Pociąg donikąd. Od koedukacji, biseksualizmu i feminizmu do pedofilii i zoofilii.

Pociąg donikąd. Od koedukacji, biseksualizmu i feminizmu do pedofilii i zoofilii.

(Wynik działania filozofii frankfurckiej, alkoholu, leków i propagacji chemii w wodzie, jedzeniu i powietrzu na organizm, duchowość i umysł człowieka .http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/ )

Życie nie polega na podróżowaniu tanią linią najmniejszego oporu zdając się na łaskę państwa, mody czy autorytetu oraz pozornie łatwego do skonsumowania konformizmu jako czynnika deprawacji i demoralizacji …

To ,że coś modnego, popularnego, zdemoralizowanego i powszechnie akceptowanego i dostępnego istnieje, nie oznacza, że ja jako istota wolna, myśląca i moralna muszę z tego korzystać poprzez strach przed samotnością, odrzuceniem i wykluczeniem …

Samo wykluczenie społeczne poprzez zachowanie moralność jest przejawem wolności, inteligencji , logiki , indywidualizmu i kreatywizmu, na które nie stać zdemoralizowanego stada pędzącego ku zaślepieniu i samozniszczeniu .

Każde wykluczenie jest istotą poprawności naszego myślenia. Każda forma deprawacja, nałogu , hedonizmu , koedukacji cielesnej, wyklucza danego człowieka z grona istot wolnych, wiernych i myślących …

Dzieje się tak ponieważ ulega on podbojowi psychologicznemu i deprawacyjnemu w imię zasad filozofii frankfurckiej … Każda moda staje się powszechnie akceptowanym zjawiskiem nawet jeśli narusza wolność i nietykalności ciała, duszy i umysłu.

Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że koedukacja o charakterze intymnym jest formą zdrady i znieważenia oraz poniżenia. Zaakceptowaliście już stan, w którym zakamuflowany wróg i deprawator atakuje wasze ciało narażając was na gwałt … Istotą waszej niewiedzy jest postępujący brak wstydu , wrażliwości, wierności i lojalności na podłożu fizycznym i psychicznym …

Stajecie się fizycznym towarem, o małej wartości duchowej i zerowej wartości człowieczej, której istota bytu opisana jest statystyką …

Słabe psychicznie i moralne osobniki wytwarzają nowy zdeformowany, godny pożałowania podgatunek człowieka niepotrafiącego odróżnić dobra ode zła i prawdy od kłamstwa …

Istotą zasad etycznych jest uznanie niepisanych praw moralnych i samoograniczenia wynikającego ze zdrowego obcowania z drugim człowiekiem …

Obecnie nie ma już zdrowych relacji bowiem te zostały zniszczone i wypaczone oraz doprowadzone do granicy absurdu seksualizacji, hedonizmu i deprawacji …

(Nie tylko kobiety traktują dziś nagość (rytuały o charakterze okultystycznym i seksualnym) jako naturalny proces koegzystencji z lekarzami, masażystami … Ta zaplanowana z wielką starannością koedukacja oparta na podłożu erotycznym (podświadomość) wyparła wstyd, element wierności cielesnej i duchowej, prawdy, wstydu i zasad moralnych. Ta forma zdrady stała się zabiegiem pseudo medycznym, o charakterze deprawacyjnym w ,którym obcy człowiek deprawuje wolną istotę czynami niemoralnymi, o charakterze erotycznym – czyż nie jest to zdrada? Jak samiec czy samica reaguje na nagość innego człowieka – nie ma czegoś takiego jak profesjonalizm i etyka w zakresie fantazji seksualnych, w tym rytuale zostaje wyzwolony czynnik seksualny , a hedonizm oraz podniecenie wpływają na sposób myślenia i zniszczenie wartości etycznych i moralnych … To stworzyli psychologowie i filozofowie, podbój przez deprawacje.)

Wynaturzenie rozpoczęło swoją destrukcyjną drogę od wszelakich form koedukacji zmieniających społeczny pogląd na temat relacji męsko – damskich, spłaszczając te naczelne relacje, aż do pojawianie się odchyłów (feminizm ,biseksualizm, hedonizm medyczny i chemiczny homoseksualizm) i patologii prowadzących do rytualizacji pedofili i kazirodztwa.

Raz poluźnione normy społeczne i moralne (postęp i podstęp) zawsze doprowadzą do skrajnej patologii czego dowodem są dzisiejsze relacje międzyludzkie i ich specyfika …

Dzisiejsze społeczeństwo jest niegodne zaufania , więc jak możemy mówić o zaufaniu i lojalności w rodzinach i związkach ?

Patologizujemy i spłaszczamy wszystkie aspekty życia, piękna czy relacji i zasad moralnych. Doprowadziliśmy do absurdów wolności opartych ma nałogach i popędach, stado stało się samonapędzającym Armagedonem ,którego zniewolenie jest dziś kwestią wmawiania mu wyssanych z palca potrzeb samoograniczenia poprzez kontrolę.

Czy jestem zbyt radykalny jak na dzisiejsze masońskie postępowe czasy kurestwa, pedofilii i aborcja … ?

Nie, ja tylko mówię o zasadach, które jeszcze 70 czy 50 lat temu były standardem w relacjach międzyludzkich, wystarczyło tylko zmienić standardy myślowe posługując się zgnilizną psychologii deprawacji oraz seksualizacji i oto mamy wynik … Wolność oparta na zasadach życia prostytutki i alfonsa !

Od seksualizacji i koedukacji do pedofilii i kazirodztwa … Jakoś łatwo to poszło człowieczeństwu , wykastrowano społeczeństwoz moralności w niespełna 100 lat !!!

90% społeczeństwa jest już tak zdemoralizowana ,że żadna strona konfliktu nie traktuje już jego poważnie, tylko przez pryzmat statystyki , siły roboczej i militarnej …

Taka jest prawda ,której boi się większość z was … 90% społeczeństwa żyje w zdemoralizowanej sekcie przepełnionej ideami okultyzmu i samozagłady pod kontrolą rządów, prawników, generałów, lekarzy, zdemoralizowanych gwiazd, księży i farmaceutów. Jedyną profilaktyką , jest profilaktyka usuwania resztek duszy i serca ze zgniłego już ciała i mózgu … To nie jest postęp ,to jest wojna.

Normalność, moralność i prawda są dziś dziwnym anachronizmem, rytuałem, którego idee umierają poprzez procesy zapomnienia, przedefiniowania i wyparcia ich ze świadomości uwstecznionego stada.

Moja pogarda i nienawiść skierowana jest w stosunku do ludzi, którzy zatracili człowieczeństwo i poczucie przyzwoitości .

Mam wielka tęsknotę do starego czarno białego świata filmów i starego formatu życia opisanego zasadami moralnymi … Dziś kultywując te zasady narażony jestem na ataki tych, którzy kultywują idee nowomodnej zarazy.

Bezmyślność i ignorancja pozwala radzić im sobie z emocjami poprzez odrzucenie moralności, prawdy, uczciwości i wierności . Prostytucja ukryta jest nawet w idei pseudo pracy.

( Wyzszy stopień człowieczeństwahttp://radioromantyka.blogspot.nl/2012/06/wyzszy-stopien-czowieczenstwa.html?m=1 )

Każda filozfia mistyczna kreuje wasz pseudo realizm w oparciu o psychologiczną i socjalogiczną znajomość waszych słabości, ułomności , upodobań i wykreowanych marzeń.

Filozofowie to wasi bogowie ,to oni utkali wizje waszego świata i waszych reakcji, to oni skonstruowali wasze idei i myśli , to oni żyjąc w ascezie zgodnie z prawami natury wyśmiewając teatr, dramat i komedie ludzkiego istnienia … Jak łatwo wykreować marionetki podatne na prawo, władze, pieniądz i strach !

Konstrukcja świata „realizmu” opiera się na utopii pozorowania porządku w chaosie, oraz rozwiązywaniu stworzonych uprzednio problemów , tak aby każdy idiota mógł budować ideologiczne poczucie swojej utopijnej wartości i ważności.

Mistycy i filozofowie tworzą ,tworzyli i będą tworzyć realizm aby nadać sens życia każdego robotnika, wojownika i niewolnika. Jednak jest to tylko schemat infrastruktury kastowej przekształconej w monarchie i systemy ustrojowe na potrzebę wielkich struktur hierarchicznych tworzących iluzje za pomocą mamona, siły i zafałszowanego Boga.

Cała wasza nauka nie ma nic wspólnego z wiedzą, cały was ustrój nie ma nic wspólnego z państwem i wolnością ! Tylko niewolnik się upija, znakuje ,truje i rozmnaża nieświadomy swoje pozycji, siły i roli …

Wojciech dydymus Dydymski
Liga Świata

Reklamy