Nowoczesne metody fałszowania wyborów !

Nowoczesne metody fałszowania wyborów !

OSTRZEŻENIE: firma Smartmatic otrzymała 136.000.000 dolarów za system łatwego fałszowania wyborów prezydenckich w 2014 roku (Brazylia).

Śledząc wszystkie koncepcje nazistowskich metod manipulacji Goebelsa, można przekonać się, że stwierdzenie : „często powtarzane kłamstwo staje się prawdą”, jest najskuteczniejszym elementem pozyskiwania elektoratu wyborczego.

wyb6

http://ligaswiatowa.hvs.pl/zasady-nazistowskiej-propagandy/

Tym jest kochany przez masonów ustrój – kłamstwem, łączonym ze sloganem wolności i odpowiedzialności … Tak utwierdza się was w przekonaniu ,że macie wpływ na własne otoczenie, podczas gdy tak naprawdę, rasa hodowlana, może wybrać tylko rodzaj własnej śmierci .

Dzisiaj masy podążające do wyborów mają tylko pokazać potegę idei demokracji i wolności, podczas gdy resztę za nas robią Ci ,którzy liczą głosy lub obsługują maszyny liczące …

wyb13

Popatrzmy na nazistowsko komunistyczny rząd PT (Brazylia). Media brazylijskie odwaliły kawał dobrej roboty publikując fałszywe dane sondażowe, które zawsze pokazują zwycięstwo tych, którzy mają wygrać …

http://popisowyprzekret.hvs.pl/jak-zmanipulowano-wybory-2007

Przecież od 4 lat i w Polsce karmią was statystyką sponsorowaną przez PiS i PO. Nawet jeśli rzeczywiste poparcie tych masońskich instytucji nie przekracza 7% słupki badań opini publicznych wskażą 27-35%.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/brazylijczycy-po-igrzyskach-czyli-inwigilacja-w-kraju-i-zagranica/

Podobny program kreowania opinii społecznych istnieje w USA, Wenezueli, Rosji czy na Kubie ..

wyb12

Ale my dziś zajmiemy się eksperymentem ,który niedługo zostanie wdrożony we wszystkich tzw. Demokratycznych Krajach Masońskich .

Zwycięstwo Dilmy Rousseff nie było fair i pokazuje, że wygrała ona tylko dlatego, że Sao Paulo Forum poinformowało, o fakcie przejęcia przez nią oddziału wielkiej firmy, firmy ,która zajmuje się wdrożeniami maszyn liczących głosy wyborców …

Wenezuelska firma (Smartmatic) specjalizująca się w fałszowaniu wyborów na całym świecie : Boliwii, Ekwadorze, Brazylii, Filipinach, Argentynie … stara się teraz o wejście na rynek Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Polski.

Firma zaliczyła jednak wpadkę podczas wyborów na Filipinach. Stało się to poprzez duża liczbę możnych dyktatorów tak zamożnych jak zwycięski oponent. Firma Smartmatic została na Filipinach zamknięta ,a jej dyrektorzy zostali aresztowani.

wyb11

W Ameryce systemem tej firmy był testowany podczas wyborów w Chicago ,a przekręt został odkryty przez ludzi, którzy obserwowali przebieg wyborów.

W Brazylii system firmy Startmatic doprowadził do zwycięstwa znienawidzonej przez Brazylijczyków partii PT. Dzięki tej wygranej wenezuelska korporacja ma zagwarantowany 10 letni kontrakt opiewający na miliony dolarów …

wyb10

Firma została nagrodzona umową na kwotę $ 136,180,633.71. Warto zadać sobie teraz pytanie : Jakie wybory mogą być ,aż tak drogie? Jak Dias Toffoli doprowadzając do absurdalnych nadużyć w państwowych firmach i spółkach mógł wygrać wybory ?

Oczywiście wszystkie środki przeznaczone na wspieranie systemów wyborczych pochodzą z funduszy publicznych, co zostało opublikowane w Dziennikach Urzędowych i oficjalnych sprawozdaniach … Jest to kradzież i sprzeniewierzenie środków publicznych. Niestety wniosek o impeachment Dilmy Rousseff nadal nie został złożony .

wyb1

Sao Paulo Forum informuje, że firma promowana jest przez Fidela Castro i nazistowskie dyktatury w całej Ameryce Łacińskiej.

Ta sama firma otrzymała również miliony dolarów w 2012 roku od Rockefellerów, aby wypromować nazistowskiego lekarza Dilme Rousseff , osoba to stoi za oddaniem Rockeffelerom kopalni, największych podziemnych złóż słodkiej wody oraz za promocją firmy Monsanto i upraw GMO …

Ci ludzie chcą dyktatury, chcą ukraść i wykorzystać wszystko, każdy teren i każde bogactwo.

wyb5

Jesteśmy świadkami przejęcia przez Petrobras jednego z największych koncernów naftowych na świecie PDVSA. Oczywiście dzieje się to za przyzwoleniem rządu Wenezueli zależnego od rady rodziny Rockefellerów.

Są bezwzględni, nie lubią ludzi i nie chcę, aby ludzie myśleli i wierzyli, że kraj będzie lepiej zarządzany bez ich władzy. Ale 51 mln osób głosowało przeciwko Dilmie… Tylko nikt nie wie co się stało z wiekszością tych głosów !!!

Najbardziej niesamowite jest to, że ta umowa TSE z Smartmatic dotycząca wyborów w 2014 obejmuje tylky trzy brazylijskie stany : Pernambuco, Minas Gerais i Rio de Janeiro.

wyb3

Elektroniczne wybory oparte na danych biometrycznych są łatwe do zmanipulowania bo rząd i sama firma Smartmatic posiada kopie biometrycznych podpisów wszystkich mieszkańców Brazylii…!

To jest dokładnie tak samo jak z biometrią w waszych telefonach i komputerach ,teoretycznie tylko wy możecie mieć wgląd do waszych urządzeń , a w praktyce ma go każdy kto ma dostęp do waszych urządzeń poprzez hardware i software , czyli twórcy urządzenia, FBI, CIA, NSA…

wyb7

W artykule opublikowanym w dniu 1 grudnia 2006 r w Wall Street Journal pokazuje, jak Hugo Chaveza wygrał wybory dzięki Smartmatic.

Gdzie jest ONZ, i trybunał haski ? Kto powstrzyma ludobójstwo i rabunek w Ameryce Południowej, Europie Wschodniej, Afryce i Azji?

wyb4

PT i inne partie znalazły doskonały sposób, aby wygrywać wybory w każdym podejściu, wystarczy telefon do Smartmatic…

Chcą kontrolować nasze myśli, już kontrolują media, zarządzają ludźmi jak marionetkami, chcą kontrolować rozrodczość i seksualizacje dzieci!

wyb2

Pewnego dnia będą pozwalali wam oddychać, pić i jeść !!!
Żyjesz w Auschwitz! Żyjesz w obozie ignorując i bagatelizując sygnały o prawdziwości tego stwierdzenia.

„Kto głosuje o niczym nie decyduje . Kto liczy głosy decyduje o wszystkim ”

Liga Świata Brazylia

Reklamy