Nikola Tesla i Wojciech dydymus Dydymski : matriarchat to nowy porządek świata …

Nikola Tesla i Wojciech dydymus Dydymski : matriarchat to nowy porządek świata …

Czas zrobić kolejny krok i ujawnić kolejny wers…

Mam nadzieje ,że słowa Nikoli Tesli pozwolą wam zrozumieć mój tekst na temat mega rojów.

http://www.eioba.pl/a/3bda/mega-roj-proces-przeksztalcania-ludzkosci

Nikola Tesla jest traktowany jako geniusz i wizjoner, który miał niesamowitą zdolność przewidywania przyszłość.

tes1

Przewidział m.in przyszłość telefonów komórkowych, telewizorów ,a nawet internetu, na długo przed tym jak ludzie poznali ich nazwy i formy użyteczności .

Nikola Tesla miał również kontrowersyjne jak na dzisiejsze czasy zdanie na temat przyszłości konstrukcji społecznej.

tes2

Tesla (przez długi czas członek masonerii i bractwa T9 i… o tym kiedyś) opowiadał o zasadach eugeniki i przymusowej sterylizacji, aby upewnić się, że tylko ludzie z najbardziej pożądanymi cechami będą się reprodukować wedle zasad zapotrzebowania na ich intelekt. Tesla twierdził również, że ludzie pewnego dnia zostaną zmuszeni do poddania się kobietom.

(Warto sobie uzmysłowić ,że Tesla doskonale orientował się ,że historia zatacza kręgi i, że kult Wielkiej Bogini powróci . Dziś jestem wstanie określić w przybliżeniu ,iż czas ten się zbliża i za 40 – 50 lat doświadczymy gwałtownych zmian społecznych ,czego negatywne przejawy są już dziś widoczne dla osób wtajemniczonych oraz rozgarniętych …)

tes3

Wynalazca wyobrażał sobie społeczeństwo zorganizowane w mega roje (podobnie jak pszczoły) – gdzie mężczyzna będzie odgrywał rolę trutnia i robotnika, wykorzystywanego tylko dla celów hodowlanych i reprodukcyjnych.

Mężczyźni będą zabijani, gdy nie będą już potrzebni. Tesla sprecyzował swoje pomysły o (i jego zdaniem, niefortunnym) kobietach w wywiadzie, który ukazał się 10 sierpnia 1924 roku w Galveston Daily News.

Tesla wyjaśnił, że kiedyś uwielbiał i czcił kobiety. Ale, jego zdanie na temat kobiet (był to obraz o obserwacji bractw żeńskich tworzących organizacje feministyczne ,i zmieniających światopogląd kobiet poprzez deprawacje) zostało zmienione, ponieważ kobiety stały się bardziej męskie i wulgarne poprzez próby konkurowania z mężczyznami w wielu dziedzinach życia społecznego i zawodowego…

tes4

„Teraz za miękkim głosem i delikatną kobietą, czai się niebezpieczny kult, choć kobiety nie zdają sobie z tego jeszcze sprawy, są sprytnie manipulowane i dostrajanie do nowej rzeczywistości w, której znów zajmą miejsce mężczyzn…”

Tesla powiedział reporterowi w 1924 roku : „W miejsce teraźniejszych kobiet przyjdą pseudo kobiety, które będą myślały o karierze i szefowaniu, zapragną krwi i władzy… ”

(Popatrzmy na model kobiety zawarty w illuminackich filmach i teledyskach ,to jest model psychologicznego programowania w, którym dźwięk i ultradźwięki są dostosowane do kobiecego mózgu … Kobiety lubią i lubiły tańczyć więc muzyka jest najlepszym nośnikiem manipulacji…)

tes5

Tesla wyjaśnia, że ​​kobieta konkurująca z mężczyznami będzie jedną z największych tragedii w dziejach ludzkości (i to nie pierwszy raz). Nie wyniknie z tego nic dobrego dla cywilizacji jako spójnej całości.

(Warto spojrzeć na to co pisze wam od 15 lat , moje aluzje pozostają dla was niezrozumiałe i nadal takie pozostaną , chyba ,że ruszycie głową…)

„Świat doświadczył wielu tragedii, ale moim zdaniem największą tragedia jest obecna sytuacja gospodarcza, w której kobiety starają się sterować społeczeństwem za pomocą czyichś rąk. W wielu przypadkach kobiety uzurpują sobie swoje miejsce w zawodach, których branża jest niekompatybilna z system psychologicznym kobiety…”.

„Ta wzrostowa tendencja kobiet aby przyćmić mężczyzn jest znakiem pogarszającej się sytuacji całej cywilizacji.” (Tesla zakamuflował informacje o zbliżających się zamianach społecznych na skutek deprawacji i wolności opartej na nałogach i hedonizmie. Społeczeństwo lat 20/30, nie było gotowane na brud hedonizmu, kult ciała, seksualizacje i kult krwi…)

tes6

„Być może mężczyzna w społeczeństwie jest bezużyteczny, bo to nowa specyfika opisuje mężczyzn jako pasożytów i jest to planowany atak… Jestem szczerze przekonany, że tak nie jest i mężczyzna od wieków podobnie jak kobieta miała swoje miejsce w społeczeństwie…”

„Jeśli kobiety zaczynają czuć się w ten sposób, oznacza to ,że kolejny raz wchodzimy w najokrutniejszy okres w historii świata.”

tes7

„Nasza cywilizacja utonie w pustce bezmyślnych mega rojów … pszczół, mrówek i innych owadów, w których mężczyzna będzie bezlitośnie zabijany…”

„W tym matriarchalnym imperium, zostaną ustanowione kobiece zasady. Jeśli kobiety przeważają ,samiec zdaje się na łaskę samicy. Samiec staje się tylko czynnikiem istotnym dla struktury ciągłości życia…”

tes8

(Już dziś rodzi się chore społeczeństwo oparte na zdeprawowanych samicach , kulcie ciała, pseudo wolności, hedonizmie i głupocie … Ale to początek zmian prowadzących do agresywności samic, które uczyniły już użytek z rąk mężczyzn w wielu wojnach i rewolucjach (o tym przekonacie się w innych tekstach : ośmieszę spisek Żydów, chazarów … Cała prawda jest bardziej skomplikowana !!!)

Dzisiaj słowa Tesli o ujarzmieniu mężczyzn nabierają „niepokojących kształtów”, dominujące kobiety będą niedługo uciskały ludzi we wszystkich aspektach życia społecznego .

(Tak naprawdę gender, seksualizacja, aborcja… To pomysły zdemoralizowanych kobiet i tylko kobiet, jakich ? Ujawnię to wam niedługo, o ile dadzą mi żyć …)

tes9

„Gdy rozważamy wszelkie zmiany, musimy oczywiście brać pod uwagę wszystkie czynniki prowadzące do takich zmian, a innowacje, które prowadzą w przepaść i pustkę nie mogą być nazwane postępem …”

Kobiety i ich sukces to nowym porządek świata, powiedział Tesla. Przez wyuzdanie i seks ,mężczyzna staję się ofiarą podstępu ,którego nie może uniknąć ! Sieć masońskiego pająka, to sieć samicy ,Kultu Wielkiej Bogini …

Tak zwane ambitne kobiety zostały zaprogramowane aby osiągnąć cele poprzez ciało , tego będą uczyły media, filmy, artykuły , książki i nowe zatruwające umysł i dusze autorytety …

tes10

To będzie spreparowana moda , to będzie nowy porządek , zdemoralizowany porządek, bo okultyzm jest zawsze związany z kobiecością … Zobaczcie jak ukryto przed nami zodiak, aby odwracał on uwagę od prawdziwej władzy świata.

http://historiazakazana.hvs.pl/wezownik-ukryty-13-znak-zodiaku/

Seks wojowniczki , dziwki, profesjonalistki, żony i matki jak zaprogramowane węże, utorują drogę sfrustrowanym przywódczynią i królowym mega rojów …

Ta frustracja doprowadzi do apokaliptycznego rozlewu krwi … Wielka Bogini ukryta za Buddyzmem, Chrześcijaństwem i innymi religiami oraz ustrojami powróci …

„Kobiety sprawią, że ​​życie dnia dzisiejszego stanie się jeszcze bardziej zdemoralizowane. Już dziś ten program zaprogramowany przez niewolników kobiet skutkuje niepokojem, zagubieniem i frustracją, ponieważ nie jesteśmy wstanie osiągnąć rzeczy nieproporcjonalnych do zdrowia ,myśli i talentu … Ten stan przyspieszy rozwój cybernetyki, eugeniki i genetyki …”

http://ligaswiatowa.hvs.pl/ujawniamy-tajny-raport-bilderbergow/

tes11

Wydaje mi się, że kobiety nie są szczególnie szczęśliwe wchodząc w nowe zaprogramowane dla nich role (feministek, przywódców, profesjonalistów, zepsutych lalek, nałogowców …) , po prostu wmówiono im nowe zdemoralizowane znaczenie słowa „wolność” oparte na nałogach, popędach i formach konkurencji zawodowej , seksualnej i sportowej…

Powstaje pytanie, które narzuca się w sposób naturalny: „czy same kobiety zdają sobie sprawę z faktu, że są jednocześnie wygranymi i przegranymi.!?”

Cywilizacja mega rojów została zaprojektowana jako model nowego społeczeństwa, i do niej daży się kosztem całej populacji … Nadchodzi matriarchat naukowy ,który zostanie przypłacony miliardami istnień ludzkich…

tes12

Tesla podobnie jak i ja miał skomplikowane relacje z kobietami. Nasze przekonania były zakorzenione w bardzo starych pojęciach opisujących role kobiety w społeczeństwach na przestrzeni 550 milionów lat … I chciałbym abyście zrozumieli ,że tylko rodzina i uwstecznienie moralne (szczególnie manipulowanych kobiet), może zapobiec tragedii …

„Historia daje nam wiele przykładów wspaniałego wpływu wywieranego przez niezwykłe kobiet na otaczający nas świat. Wśród nich były matki wielkich ludzi…”

„Ale ich wpływ nie leżał w ich determinacji, aby prześcignąć mężczyznę , a w kwestii współistnienia i współtworzenia z nimi świata…”

Drogie Panie, nie niszczcie siebie i świata , przestańcie udawać kogoś kim nie jesteście , przestańcie się demoralizować, bo zohydzicie się w oczach mężczyzn i własnych dzieci … Zamiana ról społecznych ,filozfia frankfurcka , inżynieria zgody prowadzą tylko do rozlewu krwi.

Stoimy na straży świętego związku hieros gamos, a łamanie praw równowagi jest zawsze ostatnim czynem człowieka w danej epoce…

Nikola Tesla i Wojciech dydymus Dydymski

Reklamy