Ujawniamy tajny raport Bilderbergów.

Ujawniamy tajny raport Bilderbergów.

(Ujawniamy go tylko po to abyście zrozumieli ,że propagowany przez nas od 1999 roku program zwalczania hierarchii (politycznej i religijnej), mamona, nauki i elit jest jedynym prawdziwym programem stawiającym człowiekowi dążenie do wolności poprzez : indywidualizm , kreatywizm i wolnomyślicielstwo … Macie szansę się przyłączyć , albo do 2080 roku wasze dzieci i wnuki będą martwe !!!)

Dokument ,który został nam przekazany ma klauzulę tajemnicy państwowej.

Do wyłącznego użytku członków zgromadzenia Bildelbergów.

Uwagi końcowe przewodniczącego zgromadzenia :

„Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

„Jeśli nadal będziemy utrzymywać kontrolę nad masami przez klasyczny model pracy najemnej, zbudowanej na masowej produkcji i masowej konsumpcji, to kolejny kryzys uderzy w konsumentów poprzez dystrybucję części majątku utworzonego przez system pracy.

Przetrwanie gatunku ludzkiego, ochrona i trwałość biosfery oraz harmonia działalności człowieka z przyrodą, wymaga całkowitej reorganizacji naszych sposobów myślenia, organizacji i produkcji.

Jak wszyscy wiemy, w rzeczywistości nasz cel realizowany jest poprzez całkowicie bezużyteczną akumulację bogactwa i pozorne ratowanie systemu gospodarczego, który był używany przez nas ,przez ponad trzy stulecia i stał się niezgodny z naszą nową wizją przyszłości.

Celem naszych działań jest życie wieczne, już dziś człowiek, może żyć dwa stulecia dzięki ambitnej idei transhumanizmu, którą musimy rozwijać i propagować w celu wspierania idei powstawania nowego człowieka – „Super człowieka”.

Szanowni państwo :

Nasze technologie pozwalają nam obecnie wprowadzić program „rozszerzonej rzeczywistości”.

Nasze technologie są w pełni rozwinięte. Jesteśmy gotowi, aby żyć dwa stulecia. Nasza nano-technologia pozwala nam naprawić ciało od wewnątrz, dekodować ludzki genom, a to pozwoliło nam ponownie zrozumieć starzenie się komórek, procesowi temu nie jesteśmy jeszcze w stanie zapobiec całkowicie, ale możemy je spowolnić.

Nasza wiedza o komórkach macierzystych pozwala nam zregenerować jakiekolwiek tkanki lub narządy, które stają się wadliwe.

Wreszcie szanowni państwo, nasz ludzki genom pozwala nam wybrać najbardziej odpowiednie i skuteczne elementy dziedzictwa genetycznego, nie mówiąc już o pewnych modyfikacjach przez, które możemy w końcu również zwiększyć nasze możliwości fizyczne i psychiczne.

Nasi znakomici poprzednicy 30 lat temu naiwnie myśleli, że mogą poprawić gatunek ludzki za pomocą metod stosowanych w celu optymalizacji ras psów w drodze krzyżowania.

Jednak te wady „nazizmu” pozwoliły nam na poszukiwanie nowych sposobów działania, które pozwoliły nam osiągnąć sukces jaki dziś świętujemy.

Dotarliśmy w końcu do tajemnicy życia wiecznego, ostatecznego podboju człowieka, by w końcu stać się bogami i mistrzami, tak jak nasi przodkowie.

Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem.

Oczywiście rodzi to problemy z uruchomieniem absolutnie ogromnego wyzwania i to było celem naszych komitetów, klubów, bractw uczestniczących w intensywnych seminariach .

ts

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że nasze środowisko i planeta ,nie może znieść życia wiecznego idącego w dziesiątki miliardów ludzi.

Wszyscy tutaj zebrani wiemy, że nieskończony wzrost liczby ludności na świecie jest skończoną aberracją intelektualną.

Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych.

Powrócimy do czasów w, których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia.

Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu.

Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.

Przypomnę wam najważniejsze działania, które zostały przegłosowane jednogłośnie, zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony prywatności naszych Wielkich Mistrzów.

Działania te zostaną zastosowane, dostosowane i wdrożone w każdym kraju i obszarze geograficznym :

Początkowym celem jest depopulacja i wyludnianie dla ochrony środowiska, z wyłączeniem zakresu naszej zdolności do wykorzystania wszelkich broni jądrowej, która może stworzyć nieodwracalne szkody dla naszej planety.

Narzędzi mamy niewiele, ale ich łączna skuteczność jest formą wielowymiarowego rezonansu, osiągniemy to, co nazywamy „mnożnikiem sił wojskowych”.

Jest to zawsze doskonały tryptyk: kryzys gospodarczy, wojna domowa i masowe epidemie.

Tak było ,jest i będzie.

Za pomocą tych trzech narzędzi osiągniemy ostatecznie zmniejszenie populacji światowej z 7 miliardów ludzi do optymalnej wartości 500 milionów żywych istnień.

Pomimo naszych wszystkich wysiłków na rzecz zmniejszenia populacji, kieszenie ocalałych mogą zagrozić naszej egzystencji na planecie.

Jednak te zamożne kieszenie nie powinny spowodować nam większych problemów, ze względu na ich dezorganizacji, izolacje i niemożności opanowania wszystkich obecnych technologii, ponieważ ich mała ilość, powinna znacznie ograniczyć ich moc szkodzenia naszym interesom.

Wierzymy, że w ciągu kilku lat wielu z nich zniknie, a nieliczni, którzy pozostaną, wymrą w ciągu kilku pokoleń. Każda grupa, która będzie grozić nam zostanie unicestwiona, tak jak miało to miejsce wielokrotnie w historii.

Naszym głównym historycznym wrogiem w realizacji naszego planu były, oczywiście państwa narodowe.

Globalizacja, ,instytucje ponad narodowe, instytucje europejskie i masowa imigracja są wszystkimi narzędziami, które są stosowane z wielkim powodzeniem od lat 30-tych (XX wieku) , dziś tożsamość i uczucia, przekonania zostały znacznie obniżone, tak jak uczucia patriotyczne.

Pieniądze i nieruchomości stały się podstawą wartości . Upolitycznienie mas zostało znacznie zmniejszone, silne narody, teraz stają się kruche i mogą być podważane i niszczone od wewnątrz.

Dlatego musimy kontynuować politykę imigracyjną, co pozwala przyciągnąć znaczne rzesze ubogich z południa do zubożałych krajów Północy. Stale musimy wzmacniać islam jako najbardziej radykalny ruch religijny , podsycać nienawiść i brak jedności wśród ludzi.

Podczas tworzenia załamania gospodarczego, to absurdalne komunitaryzmy, które rozwinęły się w każdym kraju pod naszym bokiem zdobędą większości tych krajów poprzez system wojen domowych prowadzonych na wielką skalę, w których każda wspólnota będzie dbać o siebie, by zabić jak największą liczbę członków innych społeczność.

Czarni przeciwko białym w USA, muzułmani wobec chrześcijan w Europie … wojny domowe mają ogromną zaletę, niszczą ludzi, bez konfrontacji między krajami, które wreszcie mogą doprowadzić do nieporządanej globalnej wojny nuklearnej.

Wreszcie, gdy wojny zniszczą kraje, będziemy działać na rzecz rozprzestrzeniania się wirusów, takich jak Ebola.

Nasz projekt 2.0 GM, który przechodzi skuteczne testy zbiera dla nas cenne dane epidemiologiczne i socjologiczne (zachowanie osób zmaganych chorobami), pozwala nam to określi naszą zdolność do nasycenia systemów zdrowotnych, które w każdym przypadku są już znacznie zniszczone przez wojny domowe.

Wszystkie te elementy, zniszczą nieprzygotowanych i podzielonych ludzi, ponieważ są zależni od wszystkich systemów wsparcia, narażonych na nasze działania.

Załamanie gospodarcze szybko rozprzestrzeni się na całym świecie. Chiny załamią się pod ciężarem problemów społecznych i Rosji, która nadal stanowi wymyślony przez nas problem, teraz, wszystko zmierza do rozwiązania naszego problemu w 2015 roku.

Nie wykluczamy, że części ludzi nie da się przekonać, za pomocą skierowanej przeciwko nim broni , będą oni bronili się przed przyjęciem programu depopulacji i przystępniem do naszej ideologii życia wiecznego. Mimo to ideologia społeczeństwa dwu kastowego i życia wiecznego zwycięży. ”

……………

Oczywiście, możesz uznać to za fikcję literacką, możesz wzruszyć ramionami i możesz dalej spać, bo przecież żyjesz w tzw. wolnym państwie, posiadasz tzw. wykształcenie , tzw. prace i tzw. pieniądze… Prawda ?! oszołomiony tytułem i mamonem, alkoholem i popędem niewolniku !??!

Mądry człowiek szuka logicznej wiedzy ,a nie tytułu , dyplomu i nauki posłuszeństwa !

Mądry człowiek splata wszystkie sznurki i porzuca idee hierarchii, religii i polityki i idzie sam, nie dając się wciągać, oświecać i przekabacać na rzecz prawicy, lewicy, chrześcijaństwa, islamu czy seks wolności …

http://newspaper.hvs.pl/protokoly-medrcow-syjonu-1896-rok-podstawy-zniszczenia-swiata/

Życie wieczne, które jest centrum strategii firmy, takiej jak Google stworzonej przez CIA i NSA współpracującej z DARPPA to jutro skorelowane z pismami mistycznymi … Nie rozumiesz ? Widać nie dojrzałeś do wolności, prawdy, kreatywizmu, indywidualizmu i umiejętności logicznego myślenia …

Transhumanizm nie jest wytworem niczyjej wyobraźni, jest z gruntu głęboko odrażająca ideologią, która istniała zawsze, choć miała inne nazwy w innych czasach.

http://iandphone.hvs.pl/htranshumanizm/

Już dziś w samej Francji chce się do 2025 roku zlikwidować 3 miliony miejsc pracy , już dziś większość ludzi imituje pracę w biurach tworząc drastyczne rozbieżności kastowe pomiędzy nimi, a bezrobotnymi …

http://radioromantyka.blogspot.com/2012/05/bezproduktywnosc-jako-forma-kontroli-i.html?m=1

Do tego prowadzi transhumanizm ,do tworzenia gwałtownych zaburzeń rynku pracy przez robotyzację , do gwałtownych ruchów społecznych przez bezrobocie , w wyniku czego powstają tzw. kryzysy i wojny domowe …

Wartość człowieka w czasie mechanizacji i robotyzacji dochodzi do „użyteczności krańcowej” – przypomnieć wam raport NASA: koszt utrzymania człowieka jest wyższy niż jego użyteczność , człowiek jest zbyt wolny i zbyt mało wydajny aby pokładać w nim jakiekolwiek przyszłościowe nadzieje !!!

http://newspaper.hvs.pl/nasa-wojna-przeciwko-czlowieczenstwu/

Człowiek był elementem siły roboczej , siły militarnej i kontrolowany przez religijne siły duchowe , wszystkie te elementy zostały zagospodarowane poprzez niebezpieczne idee , dziś wszystkie te elementy są już hierarchii nie potrzebne tak jak i sam ich wyznawca: człowiek !!!

Humanoidy i roboty zastąpią 95% populacji , będą wydajniejsze , uczciwsze, lojalniejsze, a proces ich kontroli będzie zautomatyzowany !

To wy stanowicie problem bo macie możliwość kreowania prawdziwej wolności poprzez kreatywizm i indywidualizm … Przestańcie żyć jak świnie w stadach , przestańcie być użytecznymi idiotami dla systemów, partii, grup i religii …

Dajemy wam wiedzę, wy ta wiedzę niszczycie bezradnością i głupotą !

ts2

Pójdziecie w masońskie święto tryumfu 11.11 nie łączyć się, a dzielić w drodze do wojny domowej …

http://ligaswiata.pinger.pl/m/15414175

Wasze ideologiczne poglądy nie opierają się na idei dobra społecznego, ale na chorych ideach religii i partii politycznych, których idee stawiają nad wami waszych panów i liderów !

Wybieracie innych bowiem sami niepotraficie kierować swoim życiem , tak was nauczono aportowania panu, standardów i stereotypów niewolnictwa !

Boicie się takich jak ja bo burzymy wasz światopogląd , wasze zdemoralizowane pseudo wartości , tytuły, dyplomy i formy kłamliwej nauki …

Tytuł ,profesjonalność, mamon ,seks, alkohol i pokusa posiadania to wasz rozsądek psa pilnującego domu pana !

Wczoraj wasze ramiona były potrzebne aby karmić wasze usta dziś nie ma potrzeby używania waszych rąk … Więc logicznie rzecz biorąc …

Jest już za późno na przeciwdziałanie ,teraz została już wam tylko walka z wszystkimi ugrupowaniami, partiami, religiami i wojskami o rolę człowieka w tym świecie !

Wolność to nie religia i nałogi , wolność to indywidualizm (nie powielanie), kreatywizm (nie kopiowanie) i wolnomyślicielstwo (nie cytowanie) …

Wojciech dydymus Dydymski
Liga Świata

Reklamy