Globalizacja poprzez kryzys.

Globalizacja poprzez kryzys.

Mistyfikacja Eboli : ukryty cel ponadnarodowych działań !

Jeden globalny system medyczny jest idealnym systemem kontroli.

Korporacje i tajne bractwa malują ścianę rzeczywistości za ,którą ukryta jest prawda niedostępna dla 99% populacji.

gl2

Za każdą fałszywą pandemią, istnieje szereg ukrytych programów działań.

Użyj wszystkich form kryzysów do zbudowania większej struktury władzy i kontroli.

Globalny systemu ochrony zdrowia.

gl6

Propaganda powiedziała: „Nie można pokonać wirusa. Wszystkie narody tworzą system, który umożliwia zapobieganie i natychmiastowy program leczenia i kwarantanny w dowolnym miejscu na ziemi.”

Teraz popatrz :
cel naczelny – depopulacja,
cel podrzędny – oficjalne zdobywanie środków dla wykupu zimi i bogact naturalnych ,
cele pośredni – promocja instytucji rządowych i budowanie procesów zaufania dla instytucji farmaceutycznych i medycznych , cele o mniejszym znaczeniu – zarobek firm zależnych : sprzęt medyczny , sprzęt ochronny, rozwój branży funeralnej…

Co więcej po cichu, można tworzyć dodatkowe oddziały militarne przeciwdziałając pandemii! Oddziały takie bez problemu przekraczają granice niezależnych państw ,w Polsce będzie to miało miejsce dzięki ustawie 1066.

http://ligaswiata.hvs.pl/nowy-porzadek-polski-ustawa-1066/

gl5

W tym sensie, Ebola jest okazją do interesu, ludobójstwa , oraz pseudo pokojową formą wojny.

Mało tego pamiętaj drogi wyborco ,że nawet powódź czy katastrofa naturalna jest doskonałym elementem promocji i biznesu ! Myślisz ,że regulacja rzek ma sens skoro służy to darmowej promocji ?!

Dzięki budowaniu kosztem ludzi międzynarodowych mostów na podłożu medycznym , militarnym , biznesowym , finansowym tworzy się globalny system zarządzania państwem bez potrzeby wyprowadzania armii na pola bitew !!! Ustawy międzynarodowe odpowiedzialne za stan wyjątkowy otworzą drogę globalizacji !

gl1

Kwarantanny i stany wyjątkowe pozwolą tworzyć obozy koncentracyjne na życzenie ludzi i narodów !

Sen globalisty? Pojedynczy labirynt trudności od kołyski aż po grób, każdy człowiek na ziemi staje się pionkiem w wyrafinowanej grze.

Posłuszni pacjenci wykonujący samobójcze procesy przyjmowania poddawanych dawek szczepionek i leków, dzięki czemu ich ciała i umysły, energia, siła i niezależność…zamieniają się w bezwartościową apatię i bezradność !

Jeden globalny system medyczny jest idealnym systemem kontroli.

Ludzie wierzą we wszystko co im się mówi nawet jeśli jest to nielogiczny absurd !

gl3

Dlatego przyjmą każdy wymyślony kryzys …

„Kryzys w medycynie” jest idealny, ponieważ nie wydaje się obejmować programów polityczny, partyjnych, oraz żadnych opcji systemowych – czyżby i czy rząd napewno chce pomóc ludziom w potrzebie ?”

Usłyszałeś już zwroty „pułapka sprywatyzowanej medycyny” i „bezduszne korporacje” oraz „ONZ musi interweniować, aby rozwiązać kryzys Eboli” czy slogan „współpracy międzynarodowej”. To jest psychologia i inżynieria zgody … To jest uderzenie w Twoje obawy !

gl7

Włącz telewizor , radio , otwórz gazetę aby usłyszeć i przeczytać te frazesy.

W ramach tego systemu, pacjent nie będzie miał wyboru, będzie musiał przyjąć diagnozę na słowo lub przyjąć lek lub szczepionkę na słowo .

Dr. Mengele, może być dumny wojna trwa, laboratoria działają, eksperymenty są w toku!

http://newspaper.hvs.pl/eugenika-eutanazja-eksperymenty-nowy-czlowiek/

W ciągu ostatnich stu lat, nikt nie był bardziej potężną siłą w kształtowaniu nowoczesnej medycyny, niż imperium Rockefellera.

gl8

W swoich wspomnieniach z 2003 roku, David Rockefeller napisał:

„Niektórzy uważają, że jesteśmy częścią tajnej kabały działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzują moją rodzinę i mnie jako” internacjonalistów „i spiskowców, działajacych w porozumieniu z innymi potężnymi ludźmi na całym świecie w celu zbudowania globalnej struktury politycznej i gospodarczej oraz bardziej zintegrowanego świata. Jeśl to jest złe to uważam się za winnego, i jestem z tego dumny. ”

http://newspaper.hvs.pl/wielka-kabala-i-kontrola-umyslow/

Rockefeller zdaje sobie sprawę, że główną strategią w realizacji globalistycznych marzenia (koszmaru dla ludzi) będzie aspekt strategi medycznej i farmaceutycznej.

Są tacy, którzy nadal otrzymują ,że takie przedsięwzięcie ,będzie dążyło do poprawy stanu zdrowia całej populacji.

gl4

Raport „Droga Mleczna” opublikowany w dniu 26 lipca 2000 roku w Journal of American Medical Association ,mówi:

„Każdego roku w Stanach Zjednoczonych, system medyczny zabija 225 000 osób . To 2,25 mln zgonów na dekadę.

Więc wyobraź sobie, co będzie jeśli marzenia globalistów co do systemu „zdrowia” zostaną zrealizowane.

Świat jutra, to świat głodu, zanieczyszczonej wody, prawa dla elit, braku urządzeń sanitarnych , ubóstwa i wszechobecnej kontroli.

Światowa Organizacja Zdrowia miała lata na przeniesienie systemów obozowych do życia publicznego: większość leków i szczepionek jest toksycznych , lekarze i studenci to imbecyle zależni od systemów farmaceutycznych ,a farmaceuci dbają o osłabienie systemu odpornościowego całej populacji …

Liga Świata
Dydymus

Reklamy