Rozmycie sztucznie ustalonych czynników tożsamości …

Rozmycie sztucznie ustalonych czynników tożsamości …

Twórcy nowego porządku świata kiedyś postawili na moralny aspekt hierarchizacji ludzkiego istnienia …
Dziś antytezy owych wartości zabijają w człowieku poczucie człowieczeństwa, co staje się powodem uwstecznienia moralnego i intelektualnego …

Człowiek określony jest nazwą i numerem seryjnym , w który wkalkulowano pochodzenie, dane statystyczne , narodowość, podobieństwo i numer statystyczno-kontrolny … Pomimo tej niewolniczej identyfikacji człowiek nie wie, kim jest, skąd przybył i dokąd zmierza.

Teoretycznie człowiek, może osiągnąć wszystko wedle określonych norm opisujących owo wszystko. Wybór ograniczony jest do ilości podmiotów związanych z edukacją, zawodem … Wszystko zależne jest od przynależności kastowej, statusu urodzenia i nawiązanych interakcji korupcjogennych. System przydziela człowieka do wybranych szufladek bytowych i społecznych : płeć, stan cywilny, wykształcenie, osiągnięcia … wszystko według stopniowania i katalogowania wedle użyteczności systemowej.

Rodzina, ojczyzna, naród, warstwa społeczna, płeć w tym przypadku nie są ograniczeniem ponieważ rozmycie systemu tożsamości pozwoliło na powolne grzebanie kręgosłupa moralnego, pozostawiając amoralny wybór sterowania ku nowej demoralizującej opcji.

Ojczyzna – jestem obywatelem Europy i świata, rodzina – nie ogranicza mnie jarzmo rodziny , jestem zdemoralizowanym singlem, naród – jestem „wolnym” człowiekiem, warstwa społeczna – buduje własna ścieżkę kariery, płeć – trzeba odkrywać swoją seksualność i potrzeby, taka jest moda i trend …

Każda forma ustalonej tożsamości oparta na silnych fundamentach moralności , została rozbita, zdegradowana i ośmieszona !

de1

Ośmieszono tym samym Boga i człowieka, napluto wam w twarz, nakazem autorytatywnym , manipulacją złamano wasz kręgosłup moralny i zastąpiono go kloaką zdemoralizowanych i urojonych medialnie marzeń … Postępowe i kreatywne pranie mózgu ,poprzez media i degradację życia rodzinnego, kulturowego i społecznego…

Kiedyś były to czynniki warunkujące moralne istnienie , kiedyś istotne aspekty życia ludzkiego organizowały wielkie narracje – wpierw religijne, a potem ideologiczne. Dziś wielkie narracje stały się zezwierzęconym wyciem stada upośledzonych psychicznie bestii walczących o kawałek czegoś co się świeci …

Dziś wszelkie pewniki, wartości, zasady, wybory… zostały podane w wątpliwość . Dziś człowiek już w procesie edukacji jest pozbawiany kręgosłupa moralnego, aspektów prawdziwej wolności czy wyboru poprzez tolerancje wobec okrojonych wyborów zła i kłamstwa !

Dziś stawiamy już tylko pomniki swojej ułomności ,rzeźbiąc fałszywe autorytety dłutami kłamstw .

Dziś dramatycznie poszukujemy wartości duchowych i własnego wnętrza. Depresja stała się wyznacznikiem poszukiwania duchowości i utraconego w profesjonalizmie człowieczeństwa.

Empatia, dobro, zrozumienie, miłość, dom, rodzina, lojalność, zaufanie, poświęcenie … stały się pustymi anachronicznymi sloganami … Alkohol, nałóg i popęd zastąpiły wam reakcje duchowe i wyższe potrzeby społeczne.

Krzywdzimy siebie od dnia urodzin, aż po niewolniczą śmierć … Staliśmy się ostatnim ogniwem demoralizacji … Utopia państw i religii stała się widoczna dla każdego kto umie patrzeć i logicznie myśleć …

de2

Czas na uwstecznienie moralne, czas na intelektualny bunt i wojnę człowieczeństwa z systemem kastowym, czas na nowy wymiar wojny społecznej … Żadne państwo i religia… pozbawione źródeł finansowania, utrzymania i siły roboczej nie wytrzyma dłużej niż kilka miesięcy … W przeciwieństwie do państwa, armii i kościoła społeczeństwo samo się wyżywi !

Jedynym przeciwnikiem człowieka jest on sam, staje się nim w chwili kiedy pragnie wynieść kogoś ponad siebie !

Poszukajcie w sobie na nowo prawdziwych wartości i siły aby propagować je wśród otaczających was ludzi … Siła leży w prawdzie i indywidualizmie ,nie znajdziecie jej powielając zdemoralizowane schematy pustej egzystencji.

Liga Świata
Dydymus

Reklamy