Mieszkańcy Korei Południowej nie chcą połączenia kart kredytowych i dowodów osobistych iD (RFiD)

Mieszkańcy Korei Południowej nie chcą połączenia kart kredytowych i dowodów osobistych iD (RFiD)

Korea Południowa protestuje nie chce aby państwo wraz z MasterCard wprowadziło kosztujące obywateli 650 milionów dolarów hybrydowe karty iD z chipami RFiD.

Jest to naruszenie danych osobowych, wykorzystanie newralgicznych danych osobistych przez ponadnarodową korporacje !
W tej sytuacji nikt nie zagwarantuje naszym danym bezpieczeństwa, słusznie twierdzą obywatele Korei !

Dodatkowo nowe karty hybrydowe wymagają zmiany infrastruktury płatniczej, bankomatowej i usługowej ,a koszt ten został przeżucony na firmy i przedsiębiorstwa!

Tak globaliści wciskają kolejnemu państwu karty RFiD iD, które można już znaleźć w portfelach Amerykanów, Hiszpanów, Nigeryjczyków, Niemców oraz pośrednio Rosjan i Polaków (dowód iD, karty miejskie i karty płatnicze RFiD)…

Duża część problemu wynika z natury systemu tożsamości, który został utworzony w 1960 roku jako reakcja na północnokoreańskiego zamach.

Zamiast wydawać dowody oznaczone losową kombinacją cyfr, Korea Południowa tworzy numery dowodów oparte na dacie urodzenia, płci i innych kluczowych informacjach. (Skąd to znamy?)

Takie dane, są łatwo powiązywane z daną osobą i pozwalają korporacją powiązać dane bankowe, osobiste z zachowaniami i preferencjami osobistymi.

System zarządzania gospodarką struktury archiwalnej w Korei opiera się na długoletnim uzależnieniu kraju od ActiveX firmy Microsoft.

kor rfid

Więc na dzień dzisiejszy z danych wszystkich obywateli Korei korzysta już rząd, MasterCard i Microsoft! Oczywiście w umowie mowa też o podmiotach współpracujących !

Tak jak w przypadku Ameryki czy Polski, wszystkie kroki zwykłego obywatela są rejestrowane od momentu wyjścia z domu po logowania w sieci, korzystanie z komunikacji miejskiej , bankomatu czy form płatności …

Każdy krok, może być kontrolowany przez system INDECT , teraz trwa walka o połączenie tej infrastruktury w ogólnoświatowy system kontroli osobistej , finansowej i geolokalizacyjnej …

Liga Świata

Pokaż mniej

Reklamy