Tworzywa sztuczne : chemiczna depopulacja.

Tworzywa sztuczne : chemiczna depopulacja.

Żyjecie w obozach koncentracyjnych poddawani tym samym zabiegom co ofiary doktora Mengele i robicie to dobrowolnie waszym dzieciom !!!

ch2

Naukowcy z Karlstad University opublikowali badania wykazujące, że ftalan di-izononylu (DINP), które zastąpiły „ftalany używane jako plastyfikatory w polichlorku winylu (PCW) ” nie są bezpieczne i stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia płodów płci męskiej oraz na ich późniejsze zdolności rozrodcze, do uszkodzeń tych dochodzi już w łonie matki.

W podsumowaniu badań czytamy: „Te odkrycia podważają bezpieczeństwo podmiany DINP [ftalan dietylu heksylo] zamiast stosowanych dotąd DEHP w PCV, zwłaszcza, że ​problem ze stosowanie DINP dotyczy męskich narządów płciowych oraz wad wrodzonych u dzieci płci męskiej związanych z zaburzeniami funkcji rozrodczych u dorosłych mężczyzn i faktem jest, że poziom DINP rośnie w ludzkich organizmach z dnia na dzień na całym świecie. ”

Naukowcy przebadali 200 szwedzkich niemowląt, narażonych na działanie DINP i obserwowali, jak to wpływa na ich zdolności rozwojowe i rozrodcze.

ch3

DINP (DEHP) jest stosowany w wielu produktach, takich jak:

• Zabawki winylowe
• Podłogi
• Opakowania
• Kosmetyki
• Kable elektryczne
• Auto Części
• Buty

Carl-Gustaf Bronehag, powiedział: „Nasze dane sugerują, że ta wymiana ftalanów nie, może być bezpieczna i jest widocznym elementem depopulacji .”

Badaniem objęto pomiar „odległości odbytu i narządów płciowych – odległość między odbytem, a genitaliami. – Kiedy chłopcy mieli średnio 21 miesięcy i byli narażeni na wyższy poziomy DINP w macicy średnia odległość był nieco krótszy – około 7/100 cala – niż chłopców nie mający kontaktu z DINP „.

ch1

Ta skrócona odległość odbytu i narządów płciowych koreluje się z „nieprawidłowym rozwojem jąder i obniżeniem jakości nasienia i płodność.”

Dwa lata temu, badania płodów i ftalanów pokazały, że ta „prenatalna ekspozja” – „wpływa na rozwój reprodukcyjny u mężczyzn.”

W 2013 roku badania wykazały, że : „narażenie człowieka na ftalany jest problemem zdrowia publicznego, a narażanie ludzi na codzienny kontakt z tego typu substancjami ma wpływ na niedojrzały układu rozrodczego u mężczyzn .”

ch4

ACC (American Chemistry Council) zaprzecza takiemu działaniu DINP : „nie wydaje się nam aby miało to wpływ na aktywność hormonalną u ludzi”… Bez Komentarza …

Zwróćmy uwagę jak to wszystko łączy się w całość :

http://ligaswiatowa.hvs.pl/pizza-toksyczne-kartony/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/imperium-zla-12-rakotworczych-produktow-monsanto/

http://zanimkupisz.hvs.pl/chemioterpia-czyli-proces-wyniszczenia/

http://szczepionkowygeszeft.hvs.pl

http://newspaper.hvs.pl/chemtrail-smugi-chemiczne-juz-nie-teoria-spiskowa/

Liga Świata

Reklamy