Tajemnicza sekcja 1033 zajmuje miejsce policji w USA .

Tajemnicza sekcja 1033 zajmuje miejsce policji w USA .

Wiele osób zaczęło zwracać uwagę ,że coraz częściej zamiast policji pojawiają się na ulicach oddziały paramilitarne.

Przy odrobinie chęci znajdziecie w internecie filmy pokazujące ataki paramilitarnych oddziałów na nieuzbrojonych demonstrantów w mieście Ferguson (Missouri).

10333

Policja uzbrojona w karabiny szturmowe taki widok staje się zaskakująco powszechny. Jak to się stało ,że oddziały złożone z międzynarodowych najemników wyszły na ulice stanów zjednoczonych ? (Warto poczytać moje teksty z lat 2005-2011 roku o multikulturowych walkach z ludnością rdzenną – plany nwo)

Militaryzacja niezliczonych gmin, jest wynikiem procesu, który rozpoczął się w 1990, gdy sztuczny poziom przestępczości (gangi narkotykowe powoływane i finansowane przez CIA) pozwolił kongresowi i Departamentowi Obrony przenieść nadmiar sprzęt do dyspozycji lokalnych sił policyjnych.

10332

Sekcji 1033.

Początkowo sekcji 1033 miała pomóc policji w wojnie przeciwko fałszywym gangom narkotykowym i fałszywym terrorystom.

Nadmiar broni po wojnie w Iraku i Afganistanie z, którą (ponoć) nie wiedziano co zrobić, pozwolił poszerzyć program działania sekcji 1033. Całość sprzętu była w tajemnicy za darmo przekazywana do lokalnych jednostek policji , a następnie zaczęto zwiększać zatrudnienie w oparciu o międzynarodowe korzenie przyszłej kadry.

Policja ,która do tej pory miała problemy finansowe obecnie wyposażyła wszystkie swe samochody w nowe laptopy.

Co więcej coraz więcej posterunków ma opancerzone pojazdy bojowe czy urządzenia pozwalające na wytworzenie fal elektromagnetycznych ,brzmi to jak apokaliptyczna wizja z filmów si-fi , jednak jest to rzeczywistość z ,którą muszą się zmierzyć narazie Amerykanie .

10331

Zamówienia sekcji 1033 nie są przedmiotem publicznych przetargów , trudno więc ustalić jaka broń i jakie technologie są obecnie na wyposażeniu sekcji 1033.

Poprzez magazyn udało się wyśledzić listę zakupów dokonanych w ramach programu 1033. Okazuje się, że policja kupiła sprzęt ze środków Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, który odegrał ważną rolę w militaryzacji lokalnych sił policyjnych.

Na liście zakupów (zamówień) znalazły się m.in. armaty i pojazdy cysterny ,a także pojazdy opancerzone . Jeden z weteranów walk w Iraku zauważył, że funkcjonariusze na ulicach Ferguson są uzbrojeni lepiej, niż armia amerykańska w Iraku i Afganistanie.

Najnowsze zdjęcia z pierwszej linii ulicznego frontu faktycznie pokazują że policjanci mają broń z krótką lufą o kalibrze 5,56 milimetra zaprojektowaną na bazie wojskowej broni M4 . Policjanci mają na sobie mundury wojskowe oraz kamizelki kuloodporne, keflarowe hełmy, buty bojowe, i mierzą z broni do niewinnych przechodniów i bezbronnych protestujących .

Próbując uzyskać więcej informacji na temat sprzętu wojskowego sił policyjnych trafiliśmy na ścianę i zmowę milczenia. Policji nie wolno wypowiadać się na ten temat , a oficerowi podlegają obecnie dowódcą sekcji 1033.

W tym roku, wojsko wydało na wyposażenie policji 752.000.000 miliony dolarów. Ta liczba oznacza wzrost o ponad 50 procent wydatków na policję w stosunku do roku poprzedniego.

Lokalne organy ścigania powinny być dobrze wyposażone; nikt nie może z tym polemizować. Są one odpowiedzialne za ochronę setek milionów ludzi.

Ale !!! Jeśli zaciera się granica pomiędzy wojskiem, a policją, oraz pomiędzy ochroną , a kontrolą oznacza to, iż cały świat zmierza w kierunku socjalistyczno- totalitarnego państwa policyjnego ,w którym obywatel płaci za prawo do życia i za kontrolę własnych poczynań!

Liga Świata

Reklamy