Prośba i Apel do mądrych wyborców wszystkich opcji.

Prośba do wyborców wszystkich opcji.

Na Facebooku jest strasznie dużo przestępców wszelakiej maści opcji politycznych (PO, PiS, SLD, PSL, RP…) proponuje aby każdy kto, może zamieszczał na ich tablicach lub w komentarzach tych ludzi następujące pytania !!!

Proszę kopiować poniższy tekst w całości i wklejać na tablice polityków i działaczy związków zawodowych !!!

” Czy wie Pan/ Pani, że uczestniczy w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze antypolskim !?

Czy rozumie Pan/i role polityki w życiu zwykłego człowieka i jej wpływ na biedę, głód, kastowość oraz wykluczenie społeczne, zawodowe i kulturowe ?!

Czy zdaje Pan/i sobie sprawę ze sposobu kreowania prawa sprzyjającego władzy hierarchicznej i poniżającego zwykłego obywatela?!

Czy zdaje sobie Pan/i sprawę ze skutków szczepień i stosowania w lekach i żywności zabójczych, rakotwórczych elementów chemicznych testowanych w obozach koncentracyjnych , chodzi tu o fluor, glutaminian sodu, aspartam, syrop glukozowo fruktozowy, sls i rożne grupy konserwantów …?!

Czy zdaje sobie Pan/i ze skutków oprysków chemicznych (chemitrails) na terenie polski i ich wpływu na człowieka, zwierzęta, owady, rośliny, wodę oraz glebę ?

Czy jest Pan/i świadoma wpływu ustawy 1066 na suwerenność państwa polskiego ?

Czy jest Pan/i świadoma procesów prowadzących do przejęcia polskich zasobów gazu łupkowego poprzez przecięcia ziemi na terenie całej polski ?!

Czy jest Pan/i świadomy/a istoty faszystowskich programów takich jak Agenda 21 i Codex Alimentarus wpływających swym międzynarodowym wpływem na życie wszystkich Polaków ?

Czy zdaje sobie Pan/i sprawe z wpływu masonerii , klubu Bilderberga, komitetu 300 na działanie parti politycznych i systemu ustawodawczego w Polsce ?!

Czy zdaje Pan/i sobie sprawe jak GMO wpływa na pola uprawne , zwierzęta, owady i człowieka ?!

Czy zdaje sobie Pan/i sprawe, iż pensja minimalna jest przestępstwem w stosunku do najbiedniejszej części społeczeństwa , ponieważ pensji musi być kreowana przez podaż i popyt!

Czy zdaje sobie Pan/i sprawe, iż średnia krajowa tworzona jest na podstawie pensji brutto , a 90% polskiego społeczeństwa zarabia poniżej średniej krajowej ?!

Czy zdaje sobie Pan/i z wykluczenia ( wywłaszczenia) dużej grupy emerytów i rencistów z życia społecznego poprzez nielegalne zaniżenie rent i emerytur przez działanie rządu premier Suchockiej ?!

Czy zdaje sobie Pan/i z poziomu lobbingu i korupcji w sejmie i senacie RP oraz administracji państwowej na rzecz obcych grup wpływu i międzynarodowych korporacji (w tym na rzecz Monsanto i Glaxo) ?!

Czy wie Pan/i jakie grupy wpływu odpowiadają za rewolucje w Libii, Syrii na Ukrainie oraz w Wenezuli?!

Czy zdaje sobie Pan/i sprawe, iż uczestnicząc w wyborach z ramienia Po/PiS /SLD /PSL/ RP i innych ruchów hierarchicznych uczestniczy Pan/i w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze mafijnym?!

Czy zdaje sobie Pan/i sprawę z kosztów wprowadzenia energi jądrowej w Polsce oraz z kosztów zamknięcia elektrowni atomowej ?! Czy jest Pan/i zorientowana w możliwości wprowadzenia bez lobbingu francuskich firm energetycznych systemu zimnej fuzji która wpłynie na niezależność energetyczną Polski ?!

Czy zdaje sobie Pan/i z zakłamania historii oraz zakłamania informacji na temat czołowych przedstawicieli partii i ugrupowań politycznych w Polsce i na świecie?!

Czy zdaje sobie Pan/i sprawe z negatywnego wpływu seksualizacji na rozwój dzieci i młodzieży ?!

Czy zdaje sobie Pan/i z faktu, iż polskie społeczeństwo płaci po raz trzeci odszkodowanie wojenne syjonistom w wysokości 65 mld dolarów , oraz rentę 50 tysiącom obywateli Izraela z podatków obywateli RP?!

Czy zdaje sobie Pan/i z faktu, iż Niemcy, Rosja … Winne są Polsce odszkodowanie za okres drugiej wojny światowej w kwocie min. 750 mld dolarów !? ”

Wszyscy politycy mówią ogólnikami doprowadzając do kłamstwa poprzez unikanie tematów kluczowych dla państwa i obywatela !!! Brak wypowiedzi w w/w tematach określa jasno ,iż Pan/i pragnie tylko kandydować w celach zarobkowych.

Proszę także o ujawnienie przynależności narodowej , przynależności do tajnych bractw , fundacji i instytucji o charakterze międzynarodowym !!

Polityku jeśli nie odpowiesz na wyżej postawione pytania oświadczasz, iż losy polski , Polaków i idea dobra i dobrobytu społecznego są Tobie obce !

Polaku zanim wybierzesz rządaj prawdy i konkretów, nie rozmytych kłamstw i sloganów ! Polaku to, że kogoś znasz nie oznacza, że on się zna na państwie i polityce ! Pamiętaj wielu ludzi nie ma dostępu do radia, prasy i telewizji !

Prawda jest Prawem !

Wojciech dydymus Dydymski
Liga Świata

Reklamy