Prawda w oczy kole. Syjoniści to nie Żydzi

Prawda w oczy kole.

Nie będę tolerował kłamców, idiotów, płatnych klakierów, cwaniaków, syjonistów, masonów, prawicowych, lewicowych, chrześcijańskich , anarchistycznych oraz pseudo narodowych hejterów …

Nie podoba się to co czytacie, proszę opuścić grono moich znajomych – ja nikogo nie zapraszam do grona znajomych, a nasza reakcja na kłamstwa następuje w czasie od 3 do 10 sekund!

syj1 syj2 syj3

Publikacja m.in. Protokołów Mistrzów Syjonu z 1896 r, nie jest kolejną próbą publikacji przerobionej wersji z lat 1916-22 , której kopie chętnie powielane są z portali chrześcijańskich i prawicowych jako materiał mający propagować antysemityzm wsród Polaków.

Materiał opublikowany przez nas w oryginale nie zawiera ani jednego słowa mającego uczynić z protokołów dzieła Żydowskiego. Przypisanie Żydom autorstwa tego dokumetu było próba poświecenia Żydów przez ruchy syjonistyczne i masońskie !

Było to sprytne jednakże zapomniano ,iż rabini wyparli się ruchu Syjonistycznego ,prosząc społeczeństwa całego świata o pomoc w zwalczaniu tej faszystowskiej i masońskiej organizacji o charakterze globalnym.

syj4 syj5 yj6

Syjoniści i masoni po publikacji przez nas tej wersji protokołów szybko zaczęli atak w Polsce, USA i Rumuni aby zdyskredytować tą wersję dokumentu. Wystarczy jednak rzucić okiem na procesy zachodzące dookoła nas aby stwierdzić ,iż jest to dokument oryginalny i zbieżny z planami elit dotyczącymi polski i świata. Czyż to co stało się z monarchią, prasą, konstytucją, polityką, rewolucjami, wywłaszczeniem … nie miało miejsca ?!

Nie dam się zastraszyć, nie dam się ośmieszyć i zgnoić padlinie, która z wolna zaczyna odczuwać presje opini publicznej …

Konkretne dowody na oryginalność protokołów ?!

Oto one ,zdjęcia ojców syjonizmu na spotkaniach, na których nie było ani jednego rabina , a Żydzi stanowili tylko 35% składu rady. Kongresy syjonistów i masonów odbywały się również w Polsce.

syj7 syj8

Dzisiaj większość tych ,którzy mają żydowskie nazwiska uzyskało je poprzez kradzież dokumentów – martwych dusz (holokaust). Rząd ZSRR, Polski i USA po wojnie przejął tysiące dokumentów zamordowanych ofiar nazizmu tworząc fałszywe osobowości narodowości polskiej, rosyjskiej czy żydowskiej …

Również w Polsce wiele osób przejęło majątki żydowskie wraz z nazwiskami ich byłych właścicieli.

Warto zwrócić uwagę ,że oficjalnym twórcą syjonizmu był mason i faszysta Herzl który pisząc „Państwo żydowskie” obrał Żydów za wygodne ofiary swego planu realizowanego poprzez stworzenie Izraela i nazizmu.

W 1898 r w Bazylei zostały po raz pierwszy wygłoszone w całości Protokoły Mędrców Syjonu , a głównym tematem obrad był : „Rasizm jako element podoboju” . Drugim tematem obrad było zagadnienie : „Państwo Izrael początkiem nowego porządku”

Syjonizm przejął wszystkie symbole judaizmu, powiązał je w spójną całość z rytami masońskimi poprzez mistyczną wiedzę starożytną. Obecnie syjonizm jest największym odłamem masonerii na świecie.

Liga Świata
P.s. Kierujemy się wiedzą historyczną z pewnych źródeł ,których logiczna analiza pozwala na konkretne wnioski. Nie kierujemy się metodą kopiuj- wklej z portali internetowych! Kto z was sprawdza źrodła ? Kto z was analizuje treść poprzez porównania i kwerendy ?!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s