Stary człowiek został aresztowany na 60 dni za dokarmianie bezdomnych!

Stary człowiek został aresztowany na 60 dni za dokarmianie bezdomnych!

„American Dream”, „prawdziwa demokracja”, „wolność” to masońskie frazesy opisujące życie wybranych żyjących ponad prawem do wolności i równości innych ludzi.

Co dzieje się na Florydzie (USA) z ludźmi, którzy rozdawają żywność ubogim.?!

Według The Independent, 90 letniego starca Arnolda Abbotta, skazano na 60 dni aresztu za wręczenie ludziom bochenka chleba.

be1

To nie jest śmieszne bo coraz więcej państw optuje za prawem zakazującym pomagania potrzebującym … Jest to kolejny element zakrojonej na szeroką skale depopulacji.

Abbott został aresztowany i oskarżony, wraz z dwoma ministrantami i kilkoma księżmi , przygotowującymi setki posiłków dla bezdomnych co tydzień.

Podczas gdy policja dokonywała aresztowania, ludzie byli tak zszokowani i oburzeni, że zaczęli krzyczeć do funkcjonariuszy policji : „Shame on you” (wstydźcie się) .

Stany Zjednoczone stały się bezapelacyjnie krajem policyjnym ,takim samym jak Chiny .

Zgodnie z ustawą Patriot Act z października 2001 roku, podpisaną przez zbrodniarza wojennego, George W. Bush, Amerykanie są traktowani jak „terroryści”.

Prawo Federalne, zabrania ludziom zbierania wody deszczowej, złamanie tego zakazu grozi miesięcznym pobytem w areszcie. Spotkało to kilka osób po tym jak ulewne deszcze zalały ich puste baseny !!’

Ameryka … to kraj bandytów, którzy twierdzą, że uczą nas „demokracji”.

A wy otwórzcie oczy i popatrzcie dookoła siebie wojna już trwa , ustawy , podatki, szczepienia, media, seksualizacja … są wymierzone przeciwko wam i przeciwko waszym dzieciom, rodzinom i domom!

Reklamy