Ponta i Johannis dwie masońskie marionetki

Ponta i Johannis dwie masońskie marionetki w drodze do prezydentury i przekazania Rumuńskiego gazu łupkowego Amerykanom!

Dwa clowny (przypomina to rywalizacje Wałęsy z Kwaśniewskim lub Komorowskiego z Kaczyńskim), które będą „walczyć” w drugiej rundzie wyborów prezydenckich w Rumuni chcą zgodzić się na poszukiwanie i eksploatacji gazu łupkowego przez Amerykanów .

W rzeczywistości, gra została zaprogramowana przez specjalistów z Waszyngtonu (Stratfor) , aby wprowadzić masońskie idee, „demokracji totalitarnej”.

jp2

Przykładem tego działania, może być próba manipulowania prawem Rumunii przez syjonistę George’a Friedmana, założyciela Stratfor, który w październiku 2014 podczas wizyty w Rumunii, groził jej wojną z Rosją, w przypadku nie przekazania Amerykanom złóż gazu łupkowego.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/mason-george-friedman-chce-sile-uzyskac-rumunskie-zloza-gazu/

§ 5 regulacji NATO mówi coś innego, USA jest zobowiązane bronić Rumunii bez szantażu ! Friedman chciał pokazać swoją arogancję i powiedział stanowczo, że : Rumunia ma do wyboru: przekazanie gazu łupkowego, lub izolacje i kolejną wojnę …

Klaun nr.1: Ponta

Viorel Naumow i Victor Ponta powiedzieli, że zgadzają się na wydobycie gazu łupkowego przez Amerykanów, ponieważ Rumunia, nie może przeciwstawić się sile militarnej i gospodarczej stanów zjednoczonych!

Zakłamany plagiator Ponta, zapominał , że w całym kraju, zostały utworzone „strefy” czystego środowiska mające chronić tereny naturalne przed zniszczeniem za pomocą rabunkowych metod wydobywczych…

Pomimo to :

„Rząd będzie wspierać wydobycie gazu łupkowego”, zapowiedział premier Victor Ponta. Powiedział, że protestujący to radykalna mniejszość działająca na granicy terroryzmu (skąd to znamy ?!). Media pokazują tylko zainscenizowane demonstracje poparcia, pomijając realną 100 tysięczna demonstracje w Bukareszcie zorganizowaną przez przeciwników wydobycia gazu łupkowego…

jp1

Szef rządu poparł to oświadczenie po spotkaniu z amerykańską firmą Chevron. Chevron zajmuje się rabunkowymi metodami wydobywczymi niszczącymi wody gruntowe, pola uprawne i wywożąc zdobyte nielegalnie minerały i kamienie szlachetne… Chevron z ramienia nazistów jest zainteresowany również polskim gazem i bogactwem polskich gór…

https://plus.google.com/102637861007718079828/posts/VQLyEt4m4hw

Korzyści ekonomiczne są ogromne. I po raz kolejny potwierdziło się, że Stany Zjednoczone są na dobrej drodze, aby wygrać wielką bitwę o zasoby naturalne…

W Rumunii sprawa gazu łupkowego i złota przyniosła wiele problemów społecznych, politycznych i gospodarczych – do listy problemów dołącza kolejny ,a jest nim produkcja nawozów sztucznych z ropy ,które mają być stosowane na polach uprawnych Rumunii !!! Za całością stoi znienawidzona w Rumunii firma Monsanto …

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rumunii-wladze-uprawiaja-soje-genetycznie-zmodyfikowana/

Reasumując rumuński gaz w rękach Amerykanów będzie napędzał amerykańskie fabryki produkujące toksyczne nawozy sztuczne oparte na ropie w celu zniszczenia i tak już wyjawionych gleb po wydobyciu z nich gazu łupkowego i uprawach GMO !!!

Ponta powiedział, że otrzymał zapewnienie od firmy Chevron, że nie wycofa się ona z Rumunii. Amerykanie otrzymali natomiast gwarancje od państwa rumuńskiego, że prawo jest po stronie amerykańskich korporacji współpracujących z rządem Rumunii, a osoby które będą zagrażały tym interesą zostaną skazana na przepadek mienia i długo letnie kart więzienia …

jp3

Jestem absolutnie przekonany, że tak chce się uciszać opozycje, rolników, rumuńskich biznesmenów, obrońców praw człowieka i natury … Nazywana radykalną mniejszością – większość jest straszona i spychana do roli terrorystów i ekstremistów zagrażających idei państwa masońskiego … Ten sam proces realizowany jest w Polsce czy Czechach…

Oni już wszystko ustalili, teraz wystarczy nagiąć prawo i stłumić społeczne protesty … Jest to oczywiście wspieranie działań terrorystycznych zagrażających suwerenności Rumunii.

Ta „jedyna droga zrównoważonego rozwoju”, to zamach terrorystyczny wymierzony przeciwko człowiekowi i jego zdrowiu oraz życiu … Zrównoważona idea zatruje wodę, glebę, owady, jedzenie i Twoje ciało …

Klaun nr.2 :Klaus Werner Johannis : „Zgadzam się z ideą wydobywania gazu łupkowego przez Amerykanów!”

Człowiek ,który chciał produkować najtańszy gaz w Europie , nagle został zaczarowany przez ogromną łapówkę od firm Exxon i Chevron, a on jest bardzo „wrażliwy” na takie argumenty!

„Klaus Johannis PNL, kandydujący w wybory prezydenckich, powiedział w poniedziałek, że zgadza się na poszukiwanie gazu łupkowego przez firmy amerykańskie.”

Wracając do projektu górniczego w Rosia Montana, Johannis rozmył cały problemem we właściwy dla masonów sposób :” wzięliśmy na siebie zbyt dużo , i nie mogliśmy opanować zakrojonych na tak ogromna skalę prac…”

Przytoczyl też przykład sytuacji w Kanadzie, gdzie, przy użyciu tej samej technologii, nie stworzono katastrofalnej sytuacji dla ludzi i środowiska.

„Chevron ma w tej chwili niezawodną technologię umożliwiającą bezpieczne działanie. Technologia ta da nam wiele cennych miejsc pracy i bezpieczne podejście do zagadnień ekologii oraz zachowania dziedzictwa kulturowego …” stwierdził Klaus Johannis.”

( Dziedzictwo kulturowe – przecież i o to chodzi , zdobycie technologii i zacieranie śladów :http://ligaswiatowa.hvs.pl/zmyslona-nauka-a-prawda-wiedzy-czyli-klamstwo-historii/ )

Społeczeństwo prosi Johannisa o publiczną debatę na temat gazu łupkowego:

„Biorąc pod uwagę ogromne zniszczenia występujące przy szczelinowaniu hydraulicznym (zachodzące podczas wydobycia ropy i gazu łupkowego), przedstawiciele społeczeństwa zwrócili się do kandydatów w wyborach prezydenckich w piśmie podpisanym przez ponad 40 organizacji pozarządowych o debatę telewizyjną przed drugą turą wyborów.

Spotkanie to ma na celu zachęcenie kandydatów do przeprowadzenia ogólnokrajowego referendum na temat przekazania gazu łupkowego w ręce amerykańskich firm…”

Victor Ponta rozpoczął haniebną kampanię promowania gazu łupkowego, bez próby stworzenia dialogu publicznego , bez gwarancji zachowania środowiska naturalnego, bez uwzględnienia protestów lokalnych społeczności, lekceważąc i oskarżając przeciwników tej idei o terroryzm.

jp4

Premiera mason Victora Ponta, walczy z ideami obywatelskimi w całej Rumunii, sprzeciwia się ideom manifestacji i protestów, uważa, że każda forma dialogu na temat szczelinowania hydraulicznego, podważa jego prawo do zarządzania państwem .

Jeśli Ponta nie zaakceptuje propozycji tego typu spotkania przed wyborami, po wyborach sprawa zostanie zakopana i zapomniana…

Społeczeństwo obywatelskie w tym prawdziwi Żydzi wielokrotnie protestowali nie tylko przeciwko wydobyciu gazu łupkowego ale również przed wejściem do Rumunii firmy Monsanto…

„Syjonizm zniszczy nasz kraj pod względem gospodarczym , położy na obie łopatki naturalne rolnictwo , zniszczy idee patriotyzmu oraz zmieni historię ustalając jej przebieg …” Diaspora Żydowska

Lista organizacji pozarządowych i nieformalnych grup, które podpisały list do Johannisa i Ponty:

Organizacje pozarządowe:

Stowarzyszenie Eko-Civic.
TERRA III.
Pachamama Rumunia.
Obywatelska Grupa interwencyjna Braszów.
Pro NaturaTimiş.
Stowarzyszenie Zrównoważonego Rozwoju Miast.
Centrum Studiów i Inicjatyw Obywatelskich w Arad.
Eurocivică.
Stowarzyszenie Ochrony Środowiska.
Stowarzyszenie Quantic.
Neuer Weg.
Sighisoara.
Edelwais.
Centrum zasobów Obywatelskich Constanta.
Akademia Obywatelska Bihar.
Obywatelski Ruch Clean Revolution. Sibiu.
ADV Fundacja Rumunia.
Harry Tavitian Fundacja Kultury.
Yeoman.
Stowarzyszenia Civic.
Blue Shield Association.
Beyond Borders.
Cluj Antifrack.
Grupa społeczna Obrony Praw Zwierząt.
Stary Dudestii.
Beba Veche.
DobroGeea.

Diaspora i Ruchy międzynarodowe:

Ecologist- Londyn.
Obywatelska grupa inicjatywna.
Salvemos Rosia Montana, Madryt.
Rumuni we Włoszech przeciwko gazowi łupkowemu.
Torino Rosia Montana.
Grupa Rosia Montana Paryż.
SOS Rosia Montana Bruksela.

Organizacje te zebrały setki tysięcy podpisów obywateli rumuńskich oraz wspierających ich osób z całego świata.

Podpisy i lista została stworzona w ciągu 24 godzin. Oczywiście wsparcie dla tej sprawy jest znacznie wyższe. Należy zrozumieć ,że 25 miast i miasteczek w Rumunii, zakazało szczelinowania hydraulicznego na ich terytorium, zarówno w fazie poszukiwawczej i fazie operacyjnej.

Liga Świata Rumunia

P.s. Już za parę dni artykuł o faszystowskich korzeniach Johannisa. Osoby ,która mogą nam pomóc w wykupieniu (kaucja) Olafa R. z Rumuńskiego więzienia, proszone są o kontakt mailowy. (Chodzi o opisane przez nas ujawnienie masonów i syjonistów w rządzie Rumuńskim..)

Reklamy