Nowy interes kręcony na biednych i bezbronnych ! PGiNG

Nowy interes kręcony na biednych i bezbronnych !

Dostałeś wysoki zbiorczy rachunek za prąd, wodę czy gaz ? Posłuchaj uważnie … Manipulacje licznikami i rachunkami, czyli zorganizowana grupa przestępcza.

Według prawa abyś mogł złożyć odwołanie w kwesti rachunku musisz go uiścić. Tylko 5% ludzi zgłasza roszczenia wobec faktur i rachunków , tylko 13% osób zgłasza i zauważa błędne odczyty zegarów ! Co sprawia ,iż system manipulacji działa bez szfanku.

System działa tak. Najpierw instalowany jest nowy wyzerowany licznik lub kontrola zegarów lekko je modyfikuje … Potem odczyty rachunków są rozliczane według przewidywanych norm zużycia … Wreszcie po roku dostajecie rachunek zbiorczy … Zawyżony o kilkaset procent. Bowiem przewidywane normy zużycia są rozbierzne z fizycznym odczytem liczników !

Wybierane są osoby o niskim uposażeniu ,ponieważ od takich osób najłatwiej wydostać pieniądze … Takich osób nie stać na sprawę w sądzie lub sprawa dotyczy osób starszych bojących się reperkusji prawnych i zawieszenia dostaw prądu, wody czy gazu.

W jaki sposób działa ta zorganizowana grupa przestępcza !? Dział windykacji przekazuje wasze dane do banków i lichwiarzy , ta zbieżność zainteresowania banków osobami zadłużonymi w gazowniach , elektrowniach … nie jest przypadkowa !

Tak działa rozbudowany system mafijny… Dział windykacji , konserwacji i banki stanowią dobrze działający system … Okres jesienno – zimowy jest początkiem dużego ruchu i rachunki tego typu nie są elementem rzucającym się w oczy !!!

Całość zysku leży w podziale prowizji za udzielone kredyty …
Dział windykacji dodatkowo otrzymuje premie za skuteczność swoich działań …

Uważajcie , ostatnia sprawa z rachunkiem doprowadziła nas do kilkunastu podobnych spraw. Warto sprawe skierować natychmiast do sądu ponieważ w 90% ,można ją wygrać i uzyskać zwrot wiekszości kwoty nadpłaconego rachunku.

Pamiętajcie to wy jesteście na prawie, to wy utrzymujecie te firmy i wy opłacacie urzędnicze pensje , dlatego nigdy nie kłaniajcie się przestępcom !

Jeśli straty firmy spowodowane są systemem przesyłu i wynoszą od 30-70% to wy musicie ponosić koszty tych strat ! Lepiej zniszczyć klienta niż przyznać się do ułomności , zacofania i strat !

Liga Świata

Reklamy