Prezydent Czeczenii oskarża CIA o finansowanie islamskiego państwa!

Prezydent Czeczenii oskarża CIA o finansowanie islamskiego państwa!

Prezydent, który nie waha się powiedzieć prawdę!

Takie oskarżenia często wychodziły z ust południowoamerykańskich przywódców, takich jak Hugo Chavez, który znał dobrze międzynarodowe machinacje Rosji i USA.

USA, poprzez CIA, stworzyło podwaliny państwa islamskiego, znanego dziś jako nomen omen ISIS.

cze1

Osoby, przebywające w jaskiniach, osiągnęły taki poziom jakiego nie powstydziłaby się najlepsza armia na świecie. Zobacz, jak dobrze są wyposażone oddziały ISIS , mają drogie samochody, samoloty , doskonałą broń oraz elektronikę wprost z tajnych laboratoriów . Wszystko to kosztuje, a pieniądze napływają regularnie.

CIA finansuje ISIS.

„Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) i inne zachodniej agencje wywiadowcze pomagają wyposażyć” bandytów „z organizacji terrorystycznej jaką jest państwo islamskie (ISIS)”, powiedział Ramzan Kadyrow, prezydent Czeczenii.

„Agenci Secret Service stoją za tą organizacją terrorystyczną, a lider grupy, Abu Bakr al-Bagdadi, został zwerbowany przez CIA, podobnie jak kiedyś Bin Laden”, powiedział Kadyrow.

cz2

„Celem tych diabłów jest, tworzenie iluzji niebezpieczeństw płynących z bliskiego wschodu, kolejny raz po 9.11, chce się zdyskredytować blisko wschodnie państwa” powiedział przywódca Czeczenii.

„Zachód ,tajne bractwa i agencje wywiadowcze zapewniają ISIS pełną ofertę niezbędnych urządzeń oraz narzędzia medialnej propagandy. Ludzie Ci nie wychodzą z jaskiń ale przybywają samolotami , urządzają sobie safari na ludzi i znikają, pozostawiając cywilów w obszarach bombardowań amerykańskich samolotów ! ” oznajmił Kadyrow.

cze4

Islamskie Państwo (Islamskie Państwo w Iraku i na Bliskim Wschodzie / Islamskie Państwa w Iraku i Syrii – SI / Siil / SI) to grupy terrorystyczne zajmujące duże obszary Iraku i Syrii, gdzie ustanowili blisko wschodni nowy porządek zwany „islamskim kalifatem”.

Sunniccy terroryści ścinają i fingują egzekucje obywateli brytyjskich i amerykańskich aby skłócić muzułmanów z chrześcijanami i chrześcijan z muzułmanami, to gra.

cze3

Jeśli chodzi o ściętego Amerykańskiego dziennikarza Jamesa Foleya przez ISIS, musisz wiedzieć czytelniku,że od rodziny Foleya, ISIS zażądało okupu ,a rząd USA ostrzegł, że jeśli rodzina wypłaci okup będzie oskarżona o współpracę z terrorystami.

Członkowie CIA i polskiego Gromu (pisałem o tym kilka miesięcy temu) pozwalają na dokonywanie egzekucji osłaniając pozycje ISIS !

http://newspaper.hvs.pl/grom-czescia-struktur-globalnej-armii-nwo/

cze6

Należy oskarżyć również Radosława Sikorskiego o współudział w kreowaniu terroryzmu na bliskim wschodzie oraz o kontakty z aktywnymi i byłymi członkami KGB (FSB), CIA, ISIS oraz AlKaidy.

cze7

Jest to kreowanie polityki na szkodę państwa polskiego , wykorzystywanie sił specjalnych do akcji terrorystycznych poza obszarem RP !

Liga Świata

Reklamy