Iluzja wolności 1 na 3 Amerykanów jest w bazie danych FBI.

Iluzja wolności 1 na 3 Amerykanów jest w bazie danych FBI.

FBI ma ponad 77,7 milionów Amerykanów w swojej bazie danych przestępców. Według Wall Street Journal, FBI dodaje dziennie od 10.000 do 12.000 nowych przypadków. Oznacza to, że co trzeci dorosły Amerykanim ma swoją teczkę w FBI ! Podobnie jak CIA i NSA , FBI traktuje swoich obywateli jak ekstremistów i potencjalnych terrorystów.

Wall Street Journal opisuje wzrost aresztowań w amerykańskich szkołach :

W ciągu ostatnich 20 lat, pojawiły się zmiany w taktyce działania policji i postawawiono na slogan zero tolerancji wobec drobnych przestępstw, władze dokonały ponad ćwierć miliarda aresztowań.

WSJ używa tej statystyki w kontekście obecności policji w szkołach i opowiada historię młodej kobiety z Florydy, która została aresztowana za prowadzenie wybuchowych eksperymentów (z chemii) na terenie szkoły.

Naukowy eksperyment, który poszedł na opak zamienił się w walkę Kiery Wilmot i jej matki o usunięcie kartoteki policyjnej.

Według raportu policji, dziewczyna przeprowadziła eksperyment bez wiedzy nauczyciela. Matka nastolatki powiedziała, że jej ciórka​​ próbowała poprzez eksperyment zasymulować wybuch wulkanu.

Dziewczynę skuto kajdankami i przewieziono do zakładu dla nieletnich, gdzie został oskarżona o posiadanie broni palnej oraz posiadanie, projektowanie urządzeń o charakterze militarnym.

Po lawinie protestów absurdalne oskarżenia zostały wycofane, ale akta pozostały w bazie danych FBI.

Sprawa trafiła na wokandę departamentu prawa na Florydzie, który także odmówił usunięcia wpisu z akt FBI. Dopiero druga próba, została uświęcona sukcesem i wszystkie wpisy zostały usunięte z bazy danch biura federalnego.

Najprawdopodobniej FBI tworzy kolejną ogromną kartotekę biometryczną ,którą będzie można połączyć z danymi CIA, NSA, Google i Apple … Federalni sprawdzają także jak daleko, można posunąć się w absurdzie wymuszeń i terroryzmu , oraz jak daleko, można posunąć się w odbieraniu praw obywatelskich !

Liga Świata

Reklamy