Słowo ,którego strzeże masoneria.

Słowo ,którego strzeże masoneria.

Viorel Danacu, Mistrz Mason Wielkiej Loży Rumunii : „Mistrzowie, są zaprojektowani tak, aby kreowali obłudę, łącząc prawdę z fałszem, bo ludzie i tak nie rozumieją niczego co ma wartość i sens.”

„Masoneria … podlegała zawsze niezdrowej fascynacji przez jej tajemnice i kreowane prowokacje. Ludzie chętnie czytają brednie typu były mason, illuminat powiedział … Nie ma w idei naszego wtajemniczenia słowa zdrada i odstępstwo …”

” Fascynacja rodzi się poprzez rzetelne książki, które my musimy naciągnąć, ośmieszyć i zdyskredytować lub ukryć . Człowiek jest tylko człowiekiem i niekiedy okazuje się, że informacje poufne pochodzą od osób zaufanych …”

Masoneria i jej związek z polityką.

jab15

Artykuł : „Masoneria partii i państwa” , ukazał się niedawno w Rumunii na portalu masońskim Wielkiej Loży Rumuni.

„Kilka dni temu, miał okazję odwiedzić nas w biurze pan Viorel Danacu, Wielki Mistrz Wielkiej Loży Narodowej Rumunii autor książki :”Wolnomularstwo jako…”

Książka opiera się na kompleksowej i bogatej dokumentacji historycznej i archiwalnej (archiwa Paryskie, archiwa CNSAS).

jab16

Książka, poza trudną historią masonerii, bogato opisuje w szczegółach historię wielkiego rumuńskiego zainicjowania.

Jednak najbardziej interesujący rozdział, przepełniony jest dokumentami okraszonymi znacznikami: „ściśle tajne”.

Książka powstała tylko na potrzeby wewnętrznego użytku loży masońskiej, jednak nie ma rzeczy nie do zdobycia. Po raz pierwszy autorem dzieła jest mason ,który otwarcie opisuje powiązania lóż masońskich z firmami ochrony mienia, mafią, polityką i kościołem…

Ta odważna książka, mistrza Wielkiej Loży Narodowej Rumunii, może stać się początkiem końca tej organizacji jeśli ujrzy światło dzienne ,a ujrzy, czego osobiście dopilnuje …milczenie musi zostać przerwane inaczej Rumunia tak jak i Polska zginie.

jab17

Masoneria ma wpływa na wybory !?

„Zgodnie z oczekiwaniami, dotarliśmy do gorącego tematu dnia: wybory prezydenckie w Rumunii. Czy masoni w Rumunii lub w innych państwach mają wpływ na wybory, czy to do władz lokalnych, parlamentarnych i prezydenckich” …

MM Viorel Danacu odpowiada: „Choć masoneria jest dziś podzielona, może mieć i ma realny wpływ na wybory wszelakiego typu. Jest tak od początku wszelakich struktur ustrojowych i hierarchicznych – bowiem to my je stworzyliśmy jako użyteczną nam formę sprawowania władzy nad ludem. Ludzie nie są gotowi to głosowania według własnego sumienia. „

jab14

„Historia Wolnomularstwem stoi …”

„Chciałem wyjaśnić tą kwestię naszym czytelnikom: jaki jest związk, pomiędzy dużymi kamiennymi konstrukcjami, katedrami i instytucją Occult World?”

„Ta historia prowadzi do świata cieni wewnętrznych kół masonerii …
Dziś, masoneria jest podłączona przez te kręgi do klubu Bilderberga , Unii Europejskiej i Grand Lodge (Wielkiej Loży skupiających możnych tego świata). „

jab18

MM Danacu ,mówi o potrzebie wielkiej współpracy mężów stanu z najwyższymi strukturami masońskimi. Daje tu przykład Sarkozy’ego, który poprzez rady, i podszepty swoich braci dał „impuls” do odrodzenia się we Francji miesięcznika masońskiego „Oświecenie i rewolucja” w kraju, którego hasłem jest masońska doktryna: „Wolność, równość, braterstwo” ,zmieniająca świat.

O relacji Sarkozy’ego z masonerią

Mówiąc o relacjach byłego masońskiego prezydenta Francji Sarkozy’ego, MM Danacu mówi:

„W Paryżu, Sarkozy i jego doradcy , każdego miesiąca, spotykali się z wszystkimi wielkimi mistrzami. I Sarkozy i jego doradcy, prowadzili tak politykę państwa jak oczekiwali tego wielcy mistrzowie wszystkich lóż. „

jab9

Mason powinien być następnym prezydentem Rumuni!?

„Oczywiście, zapytaliśmy, czy Viorel Danacu współpracuje z kandydatami na stanowisko prezydenta Rumunii.?”
:

„Przyszły prezydent powinien wiedzieć i wie, że bez masonów nie poprowadzi polityki zagranicznej i wewnętrznej państwa… Przy nowym prezydencie będzie stał zaufany adwokat (każdy adwokat prędzej czy pózniej przez stosunki rodzinne lub zawodowe trafi do masonerii, bo sądy to masońskie instytucje ponad narodowe) i doradca, będzie to łącznik naszej władzy z wszystkimi wielkimi mistrzami. „Pracując razem zrobimy coś dla Rumunii” „.

jab13

(Wiemy już, co takiego masoński prezydent zrobi :http://ligaswiatowa.hvs.pl/ponta-johannis-masonskie-marionetki/ ,http://ligaswiatowa.hvs.pl/mason-george-friedman-chce-sile-uzyskac-rumunskie-zloza-gazu/ , http://ligaswiatowa.hvs.pl/rumunii-wladze-uprawiaja-soje-genetycznie-zmodyfikowana/ )

„Czy Ceausescu był masonem?!”

Byli królowie i prezydenci Rumunii to cała historia masonerii i Templariuszy .”Nie myśl, że Ceausescu był obcy temat masonerii :)”, mówi MM Danacu bez podawania jakichkolwiek szczegółów.

Rzeczywiście, o Ceausescu mówiono,że był masonem zwłaszcza gdy we Włochy wszczęto postępowanie przeciwko loży Propaganda Due.

jab10

Jego pełne masonizmów przemówienia pomijane przez międzynarodową prasę i relacje Ceausescu z kontrowersyjnym masonem Licio Gelli (włoski biznesmen, znany jako twórca słynnej tajnej organizacji Propaganda Due) dają pełen obraz kontaktów masońskich tego ludobójcy.

Były dyktator Rumunii utrzymywał kontakty z Masonami w: Egipcie (Bractwo Muzułmańskie ), USA , Włoszech i Grecji.

Od Ceausescu, M. M. Danacu szybko przechodzi do innych prezydentów: „Wśród obecnych i byłych prezydentów było wielu masonów.

jab5

Jednak występuje tu problem rytualny, wielu masonów toczy z sobą wojny wewnętrzne tak jak w Rosji, Polsce czy USA . Jeśli weźmiemy pod uwagę byłego prezydenta, udał się on do Egiptu i nie rozpoznał już na lotnisku rytuału powitania. Podobna rzecz ma się do relacji współczesnej masonerii europejskiej (kontynentalnej) z Amerykańską, która tkwi w starych rytuałach obrzędu szkockiego.

Ale ogólnie przyjęte wskazówki, pozwalają nam zrozumieć, kto jest zaangażowany w rytuał oświecenia.
Ważna jest zgoda brata w polityce zagranicznej i wewnętrznej wszystkich oświeconych państw. Nasze gry są całkowicie niezrozumiałe dla ludzi nie przygotowanych na przyjęcie nowego ładu społecznego.

jab4

Najlepszym przykładem naszych gier jest sytuacja Grecji, Ukrainy czy Hiszpanii.

Zapytany o relacji rodów królewskich (Carol I, Ferdinand, Karol II, Michał) z masonerią, MM Danacu mówi: „Królowie, rodziny królewskie, wyłoniły się z rodów templariuszy ,a dopiero pózniej stawały się one rodami masońskimi … Królowie … chronili masonów , inni chcieli aby masoneria ich chroniła…

Królowie przystępowali do templariuszy. Dlaczego? Ponieważ Templariusze żyli szlachetnymi ideami. Pomyśl, że Columbeanu poszedł do Alba Iulia i został Templariuszem.

jab6

Biografia Masona.

Kim jest Viortel Danacu?! „Założyłem Regionalne Centrum Studiów Masońskich Paris-Bukareszt, a potem w 2005 roku wstąpiłem do Narodowej Wielkiej Loży Rumunii . W wielkiej loży istnieje struktura piramidalna: 1-3 i 4-33; ten wzór rytualny, jest praktykowany na całym świecie.”

http://www.eioba.pl/a/45wu/masoneria-ryt-swedenborga-i-ryt-iluminatow-chrzescijanskich

Biografia emerytowanego pułkownika Viorela Danacu jest bardziej złożona. Urodził się w Caracal i mieszka w Bukareszcie, jest absolwentem Uniwersytetu Agronomicznego Nauk i Medycyny Weterynaryjnej.

Doktora Nauk Medycznych (specjalność „Weterynaria – Tomografia zwierząt”). Wielki Mistrz M.L.N.A.R. (W latach 2002-2010), obecnie Narodowy Wielki Mistrz Wielkiej Loży Rumunii – jest specjalistą od porównawczych badań rytuałów masońskich .

Viorel Danacu, przeszedł na emeryturę w maju b.r, pracował jako głównego specjalisty weterynarii na Wydziale Medycznym w MSWiA, na emeryturze rozpoczął badania nad historią rumuńskiej masonerii.

jab8

Viorel został wpuszczony do archiwum masonerii w Paryżu ( NCSSA itp), poprzedzone to było długą korespondencję, ale dzięki temu zebrał ogromne „skarby” masońskie (dokumenty, przedmioty rytualne), naprawdę godne muzeum rumuńskiej masonerii.

Część z tych „klejnotów” masońskich pokazywanych jest na licznych wystawach objazdowych. Jako prawdziwy dyplomata masoński uczestniczył w wielu konferencjach masońskich w : Brazylii, Gabonie, Edynburgu, Londynie, Paryżu, Atenach, Wiedniu, Lizbonie, Madrycie, Moskwie, Sankt Petersburgu, Genewie, Bayreuthcie, Barcelonie, ​​itd.

Jest autorem licznych artykułów i książek na temat masonerii, np. „Wolnomularstwo jako…” ,a kolejne 5 czeka na druk.

Książka „Wolnomularstwo jako…” to 700 stronicowe dzieło , przepełnione dokumentami i informacjami o charakterze poufnym. Mówimy o nich, bo są godne bycia przedmiotem publicznej debaty.

jab7

Masoneria stosunek do struktur mafijnych.

M. M. Viorel Danacu – jest człowiekiem wielkiej odwagi. Wraz z Wielkim Mistrzem Nicu Filipem zdemaskowali, korupcje w rumuńskiej masonerii.

„W 2002 roku, Nicu Filip, który był w tym czasie Wielkim Mistrzem Wielkiej Loży Narodowej Rumunii , powiedział, że korupcja wewnątrz loży masońskiej jest niedopuszczalna , awantura ta zakończyła się rozłamem struktur masońskich .

Problem ten pozostaje nie rozwiązany do dnia dzisiejszego choć Danacu zastąpił Filipa na stanowisku wielkiego mistrza.

jab3

„Ośmiornica, która jest obecna wsród tajnych kręgów … masonerii zarabia ogromne pieniędze na manipulacji i tak zmanipulowanym już rynkiem politycznym, religijnym i biznesowym …”

Korupcji w masoneri? Jak to jest możliwe, aby jednolita konstrukcja państwa – administracja, finanse, wywiad i kontrwywiad, wojsko … oparta na masonerii podkopywana była przez jej własnych członków ?!

M. Danacu: „Tak, niestety to prawda. Wielu z nich znam, i wielu z nich zostało aresztowanych … Ale nie chce mówić na ten tematu … Bo chodzi tu o wewnętrzne sprawy kilku lóż. ” Widać każdy ma swoją cenę.

Innym byłym mistrzem wielkiej loży był Florea Gheorghe (właściciel Flash Bragadiru). Nicu Filip powiedział: ” Florea jest jednym z tych ,który przeniewierzył idee masonerii !”.

Pamiętam, że w grudniu 2001 roku, gazeta ProSport, ogłosiła, że , kierownictwo nad Grand Lodge obejmie Wielki Mistrz Gheorghe Florea. I od tego dnia złoża rumuńskiego złota , gazu łupkowego i innych bogactw naturalnych stały się elementem gry politycznej i biznesowej ….

„Ta zbyt podzielona masoneria dzisiaj wpływa na wybory tworząc co rusz nowych kandydatów, dzieli społeczeństwo …” – Viorel Danacu, Wielki Mistrz MLNAR

„Przyszły prezydent powinien wiedzieć i wziąć pod uwagę, że są Rumunii i są masoni. (…) On musi podjąć inicjatywę , musi mieć adwokata, aby porozmawiać z wszystkimi wielkimi mistrzami wielkich lóż … „- Viorel Danacu, Wielki Mistrz MLNAR

„I obecny, i byli prezydenci robili tak dla dobra narodu rumuńskiego. (…) Jeśli weźmiemy pod uwagę byłego prezydenta, udał się on do Egiptu i został tam namaszczony przez Amerykańskich masonów , zainicjowało to ostateczne pojednanie. Prezydent Rumunii tak jak wielu wielkich ludzi należy do masonerii międzynarodowej. Masoneria międzynarodowa zmienia państwa suwerenne w państwa podlegające doktrynie nwo. Tak działa USA, Wielka Brytania, Rosja, Japonia, Francja, Niemcy, Polska i wiele innych państw … „- Viorel Danacu, Wielki Mistrz MLNAR

jab2

„Dlaczego to nie wyjdzie w prasie? Bo chciałem, ochronić masonerię i społeczeństwo. Takie oświadczenie mogłoby zniszczyć ład społeczny. „- Viorel Danacu, Wielki Mistrz MLNAR

A teraz prawda!

Jahbulon

1. Jahbulon – (pt.m.wikipedia.org/wiki/Jahbulon) znak klucza, masońska doktryna dopasowuje go do wyższych klas, dzięki temu tylko osoby posiadające te insygnia władzy będą mogły z sobą rozmawiać na tematy ponad narodowe ! Masoni wyższych stopnia skutecznie omijają wszelkie pytania, na temat Jahbulona!

Wolnomularstwo, kult Wielki Architekta – Boga. Oświadczenia wielkich mistrzów ,ich rytuały oraz emblematy udowadniają, że masoneria jest sektą i że Wielki Architekt – Bóg Ojciec, jest czystym złem czekającym na rozbudzenie w każdym człowieku.

Albert Pike był i nadal jest jednym z najbardziej znanych postaci w Scottish Rite i jego pomysły były często oznaczone jako plan lucyfera.

W styczniu 1990 roku, w magazynie New Age, opublikowany został przez Charlestona mistrza rytu Szkockiego w USA , fragment najważniejszego dzieła Alberta Pike’a – „Moralność i dogmaty ” (1871r).

Pike przedstawiany jest tam jako „przewodnik masońskiej codzienności. ” W innym czasopiśmie masońskim opublikowano (Scottish Rite Journal) pochwałę Albert Pike, pokazując jaką rolę odgrywa dziś w Nowym Porządku Świata :

„Gdy nasz brat Mark Twain zaobserwował, że charakter narodu może określić charakter ludzi lub zdarzeń… To była prawda. Napewno jest tak w przypadku Alberta Pike’a. Jego imię zostało przypisane do szkół, ulic, stypendiów, wystaw, szlaków górskich , a nawet parku i zapachu dla mężczyzn. ”

Cytat ten uświadamia nam, jak bardzo istotne jest dzieło Pike i jakie „wartości” masońskie ogarnęły nowoczesne społeczeństwa.

jab1

Niepokojące jest to, że Albert Pike wpajał ludziom kult negatywnej zdemoralizowanej jednostki jako ideał wolności, i tak myśli większość dzisiejszego społeczeństwa .

Masoneria broni swojego mistrza, próbuje przedstawić Albert Pike jako marginalny przypadek indywidualisty, nie odzwierciedlającego istoty całej masonerii . Doprawdy?

Jak to jest, że ten „marginalny przypadek” dla masonerii został żywym pomnikiem jej misji ?!

Miejscem pochówku Pike jest Dom Świątyni w Waszyngtonie, siedziba Rady Najwyższej 33. stopnia Rytu Szkockiego… Parafrazując cytat powyżej, możemy powiedzieć, że masoneria ma taki charakter jak osoby ,którym wznosi się pomniki…

Humanizm

W lipcu 1889 Albert Pike miał uczestniczyć jako Najwyższy Pasterz masonerii (bardzo wysoka ranga w masonerii) w Radzie Najwyższej Konwencji paryskiej, która miała znaleźć rozwiązanie sporu między francuskim i angielskim domem rytualnym.

Konflikt wybuchł kiedy próbowano określić wizje bóstwa do ,którego odnosi się masoneria. Francuzi wierzyli, że nie powinno być żadnego innego Boga niż człowiek lub ludzkość, koncepcja, ta później urodziła nowy trendu kulturowy zwany humanizmem.

Brytyjczycy nie zgodzili się, argumentując potrzebę elementu religijnego zakorzenionego w fikcyjnych religiach, ukrywających prawdziwą duszę tajnych bractw.

Albert Pike miał pogodzić dwa obozy, przez swoje oświecenie umożliwiające mu poznać prawdziwą naturę „bogów”, którym oddawali cześć masoni.

Ponieważ stan zdrowia nie pozwalał mu na przyjazd do Francji, Albert Pike napisał list, którego fragmenty zostały opublikowane, zarówno we Francji jak i w Anglii.

Oto co napisał:

„To, czego potrzebujemy w tej chwili , to potwierdzić istnienie Boga , tak aby uciszyć tłum i wielbicieli Bogów i religii, nigdy jednak nie wymieniajcie nazw religii i imienia Boga .

Dla Ciebie, jednak Wielki Inspektorze Generalny (33 stopień Scottish Rite) , i dla braci 32, 31 i 30 stopnia mam taką radę : masońska religia powinna być utrzymywana przez was wszystkich w zupełnej tajemnicy tak jak uczy tego czystość doktryny Lucyfera . […] jest to prawdziwa i czysta religia filozoficzna, jest to wiara w Lucyfera – Oświecenie. „

jab17

Oczywiście większość masonów to tylko szara masa użytecznych i dobrze opłacanych idiotów, szpiegów, donosicieli i wariatów… Dla tych osób natura istoty kultu jest ukryta.

Dopiero 13 stopień wtajemniczenia rytu szkockiego – Royal Arch Masons – daje dostęp do uwielbienia demonów rozbudzonych w ciele ofiary.

Na tym poziomie jest ujawniane imię i wygląd Wielkiego Architekta.

Yuri Lina: „Rzeczywistość za kulisami okazały się zupełnie inna, niż wskazywała na to drabina awansu.

W krajach chrześcijańskich masoneria jest przedstawiana w płaszczu chrześcijańskim, w krajach islamskich w płaszczy muzułmanina, itp

W rzeczywistości nakaz narzuca wiarę w Wielkiego Architekta Wszechświata, zwanego Jahbulon, którego natura jest bardzo podobna do Lucyfera.

Dopiero po osiągnięciu wysokiego poziomu, mason informowany jest, że Wielki Architekt Wszechświata nazywa się Jahbulon, ma ciało pająka i trzy głowy, twarz kota, żaby i człowieka. ”

Angielski naukowiec Stephen Knight przeprowadził wywiad z 57 masonami 13 stopnia. Odpowiedzieli na wszystkie pytania, omijają sprytnie temat Jahbulona.

W tym czasie, opowiada autor sytuacja stała się napięta, próbowali zmienić temat i opowiadali żenujące kłamstwa…

Zrozumiałe jest, to dlaczego masoni unikają rozmów na ten temat. Czczą straszne demony, których pochodzeniem jest odmieniona Boska Trójca. Ten trójgłowy Pająk rozprzestrzenia swoją siatkę na całej planecie ,próbując złapać w swą pułapkę jak najwięcej dusz.

Dlatego na jednej z dwóch kolumn, które stoją przy wejściu do każdej świątyni masońskiej widnieje glob złapany w sieci. Na flagach organizacji światowych pochodzenia masońskiego mamy globalne przesłanie panowania nad całym światem… Wyraża to jasno symbolika.

(Harry Potter : ten, którego imienia nie wolno wymieniać … Czyż to nie Jahbulon?!)

2. Symbole zła.

Tworzenie masonerii w XVI i XVII wieku scentralizowało wiele tematów, agend i organizacji, które zostały opisane w tym rozdziale. Zrobiono to dzięki połączeniu różokrzyżowców i templariuszy w Anglii, przez takich ludzi jak Bacon. Nawiązali również powiązania między Różokrzyżowcami i Zakonem Syjonu (dziś mało kto wie,że zakony te przerodziły się m.in. w opus dei).

http://ligaswiatowa.hvs.pl/wipler-buzek-inni-opus-dei/

Postać, która najlepiej scementowała wszystkie te połączenia był król Jakub I, który wstąpił na tron Anglii i Szkocji. Jakub był jedynym dzieckiem Marii, królowej Szkotów. Rodzina Stuartów, związana jest z linią Merowingów.

Pod patronatem Jakuba, szkocka wiedza ezoteryczna , Templariuszy i Różokrzyżowców pod wodzą Francisa Bacona i innych wielkich mistrzów mogła przerodzić się w jedną organizację o nazwie masoneria.

Tu narodził się: House of Lorraine, króla Jakuba. Temu facetowi udało się zgromadzić wszystkie linie rodowe i wszelką wiedzę pod szyldem masonerii .

To wyjaśnia, dlaczego nazwa „James” (Jakub) i „St James ‚występuje tak często w nazwach firm, organizacji i braterstw. Na przykład, amerykański ambasador w Londynie jest znany w języku dyplomatycznym jako ambasador Trybunału króla St Jakuba.

W pobliżu brytyjskiego Parlamentu jest Plac Świętego Jakuba, gdzie ma siedzibę Partia Konserwatywna; jedna z największych unii w Wielkiej Brytanii, Związek Transportu; mieści się w budynku należącym do szkockiego rodu Keswick ; na tym samym placu jest ogromny kościół poświęcony St. Jakubowi (Nimrod).

http://newspaper.hvs.pl/chrzescijanstwo-mitranizm-dagon-ra/

Jednym z pierwszych działań, które podjął król Anglii i Szkocji Jakub I było przyznanie tytułu szlacheckiego Baconowi. Później, Jakub powołał go na stanowisko prokuratora generalnego, a w 1618 roku tytułował go lordem i kanclerz oraz Baronem Verulam.

Później Bacon został oskarżony o korupcję i wycofał się z życia publicznego. W pierwszych latach panowania króla , istniały wspaniałe warunki do recyrkulacji ezoterycznej wiedzy o świecie starożytnym, które wcześniej były tłumione, była to olbrzymia motywacja dla organizacji, do której należeli zarówno Bacon i Jakub.

Jak zwykle, wszystko stało się bardziej skomplikowane niż mogli tego zakładać obaj Panowie. Bacon opublikowała nową wersje Biblii masońskiej, która nosi jego imię po dziś dzień, w tym czasie rozpoczęła swą działalność inkwizycja oraz niekończący się strumień oskarżeń o „czary i magię”, tajne bractwa przeszły do podziemia powoli przejmując władze nad kościołem katolickim…

Ponadto ortodoksyjni chrześcijanie (znający prawdę o ukrzyżowaniu ,chcieli tą prawdę ukryć ,nawet kosztem pogromów) stworzyli zbrojne oddziały tropiące i zabijające resztki Templariuszy ukrytych wewnątrz masonerii …

Zabijali ich tysiące, w owym czasie powstała nawet książka wyjaśniającą, jak rozpoznać masona, templariusza… i ich symbole. (Książka choć oficjalnie nie istnieje jest w archiwach watykańskich)

Zwróćmy uwagę ,że w owym czasie chrześcijaństwo i islam miało więcej do ukrycia i zatajenia niż masoneria… Ezoteryka i artefakty poprzednich epok zagrażały istocie Bibli, Chrześcijaństu i Islamowi, i kreowanemu przez te religie obliczu człowieka , dlatego palono i niszczono wszystko co mogło pochodzić z innych epok ludzkości.

Poza tym masonom niższych szczebli mówiono ,że celem jest ochrona prawd ezoterycznych, rytuałów i symboli …

Ważne było, że Ci ludzie, którzy wspierali Bractwo wierzyli w to , i to była ich motywacja, daleka od prawdy skrywanej przez mistrzów .

Hierarchia masonerii, nigdy nie zamierzała opublikować swojej wiedzy w formie pisanej. Oni po prostu ją używają i dlatego zdobywają przewagę w skali globalnej.

Szczerze mówiąc masoni, templariusze, różokrzyżowców… byli i są strażnikami wiedzy. Ich przestępstwem jest wykorzystywanie tej wiedzy przeciwko ludziom kreując dzięki tej ideologii niewolnictwo.

Ci ludzie wiedzą, że wiedza to potęga, jeśli ją masz, możesz innych trzymać w niewiedzy tworząc hierarchię opartą na zasadach wtajemniczenia i użyteczności. Żaden z nich nie przyzna się do przynależności do tajnego bractwa i zawsze unikać będzie kluczowych tematów, ośmieszając je… Chyba, że umiesz używać ich metod i tricków aby pozyskać słowo po słowie przewagę…

Czarodzieje i czarownice żyją w całej Europie nawet jeśli wydaje Ci się to śmieszne zauważ ,że czary mają różny wymiar, najlepszym dowodem na skuteczność ich praktyk jest fakt, że uczysz się w ich szkołach, utrzymujesz ich formy represji wobec Ciebie ?! I co kto tu jest głupi i śmieszny ?! Dzielą, kłamią, manipulują, zabijają i nadal pozostają waszymi panami, żyjącymi na wasz koszt !

Co więcej masoneria przyłączyła się do inkwizycji aby zniszczyć tym sposobem resztki wiedzy prawdziwej wsród ludzi. Król Jakub, Martin Luter… torturowali , zabijali i zdobywali potrzebną im wiedzę mistyczną, ezoteryczną , księgi i artefakty… Choć byli według prawa takimi samymi czarodziejami i czarodziejami jak Ci ,których zabijali…

Zawsze istniały dwa nurt wiedzy: zwykłych ludzi, którzy potajemnie wykorzystywali tą wiedzę dla czynienia dobra i tworzenia prawdy poprzez mity i baśnie, robili to aby uniknąć tworzenia religijnej i politycznej hierarchii…

Jednak m.in. babilońskie Bractwa (które, zniszczyły starą Europę), chcą zachowania tej wiedzy tylko dla siebie, elit, hierarchii aby kontrolować i manipulować religiją i polityką.

Około 250 tysięcy osób zginęło w tamtych czasach pod zarzutem „czarów „, w tym 30.000 na Wyspach Brytyjskich.

Wolnomularstwo stało się swego rodzaju koordynatorem różnych elementów i sieci bractwa, składającego się z tysięcy małych organizacji .

Wynn Westcott, założyciel hermetycznego zakonu Golden Dawn (http://newspaper.hvs.pl/hermetyczny-zakon-zlotego-brzasku-podstawy-wiedzy-rzad-globalny/ ) , dobrze wiedział, kto jest prawdziwym fundamentem masonerii.

Napisał on w swojej pracy, The Magical Mason, że masoni wywodzą się od ( nie od Żydów, ale o tym pózniej ) esseńczyków, faryzeuszy, lewitów, strażników starożytnych szkół tajemnic Egiptu i antycznej Grecji, Vehm-Gericht w Westfalii, z uczelni rzymskich i francuskich należących do różokrzyżowców z Compagnonii ,

Dziennik historiczny twierdzi (błędnie- dezinformacja), że masoneria narodziła się w chatach górskich kamieniarzy, którzy pracowali nad budową wielkich katedr i średniowiecznych kościołów, którzy znali zasady świętej geometrii.

Mówiono ,że budując gotyckie katedry, zaczęli utrzymywać ścisłe więzi z templariuszami ( warto wiedzieć ,że Templariuszem mieli swoich budowniczych).

Ich praca w tamtym okresie była już wypierana właśnie przez budowniczych wywodzących się od Templariuszy. W czasach króla Henryka VIII nie budowano już katedr, ponieważ Henryk grabił klasztory, wspólnoty i gildie, aby zebrać pieniądze, które były mu bardzo potrzebne.

Aby przetrwać w tamtym okresie, murarze zaczęli zatrudniać ludzi z innych zawodów, przedsiębiorców, kupców, ziemian , a nawet arystokratów.

Zwrócić należy też uwagę, że nowicjusze szybko przejął stery władzy nad gildiami wolnych murarzy.

To jest oficjalna historia.
W rzeczywistości, podziemne struktury Bractw babilońskich / Różokrzyżowców / Templariuszy… stworzyły własną szkołę inicjacji, w celu przekazywania wiedzy tajemnej wybrańcom z rodów królewskich i użytecznym wybrańcom. Gildie murarzy zostały szybko przejęte przez tajne bractwa…

Wolnomularstwo urodził się w Szkocji, wśród starych rodów takich jak St Clair / Sinclairowie. Ich siedziba znajduje się w Rosslyn (Roslin Castle), na południu Edynburgu, w regionie, żyjącym tradycjami Templariuszy.

Jak każdy ród (Bloodline), Sinclairowie, na początku zmienili nazwisko aby skutecznie ukryć swoje rodowe początki.

Kiedy Wilhelm Zdobywca przybył do Anglii, członkowie rodu St Clair zmienili nazwę na Sinclair.

Cdn.

Liga Świata
Wojciech dydymus Dydymski

Reklamy