Masoński Szczyt Azja-Europa (ASEP) , czyli chęć przyspieszenia budowy New World Order.

Masoński Szczyt Azja-Europa (ASEP) , czyli chęć przyspieszenia budowy New World Order.

Do czego dąży Putin i Obama?! Czy izolacja Rosji jest karą, a Putin ofiarą!? Tak ma się tylko wydawać zaślepionym idiotom. Chodzi o naturalny proces stworzenia nowej wielkiej enklawy opartej na socjalizmie totalitarnym. Ułatwi to pakt Rosja – Chiny. Będzie to przed ostatni akt sztuki pod tytułem „Nowy Porządek Świata”.

bb8

Szczyt ten będzie omawiał w głównej mierze kwestie związane z współpracą gospodarczą i finansową pomiędzy Azją i Europą!

Masoński New World Order.
Niektórzy z was już zrozumieli międzynarodowe machinacje masonerii oparte na igrzyskach i nałogach dla ludzi oraz polityce i prawach dla hierarchii.

bb7

Szczyt Azja-Europa odbywa się w dniach od 16 do 17 października 2014. Telewizja pokaże wam sport, śmierć, strach, ebole, korupcje małych pionków , jednak nie pokaże wam istoty działań rządu światowego:

„Prezydent Rumuni Traian Basescu uczestniczyć będzie w czwartek i piątek w szczycie Azja – Europa (ASEM) w Mediolanie.

bb6

Według oświadczenia wygłoszonego w Międzynarodowym Porcie Lotniczeym „Henri Coanda”. Prezydent będzie uczestniczył w sesji otwierającej szczyt, i na sesji plenarnej przedstawicieli parlamentarnych z Azji i Europy (AEPF) i Forum Biznesu Azja – Europa (AEBF).

Pierwsza sesja plenarna omawia temat: „Wspieranie współpracy gospodarczej i finansowej między Azją, a Europą poprzez poprawę relacji międzynarodowych”.

bb5

Druga sesja plenarna omawia temat „Adresowanie globalnego partnerstwo w kontekście Europy – Azji w nowym połączonym świecie”.

W rozmowach uczestniczyli : Putin,
Poroszenko, premier Włoch Matteo Renzi, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz prezydent Francji François Hollande, a także szef Komisji Europejskiej José Manuel Barroso i przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy.
Brak przedstawiciela Polski ! Mamy więc śmietankę Wielkiej Loży. Rumunia została „zaproszona” w celu omówienia problemu GMO i Gazu łupkowego – na Polskę przyjdzie czas w przyszłym roku.

bb4

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rumunii-wladze-uprawiaja-soje-genetycznie-zmodyfikowana/

New World Order to zaplanowana globalna dyktatura, której idee będą połączeniem dyktatury chińskiej i rosyjskiej na bazie socjalizmu totalitarnego!

Zastanawić się należy , jakie kwestie globalne są najważniejsze dla rządu globalnego? Ebola? „Terroryści” z ISIS? Kreacja New World Order?

bb3

Oczywiście wszystkiemu , towarzyszy tu motto „wszyscy za jednego i jeden za wszystkich” motto masonerii, tak jak inne hasło rewolucji francuskiej: „Wolność, Równość, Braterstwo” czynią z tych obrad zamknięte forum depopulacji w imię trzeciego hasła : „cel uświęca środki”. Obawiam się ,że chodzi tu tylko o jeden środek ,którego można poświecić w drodze do nwo : człowieka !

Kapitanowie UE, prowadzeni przez Rothschildów i Rockefellerów, a także Bilderbergowie chcą przyspieszenia procesu globalizacji i centralizacji władzy, starając się zintegrować wszystkie kraje tak aby kontrolować procesy na skale globalną – jeszcze pod płaszczykiem państw narodowych !

bb2

New World Order jest podstawą koncepcji masonerii, która została przedstawiona światu oficjalnie w dniu 11 września 1990r , przez zbrodniarza wojennego George’a HW Bush, który powiedział: „To świetny pomysł: Nowy Porządek Świata”! Lakonicznie ale dobitnie !

Paul Warburg (1868 – 1932) z braćmi Maxem Warburgiwm (1867 – 1946) i Felixem Warburgiem (1871 – 1937), (bankierzy) byli właścicielami MMWarburg & CO z Niemiec. Max pozostał na starym kontynencie ,a Paul i Felix założyli w USA firmę Kuhn, Loeb & Co wraz z Jacobem Schiffem i Otto Hermannem.(1867 – 1934)

http://newspaper.hvs.pl/iv-rzesza-banksterzy-nowy-porzadek-i-terror-rzadowy/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rosja-ukraina-syndykat-zbrodni-unii-rodzin-klubu-buldingtona/

Paul Warburg był także prezesem Banku Manhattanu. I pierwszym dyrektorem Rady Stosunków Zagranicznych (CFR).

http://newspaper.hvs.pl/rada-polityki-zagranicznej-cfr/

Max Warburg był jednym z dyrektorów IG Farben. Firma IG Farben miała ścisłe powiązania biznesowe z Bankiem Manhattanu kierowanym przez Paula Warburga. Co więcej, brat Paula Warburga, Max Warburg, był jednym z filarów wspierających inicjatywę pierwszej i drugiej wojny światowej , ale także producentem Cyklonu B, finansował narodowo – socjalistyczną władze ,będącą istotą kreacji nowego porządku świata.

James Warburg (1896-1969, syn Paula i doradca finansowy prezydenta Franklina D. Roosevelta) powiedział w senacie 07 lutego 1950:

„Mamy Rząd Światowy, czy nam się to podoba, czy nie podoba … Pytanie tylko, czy rząd światowy zostanie przyjęty za pomocą podboju lub zaakceptowany poprzez podstęp. ”

Iluminaci w ciągu ostatnich stu lat, stworzyli ogromną sieć tajnych stowarzyszeń, które są sterowane poprzez tajne bractwo.

bb1

Kissinger jest jedną z kluczowych postaci w zarządzie wykonawczym rady Iluminatów. Członkiem Bilderberg Club, a także „Bohemian Grove” i „Skull and Bones”.

http://newspaper.hvs.pl/grupa-bilderberga/

Te tajne stowarzyszenia mają złowrogą reputację, ponieważ ich członkowie praktykują okultyzm rozprowadzany pod postacią mody wsród społeczeństw całego świata.

Wróćmy do Kissingera, który wprowadził Codex Alimentarius , program wyjałowienia naszej żywności, tworząc największy proces ludobójstwa w historii.

Firma Monsanto jest koordynatorem programu Codex Alimentarius, który chce modyfikować genetycznie każdą formę żywności na świecie.
Rzecz jasna w planie tym podobnie jak planie szczepionkowym chodzi o depopulacje i zmniejszenie liczby ludności na świecie do 500 milionów.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/imperium-zla-12-rakotworczych-produktow-monsanto/

„Dzisiaj Amerykanie byliby oburzeni, jeśli oddziały ONZ weszły by do Los Angeles w celu przywrócenia porządku; ale jutro będą wdzięczni gdy to się wydarzy ! I to na pewno się stanie, jeśli mówi się tutaj o zagrożeniach „zewnętrznych” – prawdziwych czy wymyślonych… Wszyscy ludzie zaufają naszym przywódcom, którzy uratują ich od katastrofy.

W obliczu tych zmian, ludzie są gotowi zrezygnować ze swoich praw w zamian za gwarancję wygodnej egzystencji, którą stanowić będzie rząd światowy…” (Dr Henry Kissinger – Nowy Jork, 28 października 1973).

„Nielegalne możemy zrobić to od razu. Konstytucyjnie:) potrwa to trochę dłużej … „(dr Henry Kissinger – Bilderberg Conference, Evians, Francja, 1991)

„Priorytetem winna być polityka zagraniczna wobec krajów trzeciego świata, ponieważ gospodarka USA będzie wymagać zwiększenia ilości minerałów z zagranicy, zwłaszcza z krajów mniej rozwiniętych.”

„Moc jest najsilniejszym afrodyzjakiem.” „Osoby starsze są bezużyteczne zjadaczami chleba”. „Światowa populacja musi być zmniejszona o 50%.” ((Dr Henry Kissinger)

„Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji . Wszystko, czego potrzebujemy jest wiarygodny, poważny kryzys, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. ” (David Rockefeller).

Ale wam trzeba igrzysk, pucharów, medali, goli, wódki i piwa, seksu i bezwartościowej „wolności” w oparach absurdu !

Wszystko odwraca waszą uwagę od prawdy, wolności i zawłaszczania waszej ojczyzny, godności, domu i miłości …

Zapamiętajcie najpierw honor i mądrość , potem godność, a dopiero potem przychodzi wolność !

Liga Świata

Reklamy