Rosyjski HAARP – SURA

Rosyjski HAARP – SURA
Technologie Ludobójstwa.
Bardzo niewielu, słyszałało o systemie Sura, będącym rosyjską alternatywną dla amerykańskiego „HAARPa”.
Program HAARP pozwala na bombardowanie jonosfery ładunkami  energii elektrycznej przekierowywanej do dowolnego miejsca na ziemi . Ładunek z wysokości 65-645 km dociera do powierzchni ziemi dokonując licznych zmian pogodowych.
r1
Anteny radioteleskopów tworzą pozór anten odbiorczych jednak ich głównym celem jest emisja fal o niskiej częstotliwości.
Fale, nagrzewają część jonosfery i ich strumień kierowany jest w kierunku ziemi. Fale elektromagnetyczne przenikają dosłownie wszystko ,a ich odpowiednie natężenie może spowodować drganie lub rozpychanie płyt tektonicznych.
r10
Wielu dało się nabrać na prowadzony w internecie program dezinformacji , który opisuje HAARPa jako następcę systemów podsłuchowych zwanych klatkami słonia, jednak w dobie powszechnego dostępu do satelitów szpiegowskich tego typu program byłby ogromną stratą czasu i pieniędzy …
r2
Anteny Projektu HAARP obejmują swym zasięgiem całą planetę. Departament obrony ,może doprowadzić do drastycznych zmian pogodowych oraz ataków sejsmicznych w dowolnym miejscu świata.
r9
Urzędnik Pentagonu powiedział, że projekt ten jest wielkim skokiem dla ludzkości. Ten sam urzędnik twierdzi , że projekt HAARP jest w stanie dać wojsku narzędzie do stworzenia mega impulsu elektromagnetycznego, osadzonego na bazie ultra nowoczesnych łodzi podwodnych. Te same łodzie podwodne testują kompaktową technologię komunikacji podwodnej w ,której komunikacja odbywa się na bardzo niskiej częstotliwości.
r3
Ta super nowoczesna technologia jest odpowiedzialna za śmierć stworzeń morskich i oceanicznych (poprzez wytwarzanie błędnych informacji nawigacyjnych np. dla wielorybów i delfinów) , przyczyniają się do tego bazy działające w Michigan i Wisconsin, system zastępujący bazy radarowe sięga polem działania poza horyzont doprowadzając jednocześnie do lokalnych trzęsień ziemi i anomali pogodowych oraz zawirowań magnetycznych …
System przeprowadza również  tormografie dużych obszarów ziemi, jest narzędziem „badawczym” do identyfikacji złóż ropy, gazu i minerałów na dużych obszarach.
Przypadkowo HAARP doprowadził do wielu awari zasilania na terenie USA. Technologia ta, może szybko zmienić klimat , jednak nikt nie mówi tego w aspekcie efektu tzw. globalnego ocieplenia .
Od 01 czerwca 2014, Amerykanie mówią nam, że „zamykają projekt HAARP”, ale stwierdzenie to wydaje się nic nie warte , jedynym celem tego stwierdzenia była próba uciszenia zainteresowania projektem HAARP II.
r4
SURA – rosyjski HAARP
W Rosji technologia ta stosowana jest z powodzeniem od ponad 20 lat. Stacja „Sura” jest porównywalny pod względem wydajności, z obecnym HAARPem drugiej generacji i znajduje się w centralnej części Rosji, w ukrytym przed oczami ciekawskich miejscu, w odległości 150 km od Niżnego Nowogrodu.
„Sura” to oficjalnie instytut radiofiziczny , w którym pracował kiedyś naukowiec i polityk Borys Niemcow .
r5
Dzisiaj, są tylko trzy takie obiekty na świecie, mówi dyrektor instytutu, Siergiej Sneghiriov. „Jeden na Alasce, drugi w Tromso w Norwegii, a trzeci w Rosji.”
„Sura” została zbudowana w latach 70-tych i został oddany do użytku w 1981 roku. W tym bardzo wyjątkowym obiekcie uzyskano bardzo interesujące wyniki dotyczące zachowań jonosfery.
Co ciekawe w Instytucie odkryto ,że jonosfera wytwarza nieznane dotąd promieniowanie o niskiej częstotliwości , przy próbie modulacji tej częstotliwości wytwarzają się duże ilości prądu i wyładowań elektrycznych – „efekt Ghetmante” (którego opisu na próżno szukać w internecie).
r6
Możliwości systemu SURA ( równoważne do HAARP) są imponujące. Ośrodek wykorzystuje jonosferę i magnetosferę w sposób aktywny wpływając na ziemię, czego efektem są sztuczne zorze polarne lub gwałtowne zmiany pogodowe.
Wywoływanie klęsk żywiołowych, ulewnych deszczów, trzęsień ziemi, powodzi i huraganów to tylko mały bonus od naukowców dla dumnego z nich Putina.
Korzystanie z takiego systemu, w którym skalowanie jest bardzo precyzyjne, może w szczególności silnie wpływać na ludzką psychikę i umysł.
r7
Co więcej rosyjski projekt (3 generacji) działa lepiej na ludzką psychikę niż obie generacje HAARPa.
Stacja składa się z trzech przetworników 250 W ,pracujących w częstotliwościach 4,5 do 9,3 MHz. Moc wyjściowa 3 nadajników 250 KW  x 3.
USA HAARP (powstanie :1993 rok) :
Częstotliwość działania od 3 do 10 MHz.  System pracuje w zakresie nazwanym „krótkofalówka”.
Moc łączna 3600 kW (poprzez połączenie wszystkich emitentów).
r8
Nazwa SURA jest wieloznaczna ale jak zawsze w przypadku illuminatów ma inklinacje starożytne i religijne : pl.m.wikipedia.org/wiki/Sura
Cdn
Liga Świata
P.s. Materiał usunięty z Facebooka, Google + oraz z mojej strony !!!
Reklamy