Absurd za 3,6 miliarda złotych

Zamiast tworzyć absurdalnie drogie podręczniki i program demoralizacji 5 i 6 letnich dzieci, kreować program potrzeby zapłodnienia invitro , należy nakarmić 160 tysięcy głodujących dzieci oraz zaadoptować milion samotnych istnień …

Rząd polski od 1945 roku to demon deprawacji społecznej.
3.695.000.000 taki jest koszt produkcji podręcznika dla pierwszych klas szkoły podstawowej ! Podręcznik stworzono na 10 lat, a każdego roku do pierwszej klasy idzie ok. 550 tysięcy dzieci.

Jak widać koszt wytworzenia jednego podręcznika wynosi uwaga – 6718 złotych (to koszt użytkowania na 10 lat ,tym samym roczny koszt użytkowania to 671,8 złotych)

Logika każe stwierdzić ,że jest to nie tylko plagiat ,ale i wałek pozwalający ukryć olbrzymie malwersacje finansowe.

Według naszych obliczeń podręcznik w twardej oprawie na papierze fotograficznym powinien kosztować rocznie maksymalnie 21 450 000.

Co więcej podręcznik w takiej postaci byłby co roku poprawiany i doskonalony w oparciu o konsultacje społeczne .

Koszt wykonania dotyczy jednej sztuki ! Przy założeniach ilościowych, można by te koszty jeszcze obniżyć z 39 złotych do 31 złotych za sztukę.

Na nasz koszt zafundowano komuś wygodne życie , kreując potrzebę stworzenia podręcznika uniwersalnego ,którego założenia tak jak i cały program edukacyjny osadzony jest na absurdach masońskich kłamstw ludzi pokroju Darwina, Hegla i Freuda.

( Rewolucja Deprawacji :http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/ )

men2

Program nauczania uczy dzieci tylko posłuszeństwa wobec sztucznie stworzonych autorytetów i nakazu autorytatywnego , bez możliwości rozwoju osobistego na podstawie logiki i duchowości , prowadzi to do okaleczenia osobowości ,która ufa strukturze narzuconej i wypaczonej rzeczywistości !

(Inne spojrzenie na edukacje :http://ligaswiata.hvs.pl/edukacja-polska-2015 )

Żadna nauka i forma edukacji nie przedstawia w dzisiejszych czasach większej wartości ponieważ jest systemem nieskończonego powielania kłamstw w oparciu o nieistniejące autorytety i ich wyssane z palca teorie.

Każde tego typu działanie prowadzi do stworzenia grupy pożytecznych idiotów kształtujących następne pokolenia niewolników chroniących bezwartościowe idei poprzez system obrony własnej pozycji tytularnej i finansowej !

Dydymus
Liga Świata

Reklamy