Dark Knight i Dark Face

Dark Knight i Dark Face

Duncan Luna, naukowiec ze Szkocji, który przyczynił się do ustalenia przybliżonej daty umieszczenia na naszej orbicie dwóch satelitów , stwierdził ,że datę ich umieszczenia ,można określić na podstawie obserwacji nieba z powierzchni ziemi. Pojawienie się tych dwóch obiektów nastąpiło w okresie od 13 do 15 tysięcy lat temu.

df1

Wszyscy jak ognia unikają tego temu ,szczególnie tematu przejęcia drugiego obiektu o nazwie Dark Face przez NASA . Jak twierdzi kilka osób , obiekt umieszczony w strefie 51 siał śmierć ponieważ siła jego radioaktywnego promieniowania doprowadziła do dziesiątków zgonów – rak jelita grubego, rak trzustki, białaczka …

Co było powodem karkołomnej misji przejęcia obiektu? Powodem tym mianowicie były ciągle nadawane sygnały z aktywnego transpondera satelity … (Jak potężna musiała być bateria atomowa obsługująca transpondery przez tysiące lat!)

df2

Jak twierdzi Duncan Luna zdobył on zapis przechwyconych sygnałów przez Teslę i Marconiego…

Jak wynika z kopii notatek profesora Tombaugha, satelity informowały o przenosinach ocalałej garstki ludzi na planety związane z podwójną gwiazdą tau Bootis A (gwiazdozbiór Wolarz, planeta tau Bootis B) . Ciekawe jest to ,że w ostatnich latach odkryto tam kilka podobnych do ziemi planet.

„Naszym nowym domem jest Epsilom Bootis. Gwiazda Podwójna. Żyjemy na planecie 6 i 7. Szósta planeta ma jeden księżyc , siódma planeta posiada 3 księżyce… Nasza sondy znajdują się także na księżycu i księżycu Marsa , a na nich mapy Arcturus.” Oto ciąg informacji nadawanych przez satelitę Dark Face w postaci matematycznej.

Tyle wiemy dziś oficjalnie : tau Boötis (τ Boo) – gwiazda w konstelacji Wolarza, widoczna gołym okiem. Jest to gwiazda podwójna. Pierwszy składnik (A) jest żółto-białą gwiazdą ciągu głównego, nieco masywniejszą od Słońca, drugi (B) jest czerwonym karłem, okrążającym τ Boo A w odległości 240 j.a. Układ ten jest położony stosunkowo niedaleko Słońca, w odległości ok. 51 lat świetlnych. Wokół tau Boötis A krąży także odkryta w 1997 roku
planeta tau Boötis b.

df3

Kiedy Apollo X (masońska załoga: dowódca: Thomas P. Stafford
pilot modułu dowodzenia: John W. Young pilot modułu księżycowego: Eugene A. Cernan) poleciał z misją rozpoznawczą odnalazł sondę i utrwalił na taśmie monolit ,którego wpływ całkowicie zakłócił działanie instrumentów pokładowych. Podobny monolit znaleziono na księżycu Marsa.

Ta misja zapoczątkowała serię czarnych misji NASA na księżyc i marsa. Apollo 10/11, Gemini 12, wachadłowce, misje bez załogowe, nocne zabawy łazikami bez zgody władz NASA …

df4

Nie jest prawdą ,że w przestrzeń kosmiczną nie latają cywile i naukowcy tego typu działania są realizowane od 1981 roku. Czarny program obsługiwany jest przez astronautów i naukowców z tajnej bazy wojskowej Vandenburg Air Force Base w Californi ( tam stworzono X37B).

Tam też przywieziono osławiony monolit z marsjańskiego księżyca , miało to miejsce w 1972 roku. Aby uniknąć promieniowania, obiekt szybko zmienił miejsce swego pobytu i wylądował w podwodnej kopule na wyspach Bahama (Abaco).

Sprawą zajmuje się dr. Richard Boylan’s, który wytropił ,że za badaniami stoi firma RCA Corporation ,której wyniki badań są odpowiedzialne za nagły skok technologiczny . O dziwo zbieżność dat jest zadziwiająca – nagły rozwój technologii , a loty dla cywilnych naukowców od 1981r.

df5

Monolit wytwarza cały czas dźwięk o niskiej częstotliwości , co jest słyszalne nawet poza ścianami podwodnej kapsuły, a także emanuje światłem o łagodnych pastelowych barwach.

Dr Michael Wolf autor „Pocztówki znad krawędzi”, często mówi o wysyłanych przez monolit sygnałach opisanych językiem matematycznym.

Mówi się ,że z ziemi w rożnych okresach na przełomie milionów lat uciekło dziesiątki milionów osób tworząc conajmniej 5 nowych cywilizacji , dziś uważanych przez nas za obcych. To oni tworzą dla ludzi owe sondy, monolity, satelity i nadajniki , aby bracia mogli odnaleźć się w przestrzeni – mówił o tym także dr Carl Sagan z US Army Inteligence.

df6

Każdy z nich Sagan, Wolf, generał William Stubblebine… z powodu długotrwałej pracy z monolitem zachorował na raka.

Ci , którzy próbowali wnikliwie badać monolit zmarli na miejscu, pomimo strojów ochronnych.

Wysokiej rangi urzędnik CIA i dr Wolf oraz dr. Sagan zmarli na raka jelita grubego .

dr Michael Watt ujawnił się w swojej książce „Łapacze Nieba”. „Spotykałem się z pozaziemskimi artefaktami (indeiduals) codziennie w mojej pracy, a nawet mieszkałem wśród nich.” …

df7

The Black Knight, był szeroko opisywany w New York Times, Newsweeku, Lite i innych „poważnych” czasopismach . Od tego czasu to niesamowite odkrycie zostało pochowane przez NASA.

Czarny rycerz ma 70 metrów długości. I jak twierdzi wielu materiały o nim są strzeżone klauzulą poufności. Od kilku lat rząd USA próbuje ośmieszyć wyniki badań , treści artykułów twierdząc ,że Dark Knight to kosmiczne śmieci.

Już w Newsday (9/1/1960r) Bob Cari próbował ośmieszyć temat twierdząc ,że satelita to meteor.

df8

Robert L. Johnson dyrektor Adler Planetarium podsumowuje wnioski w sposób jednoznaczny : „… Czymkolwiek to jest napewno nie jest to meteoryt ,ponieważ te są o wiele szybsze… Na pewno nie jest to także satelita stworzony ręką człowieka o czym świadczy jego rozmiar i waga …”

Niezwykle na ten temat wypowiada się niszczony przez NASA Dr Wolf:
Rasa człowiecza wytworzyła poza ziemią szereg niezwykłych kultur , wspomnę tutaj tylko kulturze z Altair 4 i 5 czy rasie zamieszkującej Plejady.

W większości przypominają oni ludy skandynawskie i semickie.

df9

Wilk ujawnił również, że w 1954 roku miał do przebadania cztery trupy ,których ciała znalazły się w „Niebieskim pokoju”, na terenie Bazy Wright-Patterson Air Force Base w Dayton stan Ohio.

Ciała te przybyły z ternu Iranu i pochodzą od rasy pochodzącej z Oriona … Pytanie to konfabulacje chorego i wyniszczonego przez NASA i CIA agenta czy realne fakty, mające odwrócić uwagę od dwóch satelitów i sprowadzonego na ziemię monolitu … ?

df10

Niektóre gatunki z powodu zmian genetycznych , i odmiennych warunków bytowych nazywane są przez Wilka demonami.

Na dzień dzisiejszy tylko Time jeszcze nie wycofało materiałów na temat Dark Knight. (content.time.com/time/magazine/article/0,9171,894745,00.html)
Kilka ciekawych materiałów znajdziemy także na Harvardzie (articles.adsabs.harvard.edu/full/1995Obs…115…78S), choć zniknęły ciekawe materiały na temat wytwarzanych dźwięków przez struktury pochodzenia poza ziemskiego – monolit.

df11

Symbolika misji masońskich :http://historiazakazana.hvs.pl/masonski-podboj-wszechswiata/

Liga Świata

Reklamy