Polski sejm przeciw Polakom – przegłosowano wywłaszczenie Polaków !

Polski sejm przeciw Polakom – przegłosowano wywłaszczenie Polaków !
Niskie uposażenie . Niska emerytura … Sprzyja lobbingowi banków i lichwie … Tak niszczy się naród. (Jeśli są idioci twierdzący ,że protokoły do fałszywka – to wystarczy poczytać fragment o wywłaszczeniu )

Polska nie jest już państwem suwerennym, a tym samym wolnym.
Polska nie jest już państwem bezpiecznym dla obywateli polskich , których poniża hierarchiczny system wyzysku, hamstwa, kłamstwa i lichwy…

Niska emerytura? Bank da kredyt w zamian za nieruchomość !!! Kup , wybuduj , poświęć życie aby oddać darmozjadom za bezcen? To jest lichwiarstwo ! Patologia państwa względem obywatela ! Kradzież wymuszona podstępem . Zgnój kogoś pensją, rentą, emeryturą, a pózniej zrób z niego żebraka !

Sejm uchwalił w piątek ustawę o odwróconym kredycie hipotecznym. Właściciele nieruchomości, którym bank go udzieli, do końca życia nie musieliby mu zwracać takiego długu.

plakat liga

Ustawa, którą poparło 287 z 437 głosujących posłów, jest adresowana głównie do seniorów chcących podreperować swój domowy budżet, mając do końca życia zagwarantowany dach nad głową. Zaciągając kredyt z odwróconą hipoteką, senior aż do śmierci…

Proszę aby wszyscy wzięli i sobie dobrze policzyli. Dom inwestycja życia – zakup, budowa, remonty … 40 i więcej lat poświęconego życia … Oraz lichwiarski kredyt pod hipotekę – ile lat emeryt odbierze owo uposażenie 5, 10 lat ? Ile zarobi na tym bank , oraz ich przyjaciele z handlu nieruchomościami i gruntami ?

Inne pomysły idiotów ?
Wiktor Szostało, kandydat Twojego Ruchu na prezydenta Kołobrzegu ma szokujący pomysł, który przedstawił na konferencji. Chce… testować leki na emerytach

Drogi idioto leki są testowane na całym narodzie! Efekty tego typu testów widoczne są po tego typu propozycjach oraz po wynikach pracy rządu i sejmu !

Nigdy nie będę umierał za hierarchię świecką, religijną i bankierów ! I jeśli ktoś ma kogoś powołać, to powołuje naród aby zniszczył wewnętrznych prowokatorów wojen, głodu i sankcji – rząd polski, sejm, senat, episkopat oraz struktury banków i korporacji !

Liga Świata
Dydymus

Reklamy