Kryptoreklama

Coraz częściej widzę ,że nie ma szans aby nauczyć ludzi myśleć!!!
Proste sposoby robienia z ludzi idiotów nadal działają wystarczy tylko dobry motywator!

Przykład! Dobrze wiecie ,że alkohol w każdej postaci zawsze był, jest i będzie elementem deprawacji i skutecznym elementem znieczulenia społecznego !

Wiecie to ?! To powiedzcie mi dlaczego bierzecie udział w kryptoreklamie ?! Tak w kryptoreklamie. Reklamujecie skutecznie browar i piwo, ponieważ nie ważne jak się mówi, ale ważne ,że wogóle się pisze i mówi.

Nie ważne czy tolerujecie czy nie tolerujecie deprawacji poprzez homoseksualizację ,ważne ,że daliście się wciągnąć w sprytnie skonstruowany plan propagacji alkoholu i tolerancji wobec zła !

Promujecie swoimi wypowiedziami i twarzami oraz profilami alkoholizm i homoseksualizm ! Stajecie się twarzami kampani reklamowej promującej szeroko pojęta deprawacje !

Mądry człowiek nie daje się sprowokować żadnej grze i żadnej prowokacji.

Mądry człowiek nie pije, nie zażywa i nie pali . Mądry człowiek obserwuje i się śmieje z nałogów , nałogowców i potrafi ich używać do własnych celów , potrafi ich mamić i oszukiwać , ponieważ mądry człowiek nie traci rozumu pod wpływem środków odurzających , znieczulających i niszczących jego zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe.

Co najlepsze tzw. sporadyczni nałogowcy to najwierniejsi wyznawcy systemu broniący pseudo wolności, tak pseudo wolności bo tym jest nałóg , jedyną formą ucieczki dla ograniczonego duchowo i moralnie umysłu !

Większość z was tłumaczy samych siebie, ale aby nie być samemu wciągacie w okolicznościowy nałóg innych , innych którzy aby nie być wykluczonymi popadają w ten sam okolicznościowy nałóg będący już dla większości codzienną smutną rutyną!

Liga Świata

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s