Zobaczcie co robicie

Zobaczcie co robicie !!! Fascynuje was sensacyjny-medialny pojedynek agenta mosadu niejakiego Zawiszy z transwestytą?! Fascynuje was propaganda, dezinformacja i teatr. Prześcigacie się w gloryfikacji nacjonalisty i szprzedawczyka, robiąc to co było zamierzeniem tego materiału – celem tego materiału było:

– zwiększenie podziału społecznego
– rozpoczęcie dialogu genderowego
– zepchnięcie na dalszy plan istotnych wiadomości
– wzmocnienie pozycji medialnej upadającego agenta mosadu. Teraz pseudo patrioci i idioci znów staną po stronie masońskiej prawicy i faszystowskiego ruchu narodowego.

Niech żyje Polska głupota i podatność na manipulacje ze strony mediów !!

Co było istotne, m.in. to:

„W trakcie meczu siatkarskiego szaleniec postrzelił kilkudziesięciu kibiców. Policjanci obezwładnili strzelca i pomogli rannym. Na szczęście był to tylko jeden ze scenariuszy, który ćwiczyli antyterroryści w związku z nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej.

Warsztaty trwały od 28 lipca do 1 sierpnia. Na terenie hali Łuczniczka odbyła się najbardziej spektakularna część ćwiczeń…”

Oraz to :

„Umieszczone części tarczy anty rakietowej są bezużyteczne ponieważ nie bronią one polski przed nowymi typami broni wykorzystywanej przez jednostki radzieckie oraz chińskie …

Dostaniemy więc atrapę (dająca nam poczucie złudnego bezpieczeństwa) oraz od września kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy NATO , których trzeba będzie utrzymać. Sankcje Rosji wobec Polski zostaną tak jak to zaplanowano pogłębione – ponieważ Polska stanie się głównym koczowiskiem agresorów …

Według was więc kto będzie koniem ofiarnym całej tej sytuacji , kto zapłaci wyższe rachunki , kto z podatków sfinansuje utrzymanie bandy z NATO, i kto będzie pierwszym celem uderzenia ?! A przede wszystkim kto będzie żerował na okresie zimnej wojny ,kto jeśli nie politycy, księża i propaganda europejskiej masonerii. ”

http://zdekonspirowani.blogspot.com/2013/04/pseudo-patrioci-finansowani-i-szkoleni.html

http://zdekonspirowani.blogspot.com/2013/04/artur-zawisza-syjonista-niszczacy-ruch.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s