Wiele osób czuje się rozczarowanych

Wiele osób czuje się rozczarowanych naszymi tekstami broniąc zezwierzęcenia, zepsucia i kurestwa. Traktują te cechy jako element „wolności” i to właśnie jest MK ultra – zanik umiejętności określenia granicy między dobrem i złem oraz prawdą, a kłamstwem – takie osoby niech szybko, bardzo szybko opuszczą listę moich znajomych !

Bo zdeprawowani dalej deprawują przekazując gen wszelakiego kurestwa …

Proponuje następujące lektury: czym są media i literatura naukowa, czym jest alkohol, nikotyna i rozwiązły styl życia, wreszcie lektury opisujące czym jest pieniądz fiducjarny i jak jego zarobkowe ograniczenie wywarło wpływ na zwierzęcy nałóg i popęd …

Wszystkie wytyczne o waszych spreparowanych działaniach i wspieraniu nwo dostarczy wam jedyne prawdziwe tłumaczenie protokołów mistrzów Syjonu z 1896 roku.

Zamieszczamy je jako pierwsi tłumacząc z oryginałów w języku hebrajskim i niemieckim. Wersje rosyjskie były wielokrotnie fałszowane na potrzeby wielu czynników ,które chciały przypisać Żydom ich autorstwo …

Wszyscy oni zapomnieli zmienić jedno słowo : „Zion” odnoszące się nie do Żydów ,lecz masonerii, syjonizmu i sekt religijnych skupionych wokół tajemnic genezy człowieka.

Zło nie jest winną syjonizmu i masonerii, jest winną ludzi którzy mu się z uwielbieniem rozpusty poddali. Każde zło kusi ,ale nikt nie mówi aby się go bać i mu ulegać !

Liga Świata
Dydymus

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s