Co naprawdę dzieje się w Hong Kongu i Chinach ?

Co naprawdę dzieje się w Hong Kongu i Chinach ? Czyli prawda w państwie „wolności” cenzury i cenzorów.

Polska tak jak i inne kraje „wolności” i „demokracji” zamknięte są tylko na monopol informacji rządowych … Albo tak się tylko cenzorom w Polsce i na świecie wydaje !

Policja w komunistycznych Chinach walczy z protestującymi, którzy pragną demontażu komunizmu!

Komunistyczne Chiny są doskonałym modelem dla New World Order jakiego pragnie David Rockefeller, który wyraził nadzieje w 1973 roku, że tak jak Chiny będzie wyglądał cały nowy świat !

Komunistyczne Chiny to wspaniały model New World Order, jest to swego rodzaju laboratorium, w którym testuje się dehumanizm i system traktowania ludzi jak niewolnicze i zależne od państwa i elit zwierzęta.

chin1

Ten system cieszy inne formy komunistycznej „demokracja” w Amerykańskim Kongresie. W dniu 10 sierpnia 1973 roku w artykule napisanym przez Davida Rockefeller ( New York Times) ten chwali przestępcze działania komunisty Mao Tse Tung oraz system dowodzenia i kontroli społecznej .

„Chińskiej rewolucji udało się wyprodukować nie tylko bardziej wydajną i specjalistyczną administracje ucisku, ale również sprzyja ona wysokim moralnie i spójnym celom. Eksperyment społeczny w Chinach pod przewodnictwem przewodniczącego Mao jest jednym z najważniejszych i najbardziej udanych w historii „.

Komunistyczne Chiny to model planowanego New World Order. Brytyjskie i amerykańskie siły zbrojne zawsze pracowały dla Mao Tse Tunga w czasie II wojny światowej i potajemnie wspierały Mao aby usunąć Czang Kaj-szeka, który jak nacjonalista mogł zagrozić interesom globalistów.

Tajne bractwo umacniało dzięki CIA Mao, który miała wpływ stabilizujący na całe Chiny .

Mentor handlarzy narkotyków i gwałcicieli Bill Clinton oraz Carroll Quigley, profesor Nauk Politycznych Uniwersytetu w Georgetown, wyjaśniają w swojej książce „Tragedia i Nadzieja” , że:

” … grupy Anglo-Amerykański zrzeszone dookoła Okrągłego Stołu były twórcami każdego rodzaju autorytaryzmu, od komunizmu do faszyzmu, aby zapewnić państwom podbitym mentalnie idee scentralizowanego rządu kontrolującego populację i wprowadzającego gospodarkę planowaną.”

(http://newspaper.hvs.pl/round-table-grupy-okraglego-stolu/)

Chiny otrzymały nagrodę od przestępczej organizacji jaką jest ONZ za skuteczne formy rządów totalitarnych .

chin2

W oczach projektantów, globalistów, autorytarne Chiny to przyszłość. Chiny przyjęły ustawę jedno „dziecko” pod wpływem konsorcjum „organizacji i eugeniki”, wśród których poczesne miejsce zajmuje: ONZ (n.tr. Planned Parenthood).

Praktyka przymusowej aborcji w Chinach doprowadziła do głębokiego kryzysu, a podejście kulturowe doprowadziło do stanu w, którym chłopców jest o 30 milionów więcej niż dziewczynek . Prowadzi to do planowanej depopulacji.

Państwo policyjne bezlitośnie zmiażdżyło jakąkolwiek formę niezależności. Członkowie podziemnych kościołów , praktykujący Falun Gong, strajkujących w fabrykach robotnicy byli wysyłani do obozów pracy przymusowej.

Każdy w obozie pracy jest dokładnie badany aby mógł stać się skatalogowanym dawcom organów. Rząd Chiński jest największym dostawcom narządów w ramach światowego czarnego rynku.

Chińscy demonstranci kontra państwo policyjne!

„Chińskie władze zablokowały sieci społecznościowe tj. m.in. Instagram aby ograniczyć rozprzestrzenianie materiałów zdjęciowych i filmowych, na których widać sprzeczne z prawem działanie policji w Hong Kongu.”

Według AP, policja użyła gazu łzawiącego bez ostrzeżenia wobec tłumu , co spowodowało panikę wśród demonstrantów.

Wiele zdjęć i filmów, które wykazały stosowanie siły przez policję zostały zamieszczone w internecie pod tagami: „#OccupyCentral” lub „#OccupyHK.”

„OccupyCentral” to ruch na rzecz demokracji, który sprzeciwia się ograniczeniom nałożonym przez Pekin. Ruch wzywa do wolnych wyborów w 2017 roku.

Informacje na ten temat blokowane są na Instagramie. Chińskie środki cenzury nie wpływają tak bardzo na autonomiczną prowincję jaką jest Hongkong, z której dodawanych jest większość cenzurowanych w Chinach materiałów.

Blokowanie stron internetowych i sieci, uznawanych za „wrogie” stało się powszechną praktyką Pekinu. Instagram uniknął cenzury wprowadzonej w ostatnich latach przez Chińczyków, a teraz pada ofiarą polityki stosowanej przez chiński rząd centralny.

Pomimo ,że zachód jest wolny i demokratyczny, do ludzi nie dociera nawet 2% światowych informacji, poprzez dezinformacje, cenzurę , filtrowanie wiadomości. Można powiedzieć, że globalna wioska to mit ograniczony do regionalnego mydlenia oczu!

Liga Świata

Reklamy