Fałszywa Propaganda na temat nowego szczepu ptasiej grypy (H5N8) w Europie!

Fałszywa Propaganda na temat nowego szczepu ptasiej grypy (H5N8) w Europie!

Pomysł z Ebolą nie wypalił poprzez przecieki na temat opatentowania jej przez USA.

( Wszystko o Eboli tutaj : http://ligaswiatowa.hvs.pl/?s=Ebola )

Plan B jak zwykle jesienią zakłada sprzedawanie idiotom przeróżnych zabójczych szczepionek. Bo jak gminna wieść niesie każdy idiota jest podatny na wszelakiej maści hasła oparte na profilaktyce !

(Warto zobaczyć kto w Polsce czerpie dochody z obowiązkowych i przymusowych szczepień :http://ligaswiatowa.hvs.pl/szczepionki-abys-wiedzial/ ,http://popisowyprzekret.hvs.pl/pis-finansowany-przez-koncerny-farmaceutyczne/ )

W latach 2009-2010 rozpoczęto masową propagandę „ptasiej grypy”, której pokłosiem było spalenie dziesiątków tysięcy ptaków. Hodowcom nie zrekompensowano śmierci zwierząt, ani nie przedstawiono twardych dowodów infekcji ich zwierząt …

flu1

Ptasia grypa to kłamstwo!

Poniższą historię opublikowano na stronie internetowej Digi24:

„Nowy szczep ptasiej grypy H5N8 odnotowano w hodowli indyków w północnych Niemczech, był to pierwszy tego typu przypadek w Europie, lokalne władze ogłosiły tą informację w środę wieczorem.”

Ten wirus znany był do tej pory tylko w Azji, szczególnie w Korei Południowej.

Wirus zidentyfikowany w gospodarstwie w Mecklembourgy spowodował serię niewyjaśnionych zgonów wśród drobiu.

Chore indyki zostały ubite, gospodarstwo zostało zdezynfekowane i dla bezpieczeństwa na obszarze trzech kilometrów stworzono strefę nadzoru (tak naprawdę strefa obejmuje dziesięć kilometrów- aby nie kręcili się tam dziennikarze).

Szczep ten różni się od wersji oznaczonej literką A (H5N6), o czym donosi w swoim biuletynie Resort Wyżywienia i Rolnictwa ONZ (FAO) , ten sam biuletyn ostrzegła o silnej zjadliwości wirusa…

Spodziewać się ,można kłamstwa, ponieważ za propagandą stoi Instytut Chorób Zakaźnych i rumuński mason Matei Bals!

flu2

Ciekawie prezentuje się nastepująca sytuacja : propaganda śmierci : Cała Rumunia ubolewała nad śmiercią popularnego aktora Toni Tecuceanu kiedy ten oświadczył ,że „umiera na świńską grypę”!

flu3

Później, już po śmierci Toniego okazało się ,że aktor zmarł na wirusa, którym zaraził się w szpitalu, i nie miało to nic wspólnego z wirusem świńskiej grypy. (Dookoła sprawy narastają teorie spiskowe – ponieważ ,widziano aktora na jego pogrzebie ,czyżby kolejny Bill Hicks http://ligaswiatowa.hvs.pl/william-cooper-nazwal-alexa-jonesa-klamca-oszustem/ ?)

Obecnie ta sprawa dotarła do EKPC – Europejskiej Konwencji Praw Człowieka …

flu4

Postaramy się na bierząco informować was o sprawie ,której nie ma w gazetach i telewizji.

Liga Świata Rumunia

Reklamy