Ebola trochę konkretów ,czyli jak Polak tworzył opatentowany przez USA wirus.

Ebola trochę konkretów ,czyli jak Polak tworzył opatentowany przez USA wirus.

Czy rząd USA faktycznie posiada patenty na Ebolę ?!

Wirus Ebola został opatentowany w październiku 2009 roku ,a dane patentowe zostały opublikowane w następnym roku.

Jego twórcami zostali : Jonathan S. Towner, Stuart T. Nichol, James A. Comer, Thomas G. Książek, i Pierre E. Rollin.

ebu1

Skupmy się na najciekawszych nazwiskach i aspektach tego militarnego projektu.

Patent został zgłoszony przez „Rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki”, wraz z CDC i „Departamentem Zdrowia i Usług Społecznych.” Oznacza to, że rząd Stanów Zjednoczonych rzeczywiście wynalazł ,a właściwie zlecił wynalezienie Eboli jako skutecznej broni depopulacyjnym ?

„Rodzina Filoviridae składa się z dwóch rodzajów :Marburgvirus i Ebolavirus, które prawdopodobnie ewoluowały od wspólnego przodka Eboli.

ebu5

Wyróżniamy cztery gatunki Eboli :. Zairska, Sudańska, Wybrzeża Kości Słoniowej i Reston ebola”.

Jak można zauważyć, każdy szczep choroby pochodzi od nazwany kraju, w który został odkryty po raz pierwszy.

Patent obejmuje swym zasięgiem szczep Ebola Zair i jego nowe odmiany.

„Wysiłek naszej pracy pochodzi bezpośrednio od nietoperzy! ”

„Identyfikacja naturalnego szczepu eboli jest dziś trudna do zweryfikowania. Chociaż ostatnie dane sugerują, że przeciwciała CRP zostały rozprowadzone przez trzy gatunki nietoperzy nadrzewnych ,które mogły być nosicielami Eboli Zair .”

ebu2

Według danych z 2007 roku, w Ugandzie, śmiertelna forma wirusa Eboli spowodowała zainfekowanie 149 osób, z których 37 zmarło. Od tych właśnie pacjentów pobrano próbki odzwierzęcej Eboli i wyprodukowano nowy szczep wirusa – EboBun.

Ważne jest, aby pamiętać, że patent do EboBun również należy do rządu Stanów Zjednoczonych. Do tej pory USA stało się właścicielem, aż 70% odmian tego wirusa !

Również bardzo ważne jest, aby pamiętać, że rząd Stanów Zjednoczonych czerpie z pełnej monopolizacji tego patentu. A więc nawet badania mające na celu stworzenie szczepionki są licencjonowane przez rząd USA !

ebu3

Skąd wiemy ,że praktycznie wszystkie formy Eboli są dziełem człowieka !? Ponieważ dokumenty patentowy określa wynalazców owego wirusa, a więc przekreśla to naturalną ewolucje wirusa!.

Jonathan S. Towner jest wirusologiem w Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), który specjalizuje się w Filoviridae – rodzina Eboli. Kilka lat temu, opublikował serie dokumentów opisujących hipotetyczne sposoby rozprzestrzenia się wirusa Eboli.

Stuart T. Nichol jest szefem Sekcji Biologii Molekularnej, w Centrum Kontroli Chorób (CDC) w Atlancie, Georgia. Walnie przyczynił się do badań prowadzonych na krymskiej gorączce krwotocznej w Kongo i Sudanie, 2008r.

Dr James „Andy” Comer jest mikrobiologiem w CDC. Pracował w Afryce Zachodniej w związku z wirusem Eboli, od 2007 roku.

ebu4

Dr Thomas G. Książek od 2007 roku – szef Oddziału Specjalnego Pathogens CDC, pracuje nad „mechanizmami transmisji patogenów chorobotwórczych na żywiciela (ludzi)… ” Osobiście zajmował się epidemią w Ugandzie w 2007 roku. Jest specjalistą od wirusa SARS i H1N1.

Dr Pierre Rolland – MD, Centrum Kontroli Chorób – specjalizuje się w Wirusologii, chorobach roślin i zwierząt , opublikował artykuł na temat tych w/w przedmiotów w Paryżu w 1963 roku, był bezpośrednio zaangażowany w odkrycie i charakterystykę powstających chorób – gorączki krwotocznej Ebola, gorączki Lassa, gorączki krwotocznej Marburga, zakażenia wirusem Sabia, Hantavirus , gorączki doliny Rift, gorączki krwotocznej krymsko-kongijskiej, Nipah i ostrej niewydolności oddechowej.

Według strony internetowej CDC, „Jego zainteresowania badawcze dotyczą chorób odzwierzęcych oraz chorób zakaźnych stawonogów.”

ebu6

Ważne jest, aby pamiętać, że w 2013 roku – że inny szczep Eboli – EboBun został opatentowany poprzez nakaz – Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych ponieważ ten orzekł ,iż firma Myriad Genetics nielegalnie próbowała samodzielnie opatentować materiał genetyczny Eboli – to jest dokładnie to, co rząd CDC i USA zrobił z Ebolą kilka lat wcześniej .

Zasada precedensu jest niezgodna z prawem, ponieważ każda osoba ma prawo opatentować naturalnie występujące choroby w Ameryce!

Opinia Trybunału stwierdza:
„… ważny i użyteczny gen nie, może być oddzielony od materiału genetycznego ponieważ jest on cześcią aktu wynalazku … Myriad stworzył nowatorską metodę manipulacji genami, jednocześnie starając się ,o akt patentowy. Ale procesy wykorzystywane przez Myriad były dobrze rozumiane przez genetyków rządowych i użyteczne ich celom. ”

ebu7

Upraszczając: można szukać metody wyizolowania genu, ale nie można opatentować żywego organizm w jakiejkolwiek formie; a tym samym czym jest Ebola?

Być może w niedługim czasie dojdzie do absurdów McDonalds będzie posiadał wszystkie krowy na ziemi, a KFC wszystkie kurczaki i ich jajka, co dalej USG i patent na ludzkości?!

Nie zmienia jednak to faktu, że rząd Stanów Zjednoczonych opatentował monopol śmierci.

Powód, można sobie wyobrazić – bowiem po co komuś zabójczy wirus. Opatentowanie szczepu wirusa Eboli wyraźnie wskazuje, że rząd Stanów Zjednoczonych eksperymentuje z zabójczymi chorobami od co najmniej pięciu lub siedmiu lat.

ebu8

Oznacza to również, że usa jest jedynym organem, który może produkować szczepionki na wirusa Ebola. W grę wchodzi gigantyczny zysk, zdobyty na brudnych wodach kłamstw i manipulacji ludzkim strachem, chorobami i śmiercią.

Oznacza to ,że niedługo każdy będzie musiał kupić sobie prawo do życia od rządu USA – największego terrorysty świata!

Pomyśl o tym w ten sposób, gdyby wszyscy nagle potrzebowali szczepionki, i powiedzmy dla uproszczenia, że ​​wszystkie dawki kosztują tylko 1 dolara, firma świadcząca usługi szczepionkowe zarobiłaby 350.000.000 dolarów w samych tylko Stanach Zjednoczonych !

Badania zostały zlecone przez Department of Defense, firmie Tekmira – która właśnie otrzymał 86.200.000 dolarów wsparcia od giganta Monsanto.

Monsanto w ciągu kilku dni stał się partnerem Tekmiry. Wystarczy spojrzeć jak kurs akcji Tekmiry od sierpnia szybuje do góry ! Mało tego współtwórcami szczepionki jest nie tylko rząd USA ale także : McDonalds, fundacja Billa Gates’a, Monsanto i oczywiście Tekmira.

Czy patent Eboli jest nadal według ustaleń patentowych w rękach rządu USA ? Czy była to tylko gra strategiczna w ,której korporacje przejmują władze na śmiertelnym wirusem!

Przecież gdyby istniały uczciwe media ten temat pojawiałby się w każdej telewizji , był nagłówkiem w każdej gazecie i w każdym serwisie internetowym !!! Monument zafałszowanej rzeczywistości jest na tyle silny ,że większość z tych informacji nie dotarła do ludzi !

Uczciwe media zadbały by przede wszystkim o ujawnienie patentu CA 2741523 A1, a także patentu na świńską grypę – 8124101 , patentu na AIDS 5676977, patentu na raka 6630507 … Oto początek III wojny światowej …

Dlaczego patriotyczne media i patriotyczno narodowi bogowie – milczą – mają swoje media, mają możliwość powiedzenia prawdy na forum Europy ! Dlaczego milczy kościół ?

Zastanówcie się nad tym !!! Kto wam mówi prawdę, a kto wam mówi to co chcecie usłyszeć !

Liga Świata
Dydymus

Reklamy