Rząd Federalny Brazylii dystrybuuje „zestaw okultystyczny” w szkołach publicznych.

Rząd Federalny Brazylii dystrybuuje „zestaw okultystyczny” w szkołach publicznych.

„Wyrwij pióra czarnego ptaka, podczas gdy on śpiewa. Użyj małego garnka wymieszaj trochę święconej wody i łyżkę nasion dla ptaków. „

ha1

Powyższe zaklęcie jest częścią zestawu rozprowadzanego przez rząd federalny na potrzeby MEC – Ministerstwa Edukacji, wsród dzieci w wieku od sześciu do siedmiu lat.

Poza księgą czarów , zestaw składa się z broszury „książka nauczyciela”, która opowiada historię dziecka, które zabija swoją rodzinę nożem.

ha3

Oprócz literatury, w skład pakietu wchodzą symbole okultystyczne stanowiące „materiał edukacyjny” . Materiał edukacyjny to także opaska z rogami diabła, kapelusz czarownicy z peruką oraz gwoździe i kielich rytualny , w którym uczeń powinien pić , w trakcie czytania opowieści grozy.

Zakaz rozprowadzania tych rzeczy zawdzięczamy skardze Fábio Sousa (PSDB). Skarga, którą złożył Sousa na posiedzeniu zgromadzenia narodowego , jest skierowana do Departamentu Edukacji.

Souda rząda natychmiastowego wycofania zestawu ze szkół publicznych, ponieważ uczy on rytuałów okultystycznych z udziałem między innymi, ofiary ze zwierząt.

Skarżący, Fábio Sousa, chce usunięcia pakietu nie tylko ze szkół publicznych w Goiás, ale w całej Brazylii.

ha4

Warto zauważyć, że wina leży po stronie rząd federalnego, który wprowadził pakiet w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, które zatwierdziło i dystrybuuje tego typu materiały za pieniądze brazylijskich podatników.

Sześciolatek nie posiada wiedzy i doświadczeń, aby odróżnić fikcję od rzeczywistości. Działanie ministerstwa jest więc zachowaniem nieodpowiedzialnym lub takim, które ma na celu deprawacje dzieci i młodzieży .

ha2

Według wielu parlamentarzystów to element celowej deprawacji okultyzmem, który ma zmienić u dziecka sposób spostrzegania świata i obudzić w nim zakorzenione złe cechy charakteru.

To samo ministerstwo było odpowiedzialne za dystrybucję materiałów wspierających seksedukacje przez masturbacje i zachowania homoseksualne, co miało na celu zwalczanie braku tolerancji i homofobii u dzieci w wieku 5-8 lat.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/pedofilia-i-sexedukacja-5-latkow/

Czar na latanie :

„Składniki: pióro czarnego żywego ptaka , łyżka wody święconej i karma dla ptaków. Antidotum: Czar trwa tylko godzinę i nie ma antidotum na jego działanie.

Mieszając, powtarzaj: ptak uderzy o ziemie, nie bacząc na złamania „. Czytamy dalej : „Zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Pamiętaj, aby zrobić to na zewnątrz, aby latać bezpiecznie i wysoko. ”

Brazyli w cieni mistrzostw świata i olimpiady popada w ręce okutyzmu, , socjalizmu totalitarnego, ludobójstwa, seksualizacji i genetycznej modyfikacji… Warto poczytać wcześniejsze wpisy o Brazyli bo tego typu procesy zachodzą już na całym świecie również w Polsce.

Liga Świata

Reklamy