HAARP uderza w Rumunię.

HAARP uderza w Rumunię.

Szantaż w sprawie gazu łupkowego w Rumunii nabiera tępa … Szczególnie po spreparowaniu wyborów prezydenckich przez Rockefellera (o tym już niedługo).

http://ligaswiatowa.hvs.pl/mason-george-friedman-chce-sile-uzyskac-rumunskie-zloza-gazu/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/ponta-johannis-masonskie-marionetki/

W dniu 22 listopada 2014 r ,o godzinie 21:14:17, Rumunię nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 5,7 w skali Richtera, epicentrum znajdowało się 5 km od Marasesti, w mieście Vrancea (45,87 stopni szerokości geograficznej północnej i 27,16 stopni szerokości wschodniej).

hr1

Trzęsienie wystąpiło na głębokości 39 km, mając siłę 5,7 stopnia w skali Richtera. Maksymalna intensywność ruchów sejsmicznych wskazywała na VI klasę w skali Mercalli.

Trzęsienie ziemi było odczuwalne na obszarze południowej i wschodniej części kraju, zwłaszcza w obszarach południowej Mołdawii i Muntenii.

hr5

Zjawisko to było typowym przykładem wstrząsów pod-warstwowych (głębinowych). Podobne zdarzenie tego typu odnotowano w tym regionionie w 1977 roku (Vrancea) .

Bukareszt i czerwone światło na niebie przed i po trzęsieniu ziemi!

„Dwie godziny po trzęsieniu ziemi o sile 5,7 w skali Richtera, w Vrancea, dziwne zjawisko nad Bukaresztem wywołało panikę…” Pisała prasa rumuńska.

hr2

Mieszkańcy Bukaresztu publikowali zdjęcia dziwnego zdarzenia na Facebooku. Na zdjęciach, widoczne jest dziwne światło, intensywnie spływające z nieba.

Zaznaczamy ,że księżyc znajdował się po drugiej stronie nieba : ” to nie był księżyc. Poza tym pełnia była w zeszłym tygodniu „, napisał jeden z użytkowników FB .

hr3

To samo czerwone światło widziane było nad Bukaresztem podczas innego trzęsienia ziemi : „W marcu 1977 identyczne zjawisko poprzedziło trzęsienie ziemi … Niebo wtedy tak jak dziś świeciło się na czerwono”, napisał inny użytkownik Facebooka.

Jedni twierdzili , że to światła stadionu odbijały się w nisko uformowanych chmurach ,inne głosy twierdzą, że zjawisko to jest związane z ruchem płyt tektonicznych, na podstawie wyładowań elektrostatycznych, które przejawiały się w formie tego mistycznego światła…

Nie jest tajemnicą, że przed takimi wydarzeniami, wszelkiego rodzaje „znaki” odczuwalne są tylko przez zwierzęta… I tym razem ultradźwięki połączone ze zmieniająca się jonizacją powietrza doprowadziły do niepokojących zachowań zwierząt. Ale w tym wypadku na pewno nie był to naturalny i długofalowy proces jaki towarzyszy tego typu wydarzeniom…

hr4

Wiadomym jest także ,że przy każdym użyciu HAARPa lub SURY, zmienia się jonizacja powietrza ,a trzęsienia ziemi wywoływane są na dużej głębokości poprzez rozpychanie płyt tektonicznych …

http://ligaswiatowa.hvs.pl/projekt-darpa-haarp-ii/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rosyjski-haarp-sura/

Czyżby naród ,który jest niszczony przez syjonizm i masonerię stawiał radykalny opór w sprawie gazu łupkowego i upraw GMO … ?!

hr6

(Przypominy wam, że nasz człowiek siedzi w Rumuńskim więzieniu za ujawnienie listy masonów w organach masońskiej władzy …)

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rumunii-wladze-uprawiaja-soje-genetycznie-zmodyfikowana/

Liga Świata Rumunia

Reklamy