Indywidualizm ponad naukę.

Indywidualizm ponad naukę.

Człowiek ,nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada lub daży do jej posiadania.

W środowiskach akademickich niemal każda próba niekonwencjonalnego myślenia lub propozycja innego, nieschematycznego spojrzenia na problemy tego świata, spotyka się z ostrą reakcją establishmentu profesorskiego.

c7

To co nazywamy dziś wiedzą historyczną jest w rzeczywistości zestawem siłowych dogmatów stworzonych przez historyków niewychodzących z murów uczelni lub archiwów. (Coraz cześciej przypomina to wpychanie trójkąta w szablon kwadratu , twierdząc ,że takie są realia przeszłości… Czyste szaleństwo masońskiej cenzury.)

Każdy kto usiłuje myśleć trochę inaczej, mniej schematycznie… jest natychmiast określany mianem szarlatana. Tymczasem to właśnie ci ludzie, ci szarlatani jeżdżą po świecie i dotykają własnymi dłońmi przedmiotów, które akademiccy naukowcy bardzo często widzieli tylko na zdjęciach.

c5

Historycy reprezentujący oficjalną naukę nie dostrzegają w dziejach ludzkości niczego dziwnego. Niemal wszystko potrafią wyjaśnić, opisać…
A raczej tylko im się tak wydaje! Tymczasem dzieje ludzkości są naprawdę bardzo dziwne i czasami wręcz niesamowite. Tak niesamowite jak prawda ukrywana przez tajne bractwa przed społecznością naszego globu.

Tak kontrolerzy broniący systemu tytularnego programują stada niewolników twierdząc, iż wiedza to posłuszeństwo wobec nakazu autoratywnego i zastanego porządku rzeczy.

Tego nie dowiecie sie w szkołach i na uczelniach ponieważ fałszywy autorytet i nakaz autorytatywny służby kreowaniu stada podporządkowanych systemowi niewolników spełniających jego kryteria w kształceniu kolejnych i kolejnych pokoleń zaślepionych tytułem ignorantów i idiotów.

c3

Fikcja rzeczywistości określa podporządkowanie stopniem uległości i tolerancji wobec kłamstwa i zła.

Nawet nielogiczne kłamstwo powtarzane w nieskończoność staje się niepodważalną prawdą, jeśli wyeliminuje i ośmieszy się świadków i wytworzy zafałszowany obraz przeszłości za pomocą dopuszczonej do oficjalnego obiegu literatury będącej dziełem stada niewolników i członków tajnych bractw …

c4

Umysły ludzi dokonujących przekładów dzieł historycznych tkwi w określonych schematach myślowych. A ogrom naukowych dogmatów i uprzedzeń nie pozwala nawet na chwilę przyjąć, że tekst pochodzący sprzed tysiącleci mówi o broni, technologii lub nauce nie pasującej obrazem do posiadanej wiedzy o owym okresie…
Brzytwa Ockhama – zasada, która bywa również nazywana zasadą ekonomii myślenia.

Zgodnie z nią wszelkie zjawiska należy tłumaczyć opierając się na jak najmniejszej liczbie założeń oraz pojęć. Brzytwa Ockhama jest najczęściej wiązana z nazwiskiem średniowiecznego filozofa i teologa Williama Ockhama. Tymczasem zasadę „Nie należy mnożyć bytów ponad potrzebę” sformułowałsiedemnastowieczny filozof Johannes Clauberg.

Czy tak działa dzisiejsza nauka!?
Dzisiejsza nauka to wieczne kłamstwo i wieczny eksperyment dokonywany z premedytacją na całym człowieczym gatunku. Mnożymy byty ,założenia, cechy, kategorie i dzielimy społeczność na coraz mniejsze działające chaotycznie grupy… Szaleństwo prowadzi do próżni.

c8

Może nie wiecie ale dopóki populacja ziemi nie spadnie poniżej 500 milionów ludzkich istnień, wojny, rewolucje i eksperymenty naukowe, farmaceutyczne… będą częścią naukowego planu owych ludobojców i wrogów ludzkości spod znaku hierarchii i tajnych bractw!

Jeśli choć jeden kraj podaży drogą logiki i mądrości to oskarży i zabije własną strukturę hierarchiczną (świecką i religijną…) a reszta państw podąży tym mądrym śladem prawdy … Miliony nie muszą umierać za (prowokatorów) jednostki, to (prowokatorzy) jednostki muszą umrzeć za miliony!

Wojciech Dydymus Dydymski
Liga Świata

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s