Jarosław Kaczyński boi się Polaków i własnego cienia !

O tym skandalu pisałem 2 i 3 lata temu. Jarosław Kaczyński boi się Polaków i własnego cienia !

To jeden z największych wydatków w sprawozdaniu finansowym PiS (B’n’B) za ostatni rok. Aż 1,8 mln zł partia sygnowana masońską marionetką Jarosława Kaczyńskiego płaci firmie Grom Group, założonej przez emerytowanych snajperów renomowanej jednostki o tej samej nazwie. Zadanie mają tylko jedno: chronić prezesa PiS, przepraszam prezesa marionetki B’n’B.

ka3

Ze sprawozdań finansowych PiS wynika, że na ochronę dla prezesa partia nie skąpi grosza. I widać, że bezpieczeństwo syna rosyjskiego szpiega Jarosława Kaczyńskiego jest dla niej priorytetem. W ubiegłym roku na konto firmy Grom Group PiS przelało 1,8 mln złotych. Na nic innego partia nie wydaje tak dużo pieniędzy. Czy ten wydatek jest koniecznością?

Pogróżki, nawet z groźbami zabójstwa, Jarosław Kaczyński otrzymuje od lat. A w PiS świeża jest pamięć o wtargnięciu szaleńca Ryszarda C. do siedziby PiS w Łodzi. Szaleniec z zimną krwią zabił wtedy działacza partii Marka Rosiaka i zranił innego działacza Pawła Kowalskiego .

ka2
Po zatrzymaniu krzyczał jednak, że jego prawdziwym celem był właśnie Kaczyński. Przyznał, że zamach na prezesa PiS uniemożliwiły trudności w pokonaniu ochrony, która otacza szefa PiS. Kaczyński miał wówczas propozycję z BOR, jednak odmówił.

Byli komandosi nadal więc chronią prezesa od świtu do nocy. W zależności od natężenia jego zajęć i nasilenia się liczby listów z groźbami, strzeże go czasem nawet 20 osób! Chodzą za nim krok w krok i pilnie strzegą jego domu na warszawskim Żoliborzu.

Inna forma ochrony czyli kolejne miliony!!!

ka1

Ze sprawozdań przedstawionych Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że niemal 1,4 mln zł PiS przelało w 2011 roku na konta tajemniczej firmy Guru Control Systems. W 2012 r. – już tylko ok. 800 tys. zł, a w 2010 r. – blisko 1,1 mln zł. Firma zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań z dziedziny monitoringu, zabezpieczeń i kontroli dostępu …

Musimy zatem zrozumieć, iż prezes wydaje prawie 3 miliony złotych na przeróżne formy zabezpieczeń własnej dupy … Syjonista w Polsce to złe rozwiązanie dla strachliwego pajaca i kłamcy !!!

Jaka jest prawda o skuteczności ochrony 🙂 nasz snajper na sucho zdjął syjonistę Kaczyńskiego w ciągu 3 dni 85 razy !!! Jak wygląda bezpieczeństwo posesji ? Mini dron sterowany telefonem wleciał 7 rany na teren posesji i 4 razy ulokował się nad autem masona z B’n’B … Nawet bez broni , używając wirusów lub zarażonych zwierząt cel zostałby zlikwidowany ponad 100 razy w ciągu paru dni ! Jaki Prezes ,taki Grom !

Liga Świata

Reklamy