniejszego naukowca w Teksasie” (…) Ten człowiek dostarczył gotowe rozwiązania pozwalające na zmniejszenie populacji na świecie… Pokazał on animacje przedstawiającą Czterech Jeźdźców Apokalipsy…

Wojna i głód nie pomogą wiele, powiedział Pianka. Zamiast tego, choroby i wirusy będą najbardziej skutecznym i szybkim sposobem zabicia miliardów ludzi, którzy muszą wkrótce umrzeć, jeśli kryzys nie zostanie rozwiązany (…)

ebola1

Natychmiast po sformułowaniu tego pomysłu, niemal każdy naukowiec, profesor i student obecny na sali wstał i klaskał z entuzjazmem popierając idee tego mężczyzny. Wyeliminowanie 90% populacji ludzkiej wielu z nich wprost ucieszyła…

(…) Niedawno wymieniłem serię e-maili z Pianką. Zapytałem go czy nie boi się tego, że niektórzy mogą chcieć jego śmierci, ponieważ to on skierował do Afryki, wirus Eboli .

Odpowiedział, że Ebola jest na tyle skuteczna, iż zabija wszystkich (nawet jego przeciwników) i, że może rozprzestrzeniać się bez problemu także w Europie i obu Amerykach, a wszystko to poprzez jeden doskonale spreparowany rejs pasażerski…”

Cytuję za telegrama.ro : „Lekarze z całego świata są przerażeni – wirus Ebola , który uderzył w lutym ,może rozprzestrzenić się na całym świecie dzięki człowiekowi zakażonemu wirusem, który dwukrotnie podróżował samolotem …

Obecnie urzędnicy są zdesperowani, aby znaleźć dziesiątki osób, które weszły w kontakt z zakażonych człowiekiem. Patrickowi Sawyerowi pozwolono wejść na pokład samolotu pomimo obecności wyraźnych objawów Eboli – wymioty i biegunka.

ebola2

Jego siostra niedawno został zabita przez tą chorobę ,a on zmarł zaledwie pięć dni po przybyciu na miejsce. Sawyer podróżował do Liberii, miał przerwę w Ghanie, Togo i dotarł aż do Nigerii.

Wirus Ebola jest śmiertelny w około 90% przypadków. Lekarze zidentyfikowali 59 osób, które były na pokładzie samolotu i byli w stanie prześledzić kontakty 20 z nich.

Niestety, wielu ludzi nie został odnalezionych mogą oni być w dowolnym miejscu na świecie… ”

Ebola ma także w tych dniach odwrócić uwagę od wielu innych kroków czynionych przez rząd globalny. Takich jak masowe mordy rytualne, podpisywane umowy międzynarodowe i ruchy militarne Rosji i USA w obrębie Europy i Bliskiego Wschodu …

LIGA NWO net

Po europejskiej (1939-1945) próbie związanej z testowaniem leków i broni , doszło do Amerykańskiej próby generalnej (1945-1980) z zastosowaniem leków i chemii w jedzeniu , dziś poligon doświadczalny przeniósł się do Afryki gdzie WHO (1975 – 2014) testuje wirusy i ekstremalnie zmodyfikowaną żywność GMO …

Liga Świata

Reklamy