6 dni szkoły, 7 dni pracy !

6 dni szkoły, 7 dni pracy !

95% populacji zalicza się do kasty niewolniczej i odczuwa galopującą biedę (w porównaniu do średniej niemieckiej i szwedzkiej płacy , oraz do siły nabywczej pieniądza) , mamy też już 23% wykluczonych społecznie !

Państwo Kastowo – Więzienne ! Faktem jest ,że w czasach PRL-u nie uciekło z polski tyle osób co w czasach masońskiej wolności i zgniłej demokracji …

nw3

Państwo dla masońskich elit, depresja i stryczek dla karnego społeczeństwa!

Uderzony w przyszłość Polski – dzieci i młodzież wyniszczaną już przez szczepionki, leki, przegryzki, używki , demoralizacje edukacji , mediów ,grupę rówieśniczą oraz domową samotność !

‚Sobota nie powinna być dniem wolnym od szkoły’. Tak mówią w MEN, ale tylko na Facebooku!

Czy Joanna Kluzik-Rostkowska (demoralizatorka edukacji) majstruje przy „ustawie o dniach wolnych od nauki”? MEN zapewnia, że nie. Ale właśnie informacją o takiej treści scamerzy próbują wyłudzić informacje od nieuważnych użytkowników Facebooka.

„Minister edukacji wystąpiła w sejmie z nowelizacją ustawy o dniach wolnych od nauki !

Za kilka miesięcy PiS z Lewiatanem zaczną majstrować przy kodeksie pracy: chodzi o dni wolne , urlopy, zwiększenie godzin pracy oraz większe prawa pracodawców w stosunku do pracowników !!!

nw1

Armagedon PO i PiS ,ktokolwiek myśli ,że to dwie odzielne partie ma nasrane w głowie. Oni tylko tworzą medialny teatr , w kwestiach kluczowych działają razem poza systemem medialnej propagandy !!!

Teatr dezinformacji pozwala co pewien czas zmienić się przy korycie co pozwala na równomierny dopływ kasy dla urzędników różnych opcji … tej samej masońskiej ekipy !

Jest to patologiczna eksploatacja narodu tuż przed jego zniszczeniem !

Liga Świata

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s