Starszą was islamem , straszą was ISIS – dzieło CIA zabije miliony …

Starszą was islamem , straszą was ISIS – dzieło CIA zabije miliony …

Czy teraz rozumiecie szczuli was na Żydów , teraz szczują was na islamistów !!! Użyją ich i zniszczą kolejne rasy, rasy które są inwigilowane i niszczone , czarna – niewolnictwo, Słowianie i Żydzi – holokaust, teraz trwa atak na kraje bliskiego wschodu …

isisi

Fałszywe organizacje tworzą obraz świata ,który macie znienawidzić pomagając illuminatom i masonom !

Nie dajcie sobie wciskać kitu, wszystkie informacje o Islamizacji USA i Europy są powieleniem schematu o Żydach z lat 1900-1960!!! Wszyscy najgroźniejsi terroryści i ich armie powstają w USA !

Na waszym miejscu zaatakował bym blogi i strony osób ,które za kase kreują nienawiść rasową. Utożsamiając się z ruchami katolickimi, bazują na waszej kulturowej słabości !

Terroryści mają ebolę? Wypuszczą wirusa w Europie?

isis2

(Sprytne prawda?! Monsanto przekazuje ISIS wirusa i mamy powtórkę z 9/11, mamy kolejki po szczepionki i leki…i zagwarantowaną drogę dla okultystów, którzy pod pozorami demokracji zniszczą cały bliski wschód )

Czy dżihadyści planują atak terrorystyczny z użyciem broni biologicznej? Brytyjski naukowiec z Uniwersytetu w Cambridge przestrzega, że tak! Jego zdaniem do zniszczenia zachodniego świata terroryści mogą użyć wirusa eboli.

isis3

Profesor Peter Walsh nakreślił scenariusz godny hollywoodzkiego filmu akcji. Oto niebezpieczni terroryści nie tylko wchodzą w posiadanie próbek Eboli, ale udaje im się skonstruować biologiczną bombę, która potencjalnie mogłaby zasiać spustoszenie w jednej z zachodnich metropolii.

(Ten sam profesor w 2007 roku propagował idee depopulacji poprzez choroby i wirusy – wie co mówi !!!)

isis4

Zdaniem naukowca, do zrealizowania scenariusza wystarczy jedynie ładunek wybuchowy, sproszkowany patogen wirusa i duże miasto.

Jednak inni naukowcy podchodzą do rewelacji profesora bardzo sceptycznie. – Z Ebolą nie pracuje się łatwo – mówił Robert Leggiadro na łamach Live Science. Potwierdza to inny doświadczony naukowiec Hamish de Bretton-Gordon, który oskarżył Walsha o „straszenie”. – Szansa, że obecny szczep Eboli zostanie wykorzystany w broni biologicznej jest mniejsza niż zero – powiedział. Według naukowca, terroryści nie byliby w stanie skonstruować, a co najważniejsze uzbroić bomby z ebolą – Proces uzbrojenia biologicznych środków bojowych jest wieloetapowy i skomplikowany – tłumaczył de Bretton-Grodon.

isis1

Nie dajcie się straszyć , nie dajcie się paranoi nienawiści do Żydów czy islamu ! Zanim pochopnie poprzecie sensacyjne tytuły sprawdźcie kto stoi za takim obrotem sprawy i kto na tym zyska … Napewno ktoś kogo w gazetach nie znajdziecie !

Syjoniści wykorzystali Żydów , wykorzystają i inne nacje , religia w każdym przypadku była użytecznym ogniwem kłamstwa i nienawiści !!! W każdym przypadku – niewolnictwa, holokaustu, depopulacji , czy w przypadku tworzenia nienawiści rasowej czy kulturowej …

Wystarczy ,że podadzą wam podsycaną nienawiścią i skandalem anty tezę sprzeczną z waszymi poglądami religijnymi !!! I gotowe ! Wystarczy pozbyć się religii i postawić na Boga , aby zobaczyć ,że manipulują wami !

Tak napuszczają islam na chrześcijan i chrześcijan na islam , jednak ani jedni ani drudzy nie eskalują konfliktu , to robią ugrupowania powołane przez CIA (Alkaida i ISIS – w tym przypadku nawet nazwa odwołuje się do okultyzmu i nie ma żadnego związku islamem) !!!

Reklamy