Ogniem i mieczem – on, ona i rodzina ! Wykład.

Ogniem i mieczem – on, ona i rodzina ! Wykład.

Aby dziś dostrzec wzór kobiecości musimy cofnąć sie w czasie o dobre kilkadziesiąt lat. Autorytet kobiety oparty na wierności, lojalności, wstrzemięźliwości, delikatności , uczciwości, moralności , trwałości , skromności, niewinności … dziś rozpadł się w drobny mak pozostawiając gorzki posmak niedosytu wszystkim rozsądnie myślącym facetom na tej ziemi.

(Warto wspomnieć także, o upadającym autorytecie mężczyzn dla ,których prawda, odpowiedzialność, honor, wartości przestały mieć znaczenie w obliczu kariery , kasy i łatwej seksualizacji życia … Z sentymentem spoglądam na lat dwudzieste i trzydzieste XXw na mężczyzn , ich zachowanie wobec kobiet i zachowanie kobiet wobec mężczyzn … Uczcie się podstaw życia z dobrych klasycznych źródeł , bowiem szkoła nie nauczy was niczego co, może być przydatne i praktyczne !)

Seksualizacja i deprawacja kobiecości stanowi o upadku całej rasy ludzkiej w wymiarze mentalnym, duchowym i fizycznym !

Nie można stworzyć spójnej całości bazując na powoli gnijącym i więdnącym jabłku prawdy i moralności, ludzkość musi zerwać nowe jabłko i zacząć wszystko od nowa, pomijając dla swojego dobra znaczenie hierarchii w życiu społecznym !

Kobiety zepchnięto do roli tańczących, malujących się , półnagich, pijących , palących… ladacznic i idiotek patrzących w przyszłość z perspektywy profesjonalizmu, zabawy i seksualizacji wszystkich aspektów życia – wyrachowanie, głupota, próżność, głupota i nonszalancja …

Co gorsza nie robią tego już tylko kurwy i zwiedzione przez masonerię i feminizm ateistki, ale i kobiety uważające się za wzory wierzących matek – wierzących w co ? Bo Boga tutaj nie ma ! Kurestwo potem kościół ? Moralność to umiejetność samo ograniczenia zachowań amoralnych i destruktywnych dla duszy i ciała !

Dziś młode kobiety mówią o doświadczeniu seksualnym (medialna nagonka wolności poprzez seksualizm) zapominając o wierności i wartości oddania czy poświęcenia. Dziś te same młode kobiety szukają kłamstwa i ciała zamiast kluczowego dla ich szczęścia duchowego ideału osobowego…

Efekt!? Spójrzmy na związki sprzed 30-40 lat i spójrzmy na patologie dzisiejszych tzw. wolnych związków, chorobliwym małżeństw i zdradliwych układów …

wyk

Nie widzimy w tym ręki zła, podstępu, manipulacji , psychologicznej przemiany autorytetów ,pojęć i wartości w nic nie warte slogany opisujące tolerancje wobec zła i demoralizacji życia społecznego ! (Społeczeństwo przestało czytać, myślec, słuchać i kojarzyć !!!)

Naprawdę żaden prawdziwy postęp nie zmusza nas do patologizacji życia duchowego i rodzinnego, czy zmiany definicji wartościowych i moralnych pojęc! Ulegacie masowej hipnozie nakazu autoratywnego. Nakaz ten oraz techniki jego narzucania wymyśliła grupa frankfurcka.

Czego uczy szkoła ,czego uczą uczelnie !? Uczą tolerancji wobec zła i wartości opartej na pieniądzu i tytule , uczą niewolnictwa i podporządkowania wobec państwa , pracy i systemu ! Coraz częściej spotykam na swej drodze wtórnych analfabetów i dewiantów moralnych z tytułami doktorów i profesorów !

wyk2

Spostrzeganie społeczne poprzez pryzmat medialnego wypaczenia stereotypu kobiecości, a także rodziny zniszczył w kobietach i mężczyznach klasyczne role społeczne ,będące silną podstawą rodziny i symbolem wzorca osobowego dla małych dziewczynek i chłopców …

Najwięcej krzywdzimy tych, których kochamy, oraz siebie poprzez porzucenie wartości moralnych na rzecz demoralizacji !

Rola wiary, rola domu, rola wychowawcza, rola prawdy, rola lojalności i rola autorytetu … Wszystkie te role upadły wraz z pojawieniem się masońskiego feminizmu , profesjonalizmu, seksualizmu i deprawacji życia kobiet poprzez wpajanie im nowych zdeprawowanych zasad moralnych w , których słowo „ciało” stało się głównym celem mediów , korporacji i nacisku społecznego …

Kulturowo , duchowo , mentalnie nowa kobieta, nie ma mężczyźnie nic do zaoferowania oprócz ciała i deprawacji …

Wolność oparta na nałogach i popędach to ideologia burdelu i kloaki ! Rytualne imprezy , przekazy podprogowe, nagość, alkohol i kopulacja są odpowiednikiem relacji kastowych w świecie starożytnym i antycznym . Te uproszczone zwierzęce reakcje zawsze poprzedzały upadek kulturowy i mentalny… Wojna kastruje zwierzęta i temperuje ludzi, nowy porządek świata poskromi bezmyślne zwierzęta na arenach i wybiegach…

wyk3

Zastanówcie się już dziś nad swoim bezmyślnym postępowaniem. Ignorancja i bezradność prowadzą do przyjmowania za normalne zachowań przychodzących spoza was samych … Pijesz bo chcesz, palisz bo chcesz, deprawujesz się bo chcesz ??? … Jesteś strasznie zabawny i naiwny … Bo jeśli oni zechcą, twoje nałogi zmienią się w depresje i smutny koniec … Powtarzasz tylko otaczające Cię schematy zła i deprawacji aby nie być innym od reszty zdemoralizowanego stada!
O, jakże marną i słaba istotą okazał się człowiek!

Świat sie skurwił , kobiety zgnoiły , faceci nie mają honoru i jaj , jednak ja nie zamierzam zmieniać ani swoich wartości, ani swoich zasad, ani swoich przekonań !!!

A kurestwo tak jak przed wiekami należy wycinać, piętnować i degradować do roli patologii ! Kobiety i faceci powinni zrozumieć , że kurewnie daleko do królewny, a lowelasowi do gentelmena, 5 minutowy romantyczny romans to nie mistyka wspólnego życia !

Drogie Panie, czas powrócić do klasycznego modelu rodziny, autorytetów i zachowań godnych kobietom , inaczej spłodzone przez was dzieci staną się mentalnymi, duchowymi i fizycznymi odpadami, będącymi częścią niewolniczego, zdeprawowanego świata ,którego celem jest śmierci i upodlenie każdego żyjącego na nim obywatela !!!

wyk4

I przyjdzie , już niedługo taki czas, że kiedy będzie trzeba niszczyć sklepy monopolowe, dyskoteki, kluby oraz media propagujące stereotypy głupoty i seksualizacji… nie zawachamy się tego zrobić, w imię ortodoksyjnego porządku świata, w imię normalności i spójności poglądów moralnych i etycznych … Potop demoralizacji, seksualizacji , wypaczenia autorytetów, pojęc i wartości należy palić ogniem i niszczyć mieczem …

I to jest cel świadomego swej wolności człowieka ! Wolności opartej na zasadach moralnych , bo wypaczone pojęcie wolności przez alkoholizm, seksualizm, bierność i ignorancję to system hodowlanej niewoli, w której stado w poczuciu amoku (nałogi) czuje się wolne w wyznaczonej jej zagrodzie !

Myślcie to nie boli !
Człowiekowi do szczęścia nie jest potrzebny alkohol, taniec i seks, ale miłość, bezpieczeństwo i spokój ducha …

Liga Świata
Dydymus

Reklamy