Naukowcy i lekarze oraz farmaceuci robią idiotów z facetów !

Naukowcy i lekarze oraz farmaceuci robią idiotów z facetów !

BPA – w opakowaniach, ubraniach, produktach użytku codziennego, Flour – w wodzie , napojach, alkoholach , SLS w mydłach, szamponach … Nikotyna oraz Aspartam, Glutaminian , Syrop Glukozowo Fruktozowy…

http://zanimkupisz.hvs.pl

Po takiej dawce chemii spożywanej codziennie w każdej możliwej postaci , życiu w stresie – zawał, wrzody, rak i bezpłodność to 100% scenariusz ! Już 15 letni chłopcy są bezpłodni po serii szczepień, dużych dawkach Aspartamu i fluoru !!!

Jeśli nie damy do wiwatu sieciom handlowym ,które wymuszają na producentach dany typ hodowli i produkcji, zdechniemy jak psy ! Ja już nie ostrzegam ! Bo nasza cierpliwość się kończy kiedy widzę ludzką bezradność i obojętność względem obozowych praktyk !!!

Nie mogę już znieść biadolenia ; no ale co jeść, trzeba z tym żyć, kurwa macie jeszcze odrobinę jaj lub godności? Czy zostało już tylko psie skomlenie !

A lekarze, naukowcy, farmaceuci oraz producenci udawają idiotów poszukując prawdy ,którą dobrze znają !

„Rośnie liczba niepłodnych mężczyzn . Coraz poważniejszym problemem staje się niepłodność mężczyzn. Są w Polsce regiony, gdzie boryka się z nią niemal co drugi pan.

W katowickiej Klinice Gyncentrum w ramach społecznej akcji „Zdrowy tata” przebadano blisko 100 mężczyzn, ochotników mieszkających w tym regionie. Aż u 52 proc. badanych stwierdzono niepłodność.

ludob

– Od kilku lat obserwujemy rosnący odsetek panów mających problem z poczęciem dziecka. Ale tak złych wyników się nie spodziewaliśmy. Jest prawdziwy dramat – powiedział gazecie dr n. biol. Wojciech Sierka z Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum Clinic.”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s