Integracja Rosja i Chin

Integracja Rosja i Chin

W nawiązaniu do poprzedniego artykułu : „Masoński Szczyt Azja-Europa (ASEP) , czyli chęć przyspieszenia budowy New World Order.”

rc1

Chińsko-Rosyjskie porozumienie zawarte w dniu 13 października pomiędzy Premierem Rady Państwowej Chin, Li Keqiang i rosyjskim premierem Dmitrijem Miedwiediewem, przyniosło konkretny plon w podpisaniu ponad 40 umów o handlu, energii i finansów. Umowy te szacowane są na miliardy dolarów.

Ponadto, strony uzgodniły stopniowe przejście do walut krajowych – rubla i juana – kupno i sprzedaż oraz operacje księgowe.

rc2

Zwróćmy uwagę ,że to USA , Chiny oraz Rosja podzieliły między siebie Ukrainę.

(Tak Chiny zdobyły ogromne połacie Ukrainy :http://ligaswiata.hvs.pl/chodzi-ukraina-sposob-wojne-rosyjsko-chinska-1994/)

Wg. The Washington Post, Chiny, uznawane są przez MFW jako największą gospodarkę na świecie (poprzez wyzysk i niewolnictwo, które jest także bliskie obywatelom Polski), a Rosja jest pierwszym supermocarstwem energetycznym, czyli Rosja i Chiny, stworzył coś w rodzaju „niebieskiego przymierza.”
Będzie to zalążek NWO ,napędzany dążeniami USA do rozbijania kolejnych państw narodowych …

Wall Street Journal wyjaśnia „przyspieszenie przyjaznych stosunków” : „Wydaje się, że polityka amerykańsko – europejskich sankcji wpływa na nowe globalne sojusze”

rc3

Sankcji są dobrym kreatorem dla stworzenia równoległych i alternatywnych systemów ekonomicznych ,które zastąpią w niedalekiej przyszłości rynki narodowe. Czyżby powoli tworzono kreacje nowego globalnego pieniądza.

W wywiadzie dla stacji telewizyjnej CNBC, Dmitrij Miedwiediew powiedział, że „Zachód nie zauważył tendencji zbliżenia między Moskwą a Pekinem, które majaczyło przez dziesięciolecia”.

rc4

(Nie zauważył?, czy tak kreowano rozwój sytuacji, konfliktu i czynników zewnętrznych i wewnętrznych państw , aby doprowadzić do tego „spontanicznego” pojednania !?)

„Nasze stosunki z Chinami miały charakter długoterminowy, a nie ze względu na skomplikowaną sytuację polityczną. Jednakże już od 25 lat rozwijamy dynamiczne kontakty z Chinami dziś, Chiny są naszym największym partnerem gospodarczym. Bilans handlowy jest szacowana na 90 000 000 000 dolarów. W przyszłym roku może sięgnąć 100 mld ,a w roku 2020-200 mld. ”

rc5

Strategiczne partnerstwo rosyjsko-chińskie jest bardzo specyficznym rodzajem relacji, analityk Bliskiego Wschódu Alexander Larin powiedział:

„Stosunki rosyjsko-chińskie cechują ścisłe związki w różnych sferach życia i szerokie spektrum obszarów współpracy. Okazuje się, że z ekonomicznego punktu widzenia, oba kraje są komplementarne. Rosja ma duże zasoby surowców, które nawet przekraczają własne zapotrzebowanie i pozwalają na ich eksport do różnych krajów, w tym Chiny. Chiny, z kolei opierają się na szybko rosnącej strefie produkcji, która wymaga import surowców, w szczególności źródeł energii. Ponadto Rosja jest ogromny rynekiem dla chińskich produktów. ”

Oczywiście nie ma tu słowa o ludziach, czyli taniej i naiwnej sile roboczej tworzącej wielkie projekty takie jak oceaniczne miasta dla elit.

rc6

http://ligaswiatowa.hvs.pl/miasta-morzach-oceanach-futurystyczne-miasta-masonskich-elit/

Ważnym aspektem współpracy jest wzajemne zrozumienie sceny politycznej na świecie, uważa ekspert Andrei Volodin:

„Chiny i Rosja wykazują zainteresowanie tym, co ma miejsce i stopniowo starają się przejść od modelu układu geopolitycznego opartego na dominacji Zachodu do innego modelu, bardziej uniwersalnego i globalnego.

Jest to przejście do nowego porządku świata, w którym wiele krajów, jeśli nie większość z nich, nie broni swoich interesów w ramach umów międzynarodowych i kompromisów lecz działa na rzecz struktury międzynarodowej .

rc7

Opcja ta rozwija całkowicie nowy system wydajający się być bardziej atrakcyjnym dla gospodarek całego świata. ”

Aspekt państw i gospodarki traktowany jest tutaj jako własność elitarnej grupy bankierów, polityków i mistyków nwo.

Chińscy eksperci oczywiście współdzielą opinie rosyjskich kolegów.

„Stosunki między Chinami i Rosją są skuteczne ze względu na uczucie szacunku i wzajemnego zrozumienia”, powiedział dyrektor Krajowego Stowarzyszenia International Research, Victor Gao.

rc8

„Ukraiński kryzys dał silny impuls do rozwoju i umocnienia stosunków rosyjsko-chińskich i nowej polityki globalnej ” powiedział Gao.

Po prostu wasze oceny są nie adekwatne do podejmowanych działań przez globalistów , interesują was małe bitwy i kłótnie podczas gdy za waszymi plecami skrada się bestia mówiąca wszystkimi językami świata, i nie są to Żydzi, Chazarzy, Jaszczury… ,ale ludzie posiadający moc tworzenia nowego porządku świata w oparciu o sekretne doświadczenie milionów lat. Hierarchia chce zapanować nad globem w celu ujednolicenia swoich praw …

Ludzie od zawsze traktowani byli jak masowo rozmnażająca się plaga szczurów , czyż chemia stosowana na was nie jest elementem depopulacji i kastracji ?!

I tylko mądrość , może wyprzedzić i zachamować działanie tych ludzi. Mądrość nie opiera się na wolności w nałogach i kreowaniu podziału za pomocą małych zwalczających siebie grup.

Mądrość to atak na wszystkie elementem władzy hierarchicznej w ujęciu politycznym ,religijnym i ekonomicznym, mądrość to atak na media i infrastrukturę państwa ! Wojna wymierzona w hierarchie to prawo obywatela do samoobrony.

Liga Świata

Reklamy