2014 VMA – Deprawacja

2014 VMAs skoncentrowało się na jednym temacie – temacie, który został wyrażony za pomocą większości występujących na show tzw. gwiazd . Nicki Minaj i Ariana Grande, Iggy Azalea i Beyonce, wszystkie te ofiary MK Ultra za pomocą obrazu i dźwięku promowały: Oversexualization.

Zeszłoroczny VMAs był spektaklem innej ofiary illuminati Miley Cyrus zachowującej się jak w pełni zaprogramowany obiekt: Beta Kitten. W tym roku, prawie wszyscy wykonawcy , którzy wzięli udział w spektaklu byli w pełni programowalnymi Beta Kitten.

vma14

Przedstawienie pełne deprawacji rozpoczęła silikonowa Nicki Minaj i Iggy Azalea. Po koncercie MTV Austin Mahone powiedział tylko tyle o Nicki Minaj:

„Jej tyłek był po prostu ogromny. To było wszystko, na czym mogłem się skupić. ”

Oto poziom uwstecznionych programów przeznaczonych dla dzieci i młodzieży ! Głupota, tyłek, okultyzm, informacje podprogowe i seksualizm …

„To było niesamowite!”, twierdzi grupa docelowa MTV urodzona po 2000 roku, oglądaj, milcz, promuj i przyswajaj oto jasna wiadomość przesłana do młodych ludzi zafascynowanych marionetkami przemysłu muzycznego.

vma13

Oversexualization oznacza, po prostu, „masową i powszechną demoralizację poprzez seksualizacje zachowań zmierzających do prostytucji i deprawacji”.

Uczucie i miłość to wspaniała część życia, ale system illuminati spłaszcza uczucia do potrzeb czysto fizycznych pozbawionych wyższych , moralnych emocji. Upodlenie, wykorzystanie, seksualizm, przedmiotowość, sprzedaż … to ukryte zdemoralizowane przekazy dla młodego nie ukształtowanego umysłu … Ten przekaz ,może przez całe życie produkować negatywne skutki psychologiczne i interpersonalne.

vma12

Jednak dla okultystycznej elity, te efekty są pożądane, ponieważ produkcja zwierząt dążących do „lekkich obyczajów”, sprzyja hodowli łatwo sterowalnego uwstecznionego społeczeństwa, dążącego w swych reakcjach do mega rojów ,których tresura ograniczy się do pracy , jedzenia, nałogów i bezdzietnej kopulacji.

Wszechwidzące oko na scenie powiadamia słuchaczy ,że sponsorem tego seksualno okultystycznego widowiska są elity okultyzmu …

vma11 vma10

Gośćmi specjalnymi były inne programowane seks marionetki Katy Perry, Taylor Swift i Kim Kardashian. Zlot dziwek i prostytutek przemysłu muzycznego – oto skrót imprezy pod szyldem mtv.

Ariana Grande jest kolejną gwiazdą telewizji dziecięcej, która w wieku 13 lat została przekształcona w Beta Kitten.

Ariana jest promowana jako młoda i niewinna ladacznica ,która staje się elementem pożądania pedofili i zboczeńców … Umysł dziecka zostaje gwałtownie zmieniony, duchowość zostaje zastąpiona czystym seksualizmem wyłaniającym się z kontrolowanego nałogu.

Nawet gospodarz tego dziwnego wyreżyserowanego show, Jay Farrow, poczuł dyskomfort spowodowany przez seksualne i agresywne zachowanie nastoletniej Grande .

vma9

Grande wywołała ostatnio kontrowersje, publikując pikantne selfies w Internecie. Po raz kolejny, młodzi fani byli świadkami przemiany młodej dziewczynki w pełni programowalny produktu przemysłu : Beta Kitten.

W jej video, widać kabalistyczne Drzewo Życia ,podobne informacje podprogowe zawarte są w klipach Madonny, Britney Spears i innych Kociąt wyznających „Hollywoodzką Kabałe”.

Nicki Minaj, jej ostatni singiel, Anakonda, jest kontynuacją tego czego chce od niej przemysł illuminatów. Próbka piosenki : „Moja anakonda nie chce nikogo chyba, że bądą to Twoje bułeczki, hun”, co można przetłumaczyć: „Nie będziesz dziewczyno przyciągać samców, jeśli nie będziesz mieć gigantycznego tyłka jak Nicki Minaj”.

vma8

Przekazy tego typu zauważalne są już w muzyce lat 90-tych , moda na silikonowe usta, piersi , operacje, stylizacje, mody i trendy tworzą stada kopii marionetek rynku muzycznego… Spójrzcie na kobiety i ich wygląd , a potem odpalcie kilka teledysków … Jestem jaka jestem ?! Czyżby ?!

Jeśli jesteś w stanie skupić się wyłącznie na jej tyłku usłyszysz tylko to co miało zostać usłyszane : faceci, poligamia, seks wszystko dla pieniądzy, pozycji i wolności- jakiej wolności opartej na nałogach i popędach, kasie ?! Wszystko to mówi ; zapomnij o miłości , zapomnij o wierności , zapomnij o moralności !

vma7

Warto abyś zdał sobie sprawę czytelniku, że nasza cywilizacja o niskim poziomie intelektualno – kulturowym ponownie zbliża się do stylu rzymskiej dekadencji.

Oczywiście, można powiedzieć obojętnie : „To zabawne piosenki o dużych tyłkach! „.

Jessie J i „Bang Bang”.

vma6

Z jakiegoś powodu, Jessie J jest zawsze zapraszana na duże imprezy. Może to dlatego, że zawsze była częścią imperium Illuminati. W tym przypadku, jej singiel Bang Bang idealnie wpisuje się w nadrzędny temat VMA. Oto refren piosenki:

Bang Bang szybko do pokoju (wiem, że tego chcesz ) Bang bang wejdę na ciebie, (daj mi go ) Zaczekaj , pozwól mi cię tam zabrać (ach),
Poczekaj chwilę (ach)
Bang bang tam jest twoje serce (wiem, że tego chcesz )
Z powrotem, na tylnym siedzeniu mojego samochodu (muszę go mieć)
Zaczekaj pozwól mi cię tam zabiorę (ach) …

vma5

Piosenka dla idiotów i zwierząt o popędzie analfabety do debila … Dzieło literackie wątpliwej konstrukcji … Tak nisko upada muzyka i ludzie !

Iggy Azalea i Rita Ora wykonują na VMA, piosenkę Black Widow, która promuje kanibalizm po kopulacji… Zamiast tytułowych pająków , mamy morderstwo , kopulacje i rytuał śmierci ,który jest oprócz seksu najchętniej promowanym sygnałem podprogowym…

Jay-Z i Beyonce zajmują w przemyśle muzycznym illuminatów rolę „rodziny królewskiej”. Beyonce była główną postacią przemysłu Beta Kitten. I przyjdzie czas gdy jej talent przestanie być interesujący … Pamiętajmy , że martwa marionetka to nadal opłacalna marionetka …

vma4

Zgodnie z oczekiwaniami, Beyonce wypadła sprośnie i wyraźnie. Jej występ był związany z masońskim przesłaniem feminizmu.

Warto zwrócić uwagę ,że dziecko Jay Z i Beyonce – Blue Ivy , jest cały czas pod opieką ludzi ,którzy wciągnęli tą parę marionetek do okultystycznego kręgu! Co to, może oznaczać dla tego dziecka ! Dziecko jest spadkobiercą królewskiej pary, a więc musi brać udział w rytuałach oversexualization… Małe dziecko narażone na podprogowe manipulacje psychologiczne , nagość i wulgaryzmy… !

vma3

Podsumowując

Tegoroczna VMA skupiała się wyłącznie na kluczowej części programu Deprawacji: Sexualizacji dzieci i młodzieży narażając ich na proces usunięcia zasad moralnych, poniżenie, deformacje relacji między ludzkich … Podprogowe powiązanie muzyki, zabawy z eksplozją pożądania …

vma2

Ten idealny nowy porządek to spektakl demoralizacji i deprawacji ukrytej pod pozorem zabawy i sztuki.

Szambo, kloaka ,której kopią są dzisiejsze dyskoteki i zabawy … Seks, alkohol i poziom zbliżony do zabaw gatunków człekokształtnych …

Liga Świata

vma1

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s