Katy Perry dziecko illuminatów.

Katy Perry dziecko illuminatów.

Katy Perry jest promowanym zjawiskiem masońskiej pop kultury , które już wpisało się do podręczników historii muzyki zajmując znamienite miejsce obok m.in. Michaela Jacksona, Whitney Houston i Madonny…; łączy ich jedno „pomoc” ze strony Iluminatów?

Elity, które pociągają za sznurki marionetek przemysłu muzycznego tworzą za ich pomocą kulturę deprawacji i seksualizacji wszystkich aspektów życia. Podprogowe przesłania, ukryte cel i symbole stały się w ciągu trzech dekad akceptowalnym sposobem życia młodych ludzi.

Katy Perry i program MK Ultra

Katy Perry Origins

Katheryn Hudson jest córką zielonoświątkowych pastorów Maurice’a Hudsona i Mary Perry.

Jednak większość ludzi nie wie, że w żyłach Kety płynie błękitna krew Illuminatów.

Jej babcią jest Pauline Schwab; siostrzenica Charles’a M. Schwaba. Można połączyć to nazwisko z firmami JP Morgan, Schwab i przemysłowcem Andrew Carnegiem.

W dobie industrializacji, kiedy Schwab pomógł stłumić protesty robotników i związków zawodowych jego firma zbiła fortunę na przemyśle stalowym.

Charles Schwab

Głównym sposobem tworzenia fortun illuminatów są wojny, lichwa, spekulacje i rewolucje. Schwab dzięki znajomości z prezydentem Woodrowem Wilsonem zbił fortunę na produkcji amunicji.

kp1

Schwab był również znanym członkiem tajnego bractwa Bohemian Grove Club, które skupia największych okultystycznych polityków, artystów, przemysłowców i bankierów naszego świata.

VanityFair napisało „bezpieczny” artykuł na ten temat: Aby dołączyć do Bohemian Club, trzeba być zaproszonym przez kilku członków, lub cierpliwie czekać przez dziesięciolecia. ( sposób przyjęcia jest taki sam jak do masonerii )

Koszt uczestnictwa w klubie kosztuje 25000 dolarów wpisowego i kilka tysięcy składek rocznie. Obecnie klub skupia około 2500 członków z całego świata. Tych 2500 osób posiada w swoich rękach ponad 60% bogactw świata…

kp2 kp3

Rzeczywistość jednak jest inna i ekskluzywny klub w głównej mierze zajmuje się okultyzmem, kreacją terroru, deprawacji i globalizmu.

Bohemian Grove i Minerva (Sowa)

Składanie ofiar z dzieci i symboliczna kremacja sowy.

Przyjacielem Katy jest raper Drake, który znany jest przede wszystkim z obsesji na temat stosowania wizerunku sowy na okładkach swoich albumów i noszonej biżuterii.

Sowa jest symbolem Minervy i zawsze towarzyszy jej Moloch, i nie jest to przypadek. Moloch jest przedstawiony jako byk, a Minerva ukazuje się jako sowa – symbolizuje to połączenie mądrości poprzez zagospodarowanie człowieka w utopijnym świecie teknokracji.

kp4

Sowa pokazuje się również w pobliżu starożytnych bogiń, takich jak grecka Atena.

Symbol reprezentuje mądrość, ponieważ sowa widzi w ciemnościach rzeczy niedostrzegalne dla zwykłego człowieka. Metaforą symbolu jest kreacja edukacji i spojrzenia ponad wszechobecną ignorancje i oszustwa.

Nowy album Drake’a ( „OVO”, oczy i dziób sowy), jest również inspirowany ideami Bohemian Grove, a nowy teledysk przybliży widzom rytuał nazywany Kremacją Opieki (sowy).

Wróćmy do Katheryn; pozory przykładnego chrześcijanina to częsty wizerunek masońskich księży, pastorów i kaznodziei – czego najlepszym przykładem są rodzice naszej bohaterki.

kp5

( W rzeczywistości Ewangelie powstałe w okresie od 1 do 6 wieku są doskonałym elementem wiedzy starożytnej dopasowanym do wiary nowego nosiciela jakim jest chrześcijaństwo (Koran w przypadku islamu) ).

Pierwszy album Katheryn ukazał się pod nazwą Gospel Katy Hudson, jednak zamiar stworzenia gwiazdy muzyki religijne nie powiódł się, ponieważ sprzedano tylko 200 egzemplarzy tej płyty.

kp6

I tutaj następuje nagły zwrot akcji Katheryn zawiera faustowski targ z diabłem. Krok ten dla wielu artystów jest początkiem wielkiej kariery i końcem własnej osobowości.

Rok pózniej Katy wyśmiewa pomysł kreacji muzyki gospel (w jednym z wywiadów dla MTV nazywa ten projekt śmieciowym) i pali wszystkie pozostałe kopie swojej pierwszej płyty .

kp7

Wydaje się, że przemysł muzyczny jest bardzo zadowolony z wyboru Katy na swoją nową maskotkę …
Wywiad z Katy z 2013 roku :

Pytanie : Czy religia jest dla Ciebie jeszcze ważna ?
Katy Perry: Staram się zachować swoje połączenie z Bogiem i jego mocą, która jest większa ode mnie.
Nie oznacza to jednak, że oddaje cześć szatanowi … (Śmiech)

kp8

Wiele osób komentując ten wywiad zastanawiało się , dlaczego nasza „gwiazdka” powiedziała „moc, jest większy niż ja”, ale nie wymieniła już imienia Boga . W tamtym okresie na jej nadgarstku pojawiła się symbolika Jezusa , która również ma wielkie znaczenie dla Masonerii, Templariuszy , Mormonów …

W październiku 2010 roku Katy wychodzi za mąż za Russella Branda. Hinduska ceremonia zaślubin odbywam się w świątyni tygrysa Ranthambhore w Radżastanie.

kp9

Podczas ceremonii towarzyszy im hinduskie bóstwo, Pana Ganesha.

Ganesha – grupa władców.

Ganesha, można zauważyć, że nazwa „Gana” oznacza „grupę”, podczas gdy „pan” lub ‚Isha’ znaczy władca.

Widzimy tutaj ukrytą grę słów w, której chodzi o gnostycki termin Archon ( „Archon”, co oznacza „władcę, Pana bądź też króla”).

Źli bogowie , złe „przedmioty” traktują ludzi jako narzędzie swoich zmanipulowanych celów. Władcy Archons są tymi, którzy tworzą elity Illuminati. I nie są to jak twierdzi David Icke pozaziemskie jaszczury (ponieważ, każdy kto kiedykolwiek zajmował się teorią gatunków wie ,że rasa wężowatych i ludzi mrówek – do obejrzenia w muzeum KGB/Czeka w Moskwie przybyła z wnętrza ziemi, mówią o tym podania 12 plemion Ameryki północnej i południowej), czy bankierzy jak twierdzi to Alex Jones …

Ganesha jest często przedstawiany z wężem (aka Naga) zwanym Vasuki , który oplata się wokół jego szyi:

Naga został opisany w mitologii hinduskiej jako pół wąż, pół człowiek (legendy Indian są zbierzne z okresem powstania mitów hinduskich).

kp10

Brat Katy Perry również jest związany z nurtem illuninackich przesłań. David Hudson występuje pod pseudonimem Hudson. Niedawno pokazał liryczny teledysk z szeregiem symboli masońskich m.in : okiem Horusa.

Muzyka

Pierwszy album Perry z 2001 roku był także próbą Ewangelizacji poprzez masońską symbolikę, o czym świadczy okładka płyty z wszystko widzącym okiem .

Ta płyta spowodowała upadek wytwórni Red Hill Records. Kilka lat później w 2008 roku Katy powrócił pod nowym pseudonimem „Katy Perry” i wykonała kompletny zwrot albumem One of the Boys.

kp11

Koncepcja alter ego i aliasów jest niezwykle ważna, gdy mówimy o języku okultystycznych symboli.
Wyznawcy lewej ścieżki (termin zwykle zarezerwowane dla tych, którzy parają się okultyzmem) często wymyślają nowe nazwy, nazwiska i pseudonimy.

Odnoszą się one w głównej mierze do ich nazw „rodowych” . Te magiczne nazwy są używane w celu ochrony swojej tożsamości, prawdziwego życia i mają być przypomnieniem ich najwyżniejszego powołania.

Nawet Aleister Crowley zmienił swoje nazwisko ponieważ pierwotnie nazywał się Edward Alexander Crowley, zrobił to aby dopasować formułę do rytmu brzmienia trzech sylab.

kp12

Założycielem Bractwa Saturna (grupy inspirowana organizacją Crowleya- OTO) był Eugen Grosche ,który zmienił swoje nazwisko na Gregora Gregorius, aby zaspokoić swoje okultystyczne przekonania.

Wracając do Kety ,ten nowy album przyniósł ogromną zmianę w zachowaniu zewnętrznym i wyglądzie Katy. Ewangelia zmieniła się w propagację (I Kissed A Girl i Ur So Gay) tańca na rurze i homoseksualizmu.

W tekstach znajdujemy wszystko : seks przedmałżeński, pozamałżeński i dewiacje seksualne, w tym związki homoseksualne i lesbijskie. Katy jak każdy zdeprawowany człowiek odrzuca standardy moralne , etykę i tradycyjny model rodziny.

kp13

Interesuje ją tylko temat zdyscyplinowanego życia w odniesieniu do ciał. Piszę wam o tym często ,stajemy się rzeczą w aspekcie religii , życia i śmierci (czytaliście coś o duszy w codziennej gazecie, oglądaliście coś na ten temat w telewizji ? Nie macie tylko ciało : ćwiczenia, jogę, aerobik , jedzenie …) Zatracając dusze zatracamy wartości tworzące z nas ludzi …

W piosence Ur So Gay śmieje się z metroseksualnych facetów i dywaguje nad sposobem powieszenia go. Z kolei w I Kissed A Girl ,bardzo wyraźnie mówi o lesbijskich skłonnościach i wspieraniu tego nowego rodzaju związków.

Ponownie, jesteśmy namawiani do złego . W teledysku do I Kissed a Girl widzimy symbolikę wszystko widzącego oka w kilku ujęciach.

Teenage Dream , czyli koszmar okultyzmu

kp14

Jej drugi album wydany w 2009 roku ma tytuł Teenage Dream. Jednym z hitów z tego albumu był utwór E.T. W teledysku do tej piosenki, widzimy Katy Perry przedstawioną jako istotę pozaziemską.

W jej wywiadzie dla magazynu (2014r) Rolling Stone czytamy :

Najbardziej dziwna w twoim teledysku jest transformacja obcej Istoty w człowieka . Później lądujesz na futurystycznej-zniszczonej ziemi i spotykasz się z albinosem. (Shaun Ross).

Jakie jest więc przesłanie twojego teledysku ? Czy to nie jest sugestia ,iż obca rasa kształtowała nasz gatunek?

kp15

Odpowiedź : wiesz ktoś musiał doprowadzić gatunek ludzki do światła …

Czy to ma być wpojone naszym dzieciom ! Supernatural , czyli nierząd z pozaziemskimi demonami? Czym jest okultyzm związany z odwiedzinami ET?

Jest to element wojny psychologicznej zawarty w muzyce popularnej.

To pranie mózgu dzieciom zakochanym już dziś się w okultyzmie i ciemnej stronie natury ludzkiej utożsamianej obecnie z przemysłem rozrywkowy ( pomyśl : Twilight, Teen Wolf, Harry Potter …).

Tekst piosenki wykonywany przez Kanye Westa mówi o obcym dokonującym gwałtu na Katy Perry, to wizja zatarcia dobra i zła, więc dzieci nie będą już wstanie dostrzec różnicę pomiędzy jednym ,a drugim, będą one dorastać w świecie, w którym odrażające motywy nie będą już tematem tabu.

kp16

To jest przygotowanie Illuminati do wkroczenie okultystycznego świata Aleister Crowleya w „Wiek Horusa”, gdzie dzieci są narażone na wszystkie rzeczy związane z seksualizacją i przemocą – nawet ze strony własnych rodziców , braci i sióstr .

Cytując Crowleya : „wszystkie dzieci muszą być od dzieciństwa przyzwyczajane do każdego rodzaju aktu seksualnego, tuż po procesie narodzin, bo fałsz mgły i tajemnicy nie może oszołomić ich umysłu, który musi podświadomie przyjąć system symboliki „nowej duszy”.”

Kolejny hit z Teenage Dream to California Gurls; piosenka w, której towarzyszy jej gangsta raper Snoop Dogg. Nie można zaprzeczyć, że ten teledysk jest pełen obrazów, które są ponętne dla dzieci, w tym pierwsza scena w, który Snoop jest kapitanem lalek.

kp17

Znak 666, Mudra, symbol „nieskończoności”, wszystko to odnosi się do sfery seksualnej.

Rozdział 24 Kodeksu Magii, książki Texa Marrsa ,mówi : „powszechnie uważamy ,że symbol (666) mówi nam , „OK”, mamy w nim ukryte mniejsze symbole takiej jak „O”, który jest symbolem słońca, a także symbolizuje kobiece genitalia. W tantrycznej jodze ten gest symbolizuje, duchową i fizyczną ekstazę .

kp18

Wierzę, że ten gest ręką określa osobę, która go stosuje jako niewolnika seksualnego…

Kostka Saturna:

Jest to starożytny symbol, który pozwala na zdekodowanie symboliki Illuminatów : Saturna i Czarnej kostki.
Kostka jest trójwymiarową sferą fizycznego i materialnego świata, sześcian jest budulcem natury.

kp19

Można również zauważyć, że liczba cztery reprezentuje wiele elementów naszego świata. Istnieją cztery pory roku, żywioły (powietrze, ogień, ziemia i woda), cztery grupy zodiaku, strony świata, i niezliczone inne „wartości” odnoszące się do człowieka.

Wąż.

Wąż widnieje na Pieczęci Salomona ponieważ jest on w stanie kontrolować demony i duchy.

Pieczęć Salomona

kp20

Pomysł illuminatów na hardcorowych gangsta raperów ma na celu atak na umysły 5-15 latków zamieszkujących blokowiska takie jak Bronx. Proces ten jest realizowany od 1970 roku. Z jakim skutkiem – prosze się rozejrzeć …

W 2011 r Snoop Dogg został poproszony o poprowadzenie Nickelodeon Kids Choice Awards. Było to w czasie, kiedy illuminati reklamowali napoje dla dzieci łączące kofeinę i alkohol. Napój ten nazywano Blast i został wyprodukowany przez Colt 45, w różnych smakach, takich jak malina, truskawka, arbuz i lemoniada.

kp21

Senior VP w centrum leczenia uzależnień i rehabilitacji Daytop powiedział:

„Patrzysz na ten produkt, i myślisz, że to napój owocowy. Oni (browary) tworzą popyt na zalegalizowaną truciznę i tworzą problem uzależnień , agresji … ”

Prism

Kolejny etap w karierze Katy Perry to wydany w 2013 roku album Prism. To jest punkt zwrotny, który wzmacniać ma utajnioną grę.

W 2012 w wywiadzie dla L’Uomo Vogue, Katy stwierdziła :
„Ten album będzie znacznie mroczniejszy niż poprzednia płyta . To było nieuniknione, po tym, co przeszłam. ”

kp22

W wywiadzie dla Billboarda powiedziała: „Ja po prostu pozwoliłam aby mój Saturn powrócił … ”

Kostka Saturna oznacza solidarność i statyczną doskonałość. To sugeruje : niezawodność, uczciwość, schronienie, bezpieczeństwo, jak też równowagę przeciwieństw.

Hinduska kostka Saturna ofiarowuje dotarcie do Saturna i powrót w łasce Boga pozwalającej odkryć wszystkie tajemnice …

„W 27 roku życia powróciłam na Saturna. Długi urlop był pełen tajemnic zamkniętych na żelaznej górze.”

Najkrócej mówiąc mowa tu o podróż w stronę świata okultyzmu. Lub w głębie wewnątrznego drzewa życia jak kto woli.

kp23

Wielu artystów i praktyków korzystających z magii Crowley wie, że nie można w swojej drodze przejść obojętnie obok Kabalistycznego Drzewa Życia w celu osiągnięcia szybszego oświecenia. Jednak proces ten przeprowadzony zbyt szybko doprowadza do wariacji lub śmierci ,o czym przekonało się już wiele osób .

Magazyn Hermetic napisał o tym poważny naukowy artykuł oparty na koncepcji doświadczeń Aleistera Crowleya.

W 1909 Aleister Crowley pwiedział:
„Mieszkaniec wewnętrznej Otchłani nazywany jest Choronzon, ale do tego dochodzi każdy indywidualnie. Otchłań nie jest pustym bytem ; jest wypełniona wszystkimi możliwymi formami życia , każdą formą zła w jedynym prawdziwym znaczeniu tego słowa… Formy te wirują bezsensownie od przypadku do przypadku kiedy mają szanse pokazać swe prawdziwe oblicze zła, agresji i zepsucia ,wtedy byt ten staje się samodzielny ,krzycząc : „Ja jestem „, choć cały czas jesteśmy świadomi, że elementy te ,można odsunąć i rozproszyć jak diabelski kurz… ”
Aleister Crowley

kp24

Odnosząc się do procesu twórczego przy powstaniu płyty Prism , Katy powiedziała:

„Byłam w ciemnym miejscu, i nie pozwoliłam aby dotarło do niego światło.”

Albert Pike w Moralności i Dogma opisuje Lucyfera: „Lucyfer, nosiciel światła! Dziwne i tajemnicze imię Ducha Ciemności! Lucyferze, synu jutrzenki! Czy to ten, który niesie wspaniałości odsłonięcia, zmysłowego egoizmu duszy! ”

Popatrzmy na dzisiejsze kobiety i mężczyzn i ich pusty egoizm, zimno i profesjonalizm. Wszyscy bronią tych sztucznych cech nazywając to wolnością … Takich ludzi wybieracie na swoich idoli, przedstawicieli i autorytety !

Lucyfer jest nosicielem światła dla jego wyznawców, często widzimy ich w mediach , a wy powielacie ich wygląd, słowa, zachowania i przesłania – idź to klubów i popatrz, on żyje w większości tych ludzi idących za modą i rozrywką – bo przecież wszyscy tak robią…

Tłumacze wam ,że stado jest głównym zabójcą duszy, kreatywizmu i indywidualizmu ,a przede wszystkim wolnomyślicielstwa…

Popatrz na Katy Perry i jej idolkę Madonne:

„Kocham Madonnę na śmierć, ale ona chyba nigdy nie przekaże mi tej cholernej pałeczki przodownictwa „.

Przemysł muzyczny ma obsesję na punkcie koncepcji magicznego przekazywania insygniów, organów i przesłań. Ale przecież ten sam magiczny aspekt jest żywy w religii , sporciei polityce…

To wyjaśnia, dlaczego tak wielu muzyków zwariowało, popełniło samobójstwo lub umarło w młodym wieku.

Gwiazd, które biorą udział w tym systemie wierzeń próbują za pomocą magii i demonów dotrzeć do Otchłani, gdzie tkwi zło w czystej postaci. (niektórzy twierdzą, że złoczyńcy w Star Wars są nazwani jak :Da’ath Vader, na cześć śmierci ).

Da’ath jest obszarem Otchłani, której normalnie nie, można osiągnąć bez utraty własnego zdrowia psychicznego, więc ludzie starają się przyciągnąć demony, aby prowadziły człowieka do źrodła zła.

Crowley wierzył, że można do tego celu użyć odchody (kał), krew i nasienie, aby przyciągnąć te demoniczne duchy bliżej nas.

O dziwo, Lady Gaga wydała perfumy o nazwie Fame, które zostały opisane jako posiadając w/w atrybuty. Lady Gaga powiedziała:

” Krew i nasienie jest w moich perfumach, ale to nie znaczy, że one tak pachną. To nasza droga : płeć, nasienie i krew to pierwotna substancja życia . Moja krew na Twojej skórze, czyż to nie jest pierwotne i mistyczne odczucie? ”

Katy w wywiadzie dla Kristin Wiig powiedziała :

„Moja muzyka służy rzeczywistemu ukazaniu funkcji ciemności.”

W wywiadzie dla Elle UK :

„Kocham ją [Rihanna] i za każdym razem kiedy ją widzę , przypomina mi się, że ona ma wewnątrz siebie światło. W tym biznesie jest wiele prawdziwej ciemności do ,której wciąż podążam … ”

Pierwszym singlem z tej płyty był Roar wydany w sierpniu 2013 roku. Teledysk do utworu rozpoczyna się sceną zjedzenia mężczyzny przez tygrysa; subtelne odniesienie do tygrysa, którego kupił jej mąż ​​Russell w Indiach.

Russel nie wiedział, że piosenka Roar miała ukryte znaczenie, o czym powiedziała Katy w wywiadzie dla Magazine:

„Roar”, który jest na szczycie amerykańskich list przebojów , to hymn ukrytych znaczeń. „Kocham dobrą insynuacje,” powiedziała Perry. „Mama i tata wiedzą, co oznacza ta piosenka, teksty te urzeczywistnią się w ciągu 10 lat.”

Więc jakie to ukryte znaczenie? …
Nie wiemy, bo dziennikarz nie kopał głębiej i przestał zadawać pytania na ten temat … Niejasność sprzedaje się lepiej!

Czyż możemy spekulować na temat ofiar zabijanych w okultystycznych rytuałach seksualnych ? Czy ma być to wprowadzenie do dewiacji seksualnych uderzających w młodzież ?

Specjalistką w dziedzinie deprawacji jest Miley Cyrus jej trasa koncertowa „Bangerz” jest rytuałem seksualnym pełnym fallusów, oralnych aktów seksualnych, nagości, wytrysków , narkotyków i homoseksualizmu.

Patrząc na jej widownie doznajemy szoku ponieważ na sceny te patrzą dzieci w wieku od 5 do 16 lat.

Okultystyczne rytuały Aleister Crowleya oparte są na wierze, iż deprawacja seksualna wyzwala energię zła . Sam Crowley oddawał się homoseksualnym rytuałom i spożywał setki leków i narkotyków.

Praktyka ta była szeroko nauczana podczas spotkań hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku.

http://newspaper.hvs.pl/hermetyczny-zakon-zlotego-brzasku-podstawy-wiedzy-rzad-globalny/

Jeszcze bardziej niepokojące są inne słowa bestii (powielane dziś w Ameryce i Europie) ; wszystkie dzieci muszą być przyzwyczajane od dzieciństwa do każdego rodzaju aktu seksualnego …

http://ligaswiatowa.hvs.pl/pedofilia-i-sexedukacja-5-latkow/

Może „Roar” nie jest wystarczająco silnym, przykładem na poparcie tego argumentu, ale następny hit z Prism zanurza się w otchłani okultyzmu.

Dark Horse …

Długo przed wideo do Dark Horse, Perry, powiedziała : „Dark Horse” ,to rodzaj zestawienia symboli , czarów i ciemnych myśli , czuje się jak gdybym była czarownicą i ostrzeżegała facetów , aby nie kochali się ze mną, jeśli nie zamierzają w tym akcie oddać mi swojego życia.

Symbolika nawiązuje również do królewskiej gry masonów – szachów.

Inicjowanie gry to połączenie z magią, jeśli nie wiesz co kryje się za tą grą nigdy nie zaczynaj w nią grać… Ale to nie przeszkadza muzykom , politykom i gwiazdom Hollywood w rozpoczęciu śmiertelnej gry.

Kenneth Grant pisał o tej magicznej grze :

„W średniowiecznych czasach Tajemnica została zabezpieczona dla okultystów . Masowe wiedza o symbolach i rytuałach przestała istnieć i stała się rytuałem dla oświeconych i zaznajomionych we wzorach okultystyczne.

Często nieznajomość sztuki prowadziła do szaleństwa i śmierci. Nieprzygotowani , którzy wchodzą do procesów okultystycznych zaproszają do siebie kłopoty.”

W wywiadzie dla Billboarda Katy powiedziała ,że jej teledysk inspirowany był magicznym przesłaniem kultowego filmu Craft (film o młodych kobietach uprawiających czary i magię).

Gwiazda pop twierdzi, że zainspirowało ją zdanie z powstałego w 1996 roku filmu „Craft” : ” … ​jeśli masz zamiar się we mnie zakochać , upewnij się, że jesteś tego pewien, bo jeśli nie, to będzie twoja ostatnia decyzja. ”

Pierwszy publiczny występ do piosenki Dark Horse odbył się na 56 edycji rozdania okultystycznych nagród Grammy Awards, która jak zwykle roiła się od symboliki Iluminatów.

Spektakl ukazał Katy jako czarownice z miotłą otoczoną ladacznicami i okultystycznymi symbolami ciemnych sił.

Tematem występu było stworzenie zła, które jest przedstawiane jako intrygujące i seksowne bowiem przeplata się z klatkami takich filmów jak : Twilight.

Kpina z symboli chrześcijańskich nie ma ich ośmieszyć , ale ma wskazać wyznawcom zła ,iż symbole te są dziełem tej samej ręki jako forma dualizmu i przekształcenia …

Glenn Bleck : „Katy Perry tak jak wszyscy jej znajomi, odstępuje od wiary, aby przejść od wiary i ateizmu, do demonicznej postaci okultyzmu.

Zainteresowanie religiami przejawia dziś już tylko 55% społeczeństwa , w 2025 roku religie wspierać będzie tylko 4% populacji.”

Kilka tygodni po spektaklu Grammy pokazano teledysk do Dark Horse, w którym pokazano kompletną symbolikę okultyzmu: oko Horusa, gesty, 666 , piramidy, Molocha, trójkąty i słońce …

W teledysku mamy także człowieka , który nosi naszyjnik z napisem „Allah” , co ma wspierać ideologię potępienia islamu … Sprytne manipulowanie odczuciami tezy – chrześcijaństwa / ateizmu z antytezą islamu ..

Nie życzę wam miłego słuchania , oglądania i … Życzę wam dużej dawki rozsądku w wychowaniu waszych dzieci … Muzyka i film potrafią być bardziej niebezpieczne niż odbezpieczona broń !

Liga Świata

Reklamy