Telefony komórkowe ,trochę prawdy o propagacji fal!

Telefony komórkowe ,trochę prawdy o propagacji fal!

Badania przeprowadza się w laboratoriach do badania elektromagnetycznej znśności. Tam wykonuje się testy na telefonach komórkowych. Komórkę wkłada się do szczelnego i ekranowego kontenera, włącza ją i ze wszystkich stron jest mierzona emisja fal – ale tylko z odległości 1, 3 i 10 metrów!

tk3 tk4 tk5 tk6

Ale nigdy nie bliżej! Kto używa swojej komórki z odległości 1 metra od ucha?! To nawet zaleca Nokia, bo oni wiedzą, że w bliższym obszarze wszystko jest możliwe.

Ale jeszcze nigdy nie widziałem nikogo, kto używałby swojej Nokii zgodnie z zaleceniami. I to właśnie jest problem. Przemysł jest w olbrzymich opałach. Oni o tym wiedzą, gdyż oni odpowiadają, jeśli coś się stanie.

tk7 tk8 tk9 tk10

I to jest tylko kwestia czasu. Jeżeli jesteśmy obeznani z falami skalarnymi, to wiemy, że przy frekwencji 2,4-2,5 GHz wali się cały budynek.

Weźmy naszą kuchenkę mikrofalową. Ona ma za zadanie podgrzać mięso-nasze jedzenie. Musi więc pracować -w zakresie, w którym mięso umożliwia szczególnie wysoką absorpcję fal.

Zauważyliście już, co tu jest grane? To może również wywołać konflikty , gdyż zakres 2,4 – 2,5 GHz jest naszym biologicznym oknem, w którym pracujemy, w którym pracują nasze komórki.

tk11 tk12 tk13

I,wtedy staje się jasne co oznacza fakt używania komórek pracujących w paśmie UMTS-2,4 GHz. Albo też WLAN czy Bluetooth ,które również pracuje w zakresie 2,4 GHz.

Wtrącamy się w rzemiosło własnej biologii. Zawsze powtarzam ,że nie jest dopuszczalne używanie urządzenia, które wpływa na naszą biologię. To nie jest w ogóle dopuszczalne.

I teraz widzicie również znaczenie tego badania. Gdyż nasi fizycy i inżynierowie, którzy rozwijają takie urządzenia (komórki, Bluetooth, routery, telefony bezprzewodowe, infrastruktura inteligentnych domów itp) są żółtodziobami bez żądnego pojęcia o działaniu ludzkiego organizmu. Nigdy nie zajmowali się równaniami falowymi i fizyką falową.

tk1 tk2

Rozwijając takie urządzenia wnikają całkowicie w naszą biologię. I popełniają błąd.

Im trzeba najpierw już w czasie kształcenia powiedzieć, o co tu naprawdę chodzi. I dlatego to badanie jest tak bardzo ważne.

(Tłumaczenie poprawione)
Film powoli jest usuwany z YouTube na wniosek nokii.

Warto zwrócić uwagę na zabójcze emitery fal w domu : routery wi fi, telefony bezprzewodowe, czy instalacje inteligentnych domów …
Czym więcej fal tym większe zagrożenie dla zdrowia … Narażamy się zewnętrznie i wewnętrznie na wiele poważnych chorób !

Warto także zwrócić uwagę na protesty rodziców w zachodnich szkołach (Anglia, Francja , Rumunia, Szwecja … W Polsce na ten temat cisza) dotyczące darmowych hot spotów wi fi, zaburzających koordynację i prace mózgów dzieci !!!

Liga Świata

Reklamy