Projekt DARPA -HAARP II

Projekt DARPA -HAARP II

Klimat pod kontrolą szaleńców ,czyli broń geofizyczna.

Departament Stanu USA oraz marynarka wojenna Chile, badają możliwości zastosowania broni geofizycznej, geomagnetycznej i jonosferycznej.

U wybrzeży Chile zakotwiczona została jednostka badawcza DARPA posiadająca na pokładzie nowe rodzaje broni HAARP II.

darpa1

Projekt klimatyczny będzie obejmował współpracę : US Navy, Departamentu Obrony – USDOD, NOAA z marynarką wojenną Chile.

HAARP i HAARP II to zamknięte i tajne projekty rządu światowego.

W badania geofizyczne były zaangażowane statki Departamentu Obrony (m.in. USS America) stacjonujące u wybrzeży Peru i Chile (teren zainteresowania Rockeffelerów)

Projektu HAARP Coastal II.

darpa6 darpa4

Efektem ciągłych badań są intensywne wstrząsy sejsmiczne na środkowo-zachodnim wybrzeżu Ameryki Południowej, a także niezwykłe anomalie pogodowe pomagające w tworzeniu fałszywych raportów o stanie klimatycznym ziemi.

Eksperci twierdzą, że celem wspólnego programu badawczego jest manipulacja pogodą i testowanie nowej broni geofizycznej.

Rosja, Chiny i Iran prowadzą podobne badania o charakterze czysto militarnym. Badania te mają poważny wpływ na aktywność geologiczną ziemi ,a także na anomalie zachodzące w atmosferze.

darpa7 darpa5 darpa8

Kolejni eksperci i badacze wskazują, że trzęsienia ziemi są produktem opartym na dynamicznej zmianie polaryzacji elektrycznej .(Loxodrome) Rotacyjna zmiana polaryzacji elektrycznej i stykanie dwóch wirów elektromagnetycznych wpływa na gwałtowne wyładowanie ładunku elektrycznego.

W ten sposób wywołać można trzęsienia ziemi, gwałtowne burze, tornada i tsunami.

Niezależnym badaczom udało się zidentyfikować i odtworzyć działanie drugiego etapu HAARP II, który powoduje znaczne wahania ziemskiej jonosfery i ogromne zmiany geologiczne na terenie Ameryki południowej.

Projekt HAARP II, to geofizyczny terroryzm zwany teraz geoterroryzmem wprowadzanym bez względu na konsekwencję jakie poniosą kraje uczestniczące w eksperymentach.

darpa12 darpa11 darp2

Projekt DARPA, HAARP II będzie odpowiedzialny za tworzenie anomalii geofizycznych, na obszarze całego świata, tak aby umożliwić szybkie zatwierdzenie aktów prawnych dotyczących zmian klimatycznych – jest to furtka dla podatku klimatycznego.

To nie przypadek, że w tym projekcie użyto , kilka amerykańskich okrętów wojennych, takich jak USS America LHA-6 i statki wojskowe należące do NOAA .

Teraz wiemy, że próbują wykorzystać tą technologię do zderzenia płyt tektonicznych , można to porównać z próbą rozdzielenia dwóch magnesów.

Płyty tektoniczne ścisną skorupę ziemską , a poprzez ogromne ciśnienie wywołane zostanie pole elektromagnetyczne.

darpa3 darpa9darpa10

Teraz wystarczy już tylko skierować otrzymaną energię w dowolne miejsce na ziemi. Moment uderzenia będzie zbierzny w czasie gdy pęd ziemi będzie równy pędowi słońca.

Rząd i prezydent Chile Michelle Bachelet, zdają sobie sprawę z efektów tego projektu, przez co stają się oni współsprawcami zbliżającej się tragedii.

Społeczność całego świata musi być świadoma zagrożeń związanych z użyciem broni HAARP. Nie ma żadnego zagrożenia związanego z mitem globalnego ocieplenia ! Nie ma problemu dziury ozonowej ! Problemem są zagrażające ludzkości elity!

Kraje ,które będą najwcześniej dotknięte skutkami użycia broni geofizycznej i kontroli klimatu to : Chile, Boliwia, Peru, Ekwador, Wenezuela i Argentyna.

Na przykład, niedawne anomalie geomagnetyczne stworzone przez HAARP II na Pacyfiku i w jonosferze, spowodowały silne trzęsienia ziemi w andyjskim Cordillera (30 września 2014), w szczególności w regionie andyjskim Boliwii, powodując przynajmniej 40 wstrząsów wtórnych wpływających na stabilność geologiczną wybrzeży Chile i Peru.

Liga Świata

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s