Fałszywe wieże BTS przechwytują Twoje dane.

Fałszywe wieże BTS przechwytują Twoje dane.

Wiele osób niezdaje sobie sprawy, że co 5 BTS przechwytuje dane z telefonów komórkowych. Wieże, te są stawiane przez operatorów na użytek prawa telekomunikacyjnego ,które wymusza przechowywanie danych do 2 lat . Powiecie ale to są rozmowy – przypominam wam ,że od kilku lat rozmowy przekazywane są w postaci pakietowej – dzięki temu ominięto niuanse prawa , mówiąc wam ,że dzięki tej technologii można zwiekszyć ruch w sieci i poprawić jakość rozmów !:)

Teraz wystarczy tylko odpowiednie oprogramowanie, a cała zawartość waszego telefonu (coraz więcej smartphone’ów ma takie oprogramowanie ukryte w hardware urządzenia) zostaje spakowana i podana zainteresowanym wami służbom …

To wszystko dzieje się ukradkiem, po cichu bez waszej wiedzy i świadomości.

Sprawa oczywiście wyszła na jaw przy okazji. Les Goldsmith, prezes ESD America , producent super-bezpiecznego telefonu CryptoPhone 500, znalazł 17 fałszywych wież tego typu. Nikt nie wie na pewno, kto jest ich operatorem w Europie , jednak w USA wg. Goldsmitha operatorem jest Popular Science.

„… zaczynamy się zastanawiać – dlaczego rząd USA współpracuje z chińskimi firmami ?”.

Komputery sterujące przekazują drogą radiową pozyskane dane do takich sieci jak shadow net, które wykorzystywane są m.in. przez NSA i CIA .

Tajne protokoły sieci komórkowej są odszyfrowane poprzez dostęp do oficjalnych systemów operatora . Dla systemu nie jest istotne czy telefon korzysta z systemu Android, Windows lub iOS…

Co do telefonu CryptoPhone 500 ma on dwa systemy operacyjne, które niezależnie od siebie działają tylko na części telefonu wykorzystując dedykowane procesory.

Procesor pasma podstawowego. Funkcją procesora pasma jest praca pośrednia pomiędzy głównym systemem operacyjnym (OS) a telefonem i wieżami komórkowymi. Drugi procesor odpowiada za szyfrowanie danych , taki proces utrudnia kryptografię odbieranych danych .

Aby przetestować bezpieczny telefon w sieci przechwytującej , Goldsmith jedzie obok obiektów rządowych na pustyni Nevada, gdzie CryptoPhone „świeci się jak choinka” informując o inwigilacji systemu operacyjnego, podczas gdy iPhone 5s i Samsung Galaxy S4 nie wykazały żadnych oznak przechwycenia danych i inwigilacji.

Wskaźnik CryptoPhone zostały zmuszone do przełączanie się z sieci 4G do 2G, znacznie starszego protokołu, który jest łatwiejszy do rozszyfrowania i złamania w czasie rzeczywistym. Popatrzcie na swoje telefony kiedy nagle po nawiązaniu połączenia telefon traci zasięg sieci 3G/4G i rozpoczyna działać w sieci 2G.

Oczywiście to ,że jesteś inwigilowany nie oznacza ,że interesuje się Tobą konkretnie jakaś tajna jednostka specjalna … Ona interesuje się po prostu wszystkimi !

Więc nie musisz od razu kupować CryptoPhone aby się chronić chyba , że często używasz słów kluczowych ,które interesują tajne służby ? Ale uwaga jeśli często opuszczasz kraj zamieszkania jesteś na liście potencjalnych ekstremistów i Twój telefon na 100% jest pod ścisłą ochroną !!!

Głównymi klientami kupującymi CryptoPhone’y są menedżerowie, politycy ,którzy robią interesy w Azji. Pojedynczy CryptoPhone kosztuje 3500 dolarów, i sens kupna mija się z celem jeśli druga osoba z, którą rozmawiamy nie ma podobnego telefonu !

Liga Świata

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s