Powietrzne zamachy CIA

Zamachy CIA na ludzi, którzy mogli zmienic świat, lub na zużyte już marionetki!

Rzeczy o,których nie wiecie przez blokadę mediów !

Znany w Ameryce dziennikarz śledczy, Wayne Madsen w swoim artykule opublikowanym w internetowym czasopiśmie Fundacja Kultury stwierdził ,iż śmierci kandydata na prezydenta Brazylii Eduardo Camposa (PSB), w katastrofie lotniczej w dniu 13 sierpnia, spowodowana była działaniami CIA.

cia terror7

Artykuł jest zatytułowany „Wszystkie czynniki wskazują na zamach. To CIA zabiło w wypadku samolotowym brazylijskiego kandydat na prezydenta”. Madsen twierdzi, że zwycięstwo Silvy będzie reprezentować zwycięstwo Barack Obama planującego wyeliminować „postępowych prezydentów” w Ameryce Łacińskiej.

Wayne Madsen potwierdza tezę, że CIA zabiło Camposa. Ex-oficer US Navy, Wayne Madsen jest neugiętym dziennikarzem śledczym : „Marina Silva jest faworytem Obamy i George’a Sorosa. Marina twierdzi, że Stany Zjednoczone powinny prowadzić politykę globalizacji, wolnego handlu i inwestycji prywatnych. Marina jako syjonista jest pro-Izraelskim pionkiem w grze o NWO. Marina jest zakochany w sile Pentagonu i Wall Street.

Technicy Krajowej Rady Bezpieczeństwa Transportu, (agencja badającą wypadki w USA), przybyli do Brazylii, aby ukryć dowody zamachu i zabrać je do USA – i znikną , twierdzi Madsen.

Czy znasz jakieś sprawy w USA związane z zamachami fałszywej flagi i nielegalnym nagrywaniem rozmów ?

cia terror3

Wayne Madsen- w przypadku katastrofy i zabójstwa Camposa media w USA nabrały wody w usta. Ale tu, w Ameryce Łacińskiej widzieliśmy podobne przypadki, a informacje dochodzą do ludzi znacznie łatwiej. Oczywiście nigdy nie poznamy treści czarnych skrzynek po poważnych awariach, takich jak upadki samolotów TWA 800, American Airlines lot 587 z Nowego Jorku do Santo Domingo … , nie poznamy kulis zabójstwa senatora Wellstona czy JFK Jr. Nie poznamy bo zadba o to CIA…

Twierdzisz ,że CIA nie tylko doprowadza do tragicznych wypadków albo manipuluje materiałem dowodowy?!

Wayne Madsen -ślady zaangażowania CIA w tworzeniu anomali technicznych obejmują i sam proces wypadku oraz wszystkie raporty techniczne związane z startem samolotów oraz późniejszą ich obdukcją. Dzieje się tak ponieważ CIA kontroluje firmy L3 Communications i Textron ,które powstały na bazie byłych agentów CIA i świadczą usługi rządowi USA …

cia terror5

(L-3 Communications, Inc, to amerykańska firma działająca na rynku obrony mająca swoją siedzibę na Manhattanie w Nowym Jorku, która produkuje systemy „dowodzenia i kontroli”, dla wywiadu, łączności, rozpoznania, monitoringu, oraz systemy urządzeń awioniki, a także oprzyrządowanie morskie i produkty przemysłu lotniczego. Firma zatrudnia 63.000 pracowników a jej obroty przekraczają 15000000000 dolarów. Jej główni klienci to Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, CIA, NASA i kilka firm telekomunikacyjnych i międzynarodowych sił zbrojnych.

ciaterror6

Textron Company to amerykańska spółka holdingowa, która kontroluje producentów samolotów cywilnych i wojskowych.

Textron została założona w 1923 roku przez Royal, dziś obejmuje przedsiębiorstwa w różnych sektorach biznesowych, takich jak:
Bell Aircraft Corporation
Cessna Aircraft Company
Silniki Lycoming…)

Jakie inne sprawy dotyczą CIA?

Wayne Madsen – CIA ma bogate doświadczenie w zestrzeliwaniu samolotów m.in : zestrzeliła samolot obalonego prezydenta Roldos w Ekwadorze, Torrijosa w Panamie, przywódce rewolucji kubańskiej Camilo Cienfuegos w 1959 roku, a także samolot Cubana 455 na Barbadosie.

CIA zastrzeliła również premiera Portugalii, Carneiro i jego ministra obrony, zginęli w katastrofie Cessny 421 w Lizbonie, w 1980 roku, w czasie kampanii przedwyborczej. Zamach ten utorował powstanie portugalskiego rządu pro-amerykańskiego.

CIA odpowiada też za śmierć kandydata na prezydenta Wenezueli , zabitego w podejrzanej katastrofie Cessny 310, w 1978. Ottolina Renny był zwolennikiem bolivaristas opierającego się na pomyśle zjednoczenia Ameryki Łacińskiej, ideał ten,później został przyjęty przez Hugo Chaveza i był oczywiście zwalczany przez CIA.

ciaterror1

Indyjski przywódca polityczny Madhavrao Scindia zginął w podejrzanym upadku Cessny C 90 w roku 2001 był autentycznym Maharadżą Gwalior, i pracował jako krajowy lider polityczny był za wprowadzeniem dawnych zasad księstw, które były w opozycji do globalizacji społeczeństwa indyjskiego. Mógł być jednym z największych przeszkód dla CIA.

(Gwalior to miasto w stanie Madhya Pradesh, w Indiach. Znajduje się w centrum kraju. Ma około 917 000 mieszkańców. Była to stolica niezależnego księstwa do 1947.)

Istnieją podobne przypadki upadku Cessny 560XLS jak w przypadku śmierci Camposa?

Wayne Madsen: Nie, ten samolot ma przykładowe wskaźniki bezpieczeństwa, które informują pilota o anomaliach. Samolot z JFK Jr na pokładzie miał oznaki sabotażu. Inny przykład :Cessna 310 na ,której pokładzie został zabity Republikanin Hale Boggs, dysydent, członek Komisji Warrena zajmujący się śmiercią prezydenta Johna Kennedy’ego.

Hale Boggs oskarżył CIA o zabójstwo dokonane na prezydencie Kennedym. Katastrofy samolotu Cessna 335 zabityła również gubernator Missouri, Mela Carnahana, dzień przed wyborami.

cia terror8

(Komisja Warrena (oficjalna nazwa Komisji Prezydenckiej nad wyjaśnieniem morderstwa dokonanego na prezydencie Kennedym), została powołana do życia w dniu 29 listopada 1963 roku przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Lyndona B. Johnsona do zbadania zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy’ego.)

Dlaczego nie ufasz członków Krajowej Rady Bezpieczeństwa Transportu, którzy przybyli do Brazylii w celu zbadania upadku Cessny?

Wayne Madsen: Powody są jasne NTSB zostało publicznie oskarżone o ukrywanie przyczyny katastrofy TWA 800 bo to nie był przypadek lub wypadek.

Jako były urzędnik Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, byłeś współodpowiedzialny za bezpieczeństwo narodowe. Dlaczego teraz oskarżasz CIA o te wszystkie morderstwa ?

Wayne Madsen: CIA ingeruje w działania wszystkich służb bezpiecznestwa narodowego i we wszystkie służby wywiadowcze. Służby te oskarżają dyrektora CIA, Johna Brennana, o udział CIA w zabójstwach dokonywanych przez tajne służby na terenie USA i całego świata ,jest to jawny terroryzm.

Jak CIA maskuje zbrodnie, jak zostały wykonany zamach na Camposa?

Wayne Madsen : najlepszym formą obrony jest atak , fałszywe oskarżenia , ośmieszanie teorii spiskowych oraz maksymalne wykorzystanie opłacanej prasy i telewizji w celu propagacji swojej wizji zdarzenia to propaganda amerykańskich służb wywiadowczych.

Jak Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu pracuje w Brazylii?

cia terror9

Wayne Madsen – Pracownicy NTSB działa wyłącznie w imieniu rządu USA, zawsze oskarżają kogoś o upadek samolotu, tak jak ma to miejsce teraz w działaniach przeciwko rządowi Rosji, oskarżając go o spowodowanie katastrofy Malaysia Airlines na Ukrainie .

Kto jest faworytem USA w Brazylii?

Wayne Madsen – Marina Silva jest faworytem Obamy i Sorosa. Marina twierdzi, że Stany Zjednoczone są liderem globalizacji, wolnego handlu i inwestycji prywatnych…

Jak brazylijski rząd i dziennikarze śledczy mogli postąpić w przypadku ostatniej katastrofy lotniczej?

Wayne Madsen – rząd nigdy nie powinien był pozwolić na działanie Pracowników Krajowego Zarządu Bezpieczeństwa Transportu w Brazyli. Tak stworzono możliwość usunięcia wszystkich dowodów oraz danych fizycznych i przewiezienie ich do USA. Podobną fikcję tworzy FSB na terenie Europy.

cia terror4

(George Soros (Budapeszt 12 sierpnia 1930) jest przedsiębiorcą i biznesmenem pochodzenia węgiersko-amerykańskiego. Znany ze swojej działalności spekulant, zwłaszcza w odniesieniu do kursów wymiany walut, wygrał 1 mld dolarów w ciągu jednego dnia licytacji przed Bankiem Anglii,i ze swojej pseudo filantropijnej działalności , wspierającej m.in. Central European University . Członek klubu Bilderberga, komitetu 300, rady Olimpians, mason… Kreator rewolucji pro demokratycznych i inicjator zamachów fałszywej flagi.)

Liga Świata Brazylia

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Powietrzne zamachy CIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s