Pedofilia i Sexedukacja 5 latków

Edukacja seksualna dla pięciolatków.
Pedofilia w USA !

Jeśli chodzi o sexualizacje małych dzieci, to co się dzieje w Las Vegas przechodzi ludzkie pojęcie .

Sin City taki przydomek zdobyło ostatnio Las Vegas stając się prekursorem seksedukacji dla malutkich dzieci!.

Proponowany program został wprowadzony w Clark County – Nevada, oraz w samym wspomnianym wyżej Las Vegas.

W Review-Journal ,Trevon Milliard podaje szczegóły, pisząc:
Zmiany w seksedukacji obejmują wprowadzenie nauki zachowań homoseksualnych, w wieku 5-8 lat ….

s3

Uczniowie w tej grupie wiekowej będą również uczeni, iż „dotykanie i pocieranie swoich genitaliów,jest najlepszym sposobem nauki masturbacji.”

Zmiany obejmują wprowadzenie 101 nowych stron do podręczników wychowania seksualnego .

Nicole Luth ojciec jednego z dzieci uczestniczył w spotkaniu z autorami tego pornograficznego dzieła i był w kompletnym szoku.

Proponowany program nauczania (Edukacja Seksualna), zaczerpnięty został z wytycznych opublikowanych przez Radę Informacji i edukacji seksualnej w Stanach Zjednoczonych (SIECUS), program ten także uczy 12-latków ” szczegółów seksu analnego i seksu oralnego z osobami tej samej płci”.

Jeden z rodziców zauważył ,że w publikacji – aborcja przedstawiona jest jako „bezpieczny sposób rozwiązywania problemów z niechcianą ciążą”.

s2

W Clark County School District licealista Chloe Davis dodał : „Po przejrzeniu około 20 stron podręcznika dla 5 latków nie mogłem kontynuować ponieważ pomimo swojego wieku (17lat) poczułem ,nie tylko niepokój ale i zgorszenie… Przedstawione w tej książce rzeczy nie są normalne… ”

Niestety, przedstawione tutaj rzeczy wcale nie są rzadkością w dzisiejszych czasach. W 2003 roku, senatorem stanu Illinois Barack Obama głosował za projektem ustawy, która wprowadziła program edukacji seksualnej dla pięciolatków stworzony przez SIECUS.

Program otrzymał dofinansowanie z takich okultystycznych firm i fundacji jak AT & T, Fundacji Buffetta, Carnegie Corporation, Fundacji Forda, i William and Flora Hewlett Fundation.

Nowoczesna (okultystyczna i pedofilska) edukacja seksualna obejmuje zasadę, że dzieci są istotami w pełni rozbudzonymi seksualnie od urodzenia.

Skąd ten pomysł? Dr Judith Reisman stworzył podwaliny amerykańskiej i światowej edukacji seksualnej dla dzieci opierając się na patologii Alfreda Kinseya.

Kinsey był tym, który upierał się, że dzieci są w pełni świadome swej seksualności od samego urodzenia. Jak on doszedł do takiego wniosku?

s1

Opracował stworzone przez siebie, wyssane z palca „dane” o seksualnych reakcjach dzieci i nieletnich.

„Badania” opracował zespół Kinseya poprzez obserwacje zachowań 4 letniego chłopca w okresie 24 godziny.

Uwaga ! Kinsey opierał się na informacjach od czynnych pedofilów, ludzie Ci byli jego współpracownikami, przeszkolonymi w zakresie metod zbierania danych na podstawie własnych realnych zachowań.

Jeden z nich, mówi Paul Gebhard, był współautorem dzieła Kinseya „Sexualne reakcje ludzkich kobiet „(1953). Mowa tu o Rexie Kingu. King był zainteresowany ” seksem z mężczyznami i kobietami, dziećmi i zwierzętami” ,jak mówi Gebhard podczas swojej współpracy z Kinseyem molestowanych około 800 dzieci. Gebhard, ubolewał nad procesami zachodzącymi w naszym społeczeństwie: „twierdzenie, że dzieci są seksualne od urodzenia to patologia”.

s5

Gebhard powiedział także, że zespół Kinseya należał do ” największej organizacji pedofilskich w kraju” (przypuszczalnie PSMMCh, North American Man-Boy Love Association) i wszystkie doświadczenia na dzieciach były rejestrowane na wideo.

Oczywiście, to tylko odzwierciedla skłonności Kinsey. „Według Kinseya, dewiacji jest ukrywaną normą.”

Kinsey był pedofilem, a swoje upodobanie do chłopców i zboczeń ukrywał za pomocą przeprowadzanych przez siebie badań, czyniąc z nich legalny proceder.

Kinsey i jego 300 osobowy zespół wprowadził zboczenia i pedofilie za pomocą „nauki” jako nowe narzędzie deprawacji aprobowanej powszechnie poprzez nakaz autorytatywny.

Ruchy wspierające edukacje seksualną w dużej mierze finansowane są poprzez ruchy pedofilskie , korporacje i fundacje masońskie ukryte pod płaszczykiem projektów pro społecznych. Naiwne osoby angażujące się w tego typu działania są ofiarami ukrytych przesłań mających na celu deprawacje społeczną poprzez powszechną seksualizacje i zmianę definicji głównych wartości i opisujących je pojęć.

s4

W tym aspekcie próbuje zmienić się pojęcie i definicję miłości rodzicielskiej w relacje pseudo pedofilską. A idea rozbudzenia aktywności seksualnej w młodym wieku ma zmusić dzieci do porzucenia idei miłości i prawości na rzecz zgnilizny i seksualizacji wszystkich elementów życia rodzinnego i społecznego.

Na sympozjum w Baltimore ,które odbyło się w 2011 roku mówiło się o normalizacji relacji seksualnych między dorosłymi i dziećmi !!!

WND.com poinformował wówczas, że grupa B4U-ACT rozpowszechnia informacje, że pedofilia jest jedną alternatywną dla heteroseksualizmu orientacją seksualną.

Potwierdziło to American Psychiatric Association wymazując pedofilię z listy chorób psychicznych (zostało to opisane w Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM)) ….

WND napisał:
… Fred Berlin i Johns Hopkins … argumentowali swoją decyzję : ” musimy zaakceptować ludzi, którzy mają pociąg dla nieletnich ….”

Richard Kramer, który reprezentował B4U-Act twierdził nawet, że pedofile są niesłusznie piętnowani i stają się „ofiarami” .

Prelegenci konferencji … powiedzieli cytując podręcznik diagnostyczny, że należy się „skupić na ich potrzebach” ,a pedofile, powinni mieć „minimalny wpływ na kontrolę społeczną”, zamiast skupiać się na bezsensownej „potrzebie ochrony dzieci.”

Opisujący siebie jako „gej działacz” Jakub Breslow powiedział, że to jest dobre dla dzieci, aby były one „przedmiotem naszego zainteresowania.” Breslow powiedział także rzecz oburzającą : „pedofil nie musi uzyskać zgody od dziecka na seks, tak jak nie musi uzyskać zgody od buta aby go nosić „.

Wiceprezes … Liberty Counsel Action J. Matt Barber, który również uczestniczył w konferencji, podsumowując swoją wypowiedź stwierdził :” Dorośli mają naturalne prawo żądzić dziećmi jest to”norma”, dlatego nie rozumiem ludzi ,którzy niesprawiedliwie „demonizują”, seks z dziećmi, które są zobowiązane wyrazić zgodę na seks…”

„Współżycie z małymi ludźmi jest normalnym heteroseksualnym zachowaniem wyrażającym miłość rodzica do dziecka …”

Badania wykazały, że poprzez ten rewolucyjny w skutkach program edukacyjnych w szkołach powszechnych rozwija się pedofilia, i jest to zjawisko bezkarne !

Hasło PSMMCh brzmi : „seks przed ósmym rokiem życia , czy nie jest już za późno ?”

Mam nadzieje ,że ten materiał da wam sporo przemysleń co do roli polskiego rządu w demoralizacji całego polskiego społeczeństwa ! Co zrobilibyście pedofilowi i gwałcicielowi waszego dziecka ? Zróbcie to Polskiemu rzędowi , sejmowi i senatowi ,zanim będzie za późno i znów zlekceważycie i zaaprobujecie tego typu patologie !

Liga Świata

Deprawacja niszczycielem dzieci i kobiet:http://newspaper.hvs.pl/seksualizm-i-deprawacja-niszczycielem-dzieci-i-kobiet/

Nowy wymiar homoseksualizmu:

http://newspaper.hvs.pl/skonstruowano-nowy-wymiar-homoseksualizmu-moda-deprawacji/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s