Faszysta i mason Johannis prezydentem Rumunii.

Faszysta i mason Johannis prezydentem Rumunii.

Rumunia żegna się z gazem łupkowym , suwerennością i wolnością.

Zbieżność sytuacji Polska i Rumunia!

To kto wygrał w wyborach prezydenckich w Rumunii nie ma żadnego znaczenia dla zwykłego obywatela, wybory te przypominają polską lub amerykańską szopkę pozorów ,w których znaczone karty rozdają Rockefellerowie i Rotschildowie …

pj1

Rumunia podobnie jak Polska zostanie zniszczona niezależnie od tego kogo Rumunii czy Polacy nazywać będą prezydentem.

Ludzie tak ,jak i w Polsce powoli rozumieją ,że ich głosy nie mają żadnego znaczenia ,a od 25 lat krajem rządzą masoni, syjoniści, pospolici złodzieje i zdrajcy państw narodowych.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/ponta-johannis-masonskie-marion…/

„Masy mogą głosować na kogo chcą, pod warunkiem, że my ich wybraliśmy , i my przeliczymy głosy.” Illuminat David Rockefeller

„Jeśli nasz głos, może coś zmienić, nikt nie pozwolili nam głosować.” Mason Mark Twain

„Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.” Stalin

http://ligaswiatowa.hvs.pl/nowoczesne-metody-falszowania-w…/

Są jednak ludzie, którzy nie ufają żadnej partii i żadnemu politykowi, i Ci ludzie doprowadzą w niedługim czasie do obalenia hierarchii.

pj2

25 rocznica demokratyzacji Rumunii i Rumunów (znacie to z polski ?) nie wykazuje drogi ku lepszemu ,ale drogę ku korupcji, wyprzedaży majątku narodowego i bogactw naturalnych…

Kilka dni przed wyborami w Rumuni , zauważyłem, że wszyscy Rumuni, absolutnie wszyscy cierpią od prawie 25 lat na zanik pamięci (tak jak w Polsce) i nie pamietają karier ojców dzisiejszych kandydatów, inni cierpią na chroniczną obojętność , jeszcze inni na lenistwo ,które nie pozwala im iść na wybory traktując państwo jak dobro niczyje.

Obywateli Polski i Rumunii doprowadzono do stanu choroby psychicznej poprzez socjalistyczno – demokratyczne formy represji, sankcji i edukacji…

Zauważmy ,że nikt nie rozumie haseł Ligi Świata : dobro społeczne i dobrobyt społeczny ! Wszyscy mówią tylko o demokracji, czyli utrzymywaniu elit na koszt podatnika !!!

pj3

Istnieją za to nowe kulty fetyszy : (nagród dla posłusznych piesków) dyplomy, stanowiska, trzynastki … Tak nagradzało się kapo w obozach koncentracyjnych za wzorowe niszczenie wolności obywatelskiej!!!

Nikt nie mówi o tzw. przegranych (zniszczonych przez system), potępionych, bezdomnych, bezrobotnych … Bo to jest statystyka , biedny może być Wałęsa ,ale nie Kowalski czy Nowak, ponieważ oni nie istnieją dla systemu i hierarchii… Często wam o tym pisze ,że istnieją dwie kasty, wykreowanych przez media bogów, polityków, aktorów i wasza masa szarej statystyki !!!

Wracając do wyborów.

Po przejściu przez ten stan przegrzania (agresja, komentarze…), zdasz sobie sprawę, że życie nic nie zmieni, bo oni i tak będą mieli kluczowe stanowiska… Tak zaprogramowały Ciebie media i internet aby agresja wylana przez tubę internetu doprowadziła Ciebie do stanu bezradności i ponownego podporządkowania w obliczu podatków, opłat ,głodu i zimna…

pj5

W Polsce dostałeś do wyboru, brak wyboru : Kaczyński czy Komorowski, w Rumunii Johannist lub Ponta. Oznacza to, że rdzenny mieszkanie suwerennego państwa musi wybierać pomiędzy przedstawicielami obcych narodów , masonów reprezentujących interesy sił zewnętrznych !

Prezes Soros

W rzeczywistości wszystkie zmiany na stanowiskach w polskim, rumuńskim czy ukraińskim rządzie są zatwierdzane przez międzynarodowego spekulanta George’a Sorosa, odpowiedzialnego za rozbiór państw narodowych i wyprzedaż ich majątków narodowych !

Odbywa się to poprzez szereg organizacji pozarządowych finansowanych przez rodzinę pupilka Rotschildów – Sorosa… Wystarczy nacisk , porozumienie między lożami aby kierownictwo danej partii wykonywało kroki proceduralne według zasad danej gry długofalowej.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/george-soros-cala-prawda-o-nisz…/

Iluminaci, Bilderbergowie, Komisja Trójstronna, Skul & Bones, masoneria, Rada 300, Opus Dei itd !

W państwie Ligi Świata ,czyli państwie dobra i dobrobytu społecznego , każda decyzja ministerialna musiałaby posiadać akcept społeczny …

pj4

Od ?… zawsze nikt was nie pyta czy wprowadzić taką ,a taką ustawę, czy sprzedać ten czy tamten zakład … nauczono was bierności , uległości , oddawania kawałek po kawałku państwa i wolności, ale waszym obowiązkiem do kurwy nędzy jest nadzorować działanie państwa ,partii i rządu !!!. Zrozumcie im bez waszej zgody nie wolno nawet wynieść kartki papieru z ministerstwa czy urzędu …

Współdecydowanie o losie waszych rodzin i dzieci, leży i zawsze leżało w waszym dobrze pojętym interesie !!!

Inaczej stajecie się niepotrzebnym elementem statystyk, pracy i zysku !
Każdy z was powinien poświecić conajmniej godzinę dziennie aby śledzić poczynania państwa !

Czy Twój szef też olewa ,to co robisz za jego pieniądze? To dlaczego do cholery wy pozwalacie na kradzież waszych pieniędzy , swoim pracownikom z sejmu i senatu…?!?!

pj6

Wasze pieniądze zamiast zasilać państwo zasilają kieszenie urzędników , loże masońskie zwane partiami oraz międzynarodowe organizacje o charakterze przestępczym ! Przestańcie chlać, ćpać i pierdolić się ,bo to nie wolność, zacznijcie myśleć i rządać!

http://ligaswiata.hvs.pl/rzad-globalny/

http://ligaswiata.hvs.pl/programowanie-poslusznego-spolecz…/

Zadłużenia zagraniczne Rumunii w stosunku do MFW i Banku Światowego wynosi 100 miliardów dolarów!

(W Polsce zadłużenie w stosunku do MFW wynosi 778 miliardów złotych, 277 miliardów euro jesteśmy dłużni Bankowi Światowemu…)

Widzicie tą zbieżność Polska – Rumunia !!! Ten sam aspekt polityczny, biznesowy, ten sam system kreowania sukcesu poprzez zadłużenie, ten sam system wyprzedaży majątku narodowego oraz bogactw naturalnych …

pj7

Kopalnie, stocznie, zakłady … nie są nierentowne, ale upadłe są po prostu tańsze. !!! Ba ,mamy ten sam system wyprzedaży banków : pożyczki z FED – u , dla banków są spłacane poprzez wykup firm z branży spożywczej , farmaceutycznej … Dlaczego ? Bo tak ,można kreować ceny, tak można depopulować i zespalać firmy, koncerny i banki …

25 lat demokracji to, 25 lat wojny masonerii z obywatelami … Przesiedlenia ? Nie!, dziś sami uciekacie nękani przez państwo! Multikulturowość ? Po co mają was bić i upokarzać masoni, skoro sami wewnątrz państwa będziecie napędzać nienawiść wobec Żydów , Arabów, Romów … Nienawiść zawsze jest dwustronna … Tak syjoniści bawią się z wami poprzez ideologie, której ni h..ja, nie pojmujecie, kreując przez prowokatorów teorie o spiskach …

Prosty przykład: o demoralizacji czytacie chętniej niż o kluczowych sprawach państwa ! I taki naród ma być odpowiedzialny choćby za siebie i swoje dzieci ?! Wina hodowli czy nałogu ,popędów, deprawacji i bezradności ?!

http://wojciechdydymski.wordpress.com/…/nieakceptowalne-pa…/

Jak to wygląda w istocie:

-) prywatyzacja generuje bezrobocie !
-) pensja minimalna powoduje z każdym jej wzrostem podwyżki cen towarów i usług, zawsze powyżej kwoty owej podwyżki !
-) kredyty powodują uzależnienie ,więc przy pensji minimalnej każda podwyżka gazu, wody … daży do wywłaszczenia !

Oto wasza demokracja i tolerancja !
Okradanie w biały dzień ,w białych rękawiczkach, w imieniu prawa…
Oto nowoczesna wojna.

Do czego prowadzą wasze oszczędności ?!

Zadaliście kiedyś sobie to pytanie ? Otóż wasze oszczędności prowadzą do polepszenia zdolności kredytowej państwa , przez co państwo na wasz koszt zadłuża was samych !!! A banki dzień i noc wołają oszczędzaj, lokuj …

Gdybyście dzisiaj wycofali wkłady, lokaty , wypłacili kasę z kont… Polski i Rumuni jutro by nie było !!! Jesteśmy tworem wirtualnym ,utrzymywanym poprzez waszą ignorancje i niewiedzę!

http://www.eioba.pl/a/3008/polska-oficjalnie-bankrutem

Dają wam wybory jako temat zastępczy … Śmieją się z was przy wódce … Jesteście mieszkańcami obozów koncentracyjnych, a własność i wolność to iluzja !!!

Gospodarka ?! O czym wy do ku.wy mówicie , co według was Polska produkuje !? Bo według mnie generujemy tylko długi !

W latach 90-tych ,w zakładach pracy, pracowało ponad 4,5 miliona osób ! Dziś już nie ma tych miejsc pracy ! Mamy za to 750 tysiecy bezproduktywnych urzędników ścigających obywateli, rolników i małych przedsiębiorców !
750 tysięcy kapusiów i kapo !

http://radioromantyka.blogspot.com/…/bezproduktywnosc-jako-…

Unia Europejska ? Dotacje ? Do każdego euro w Polsce dopłacamy , czyli koszt jednego euro wynosi w Polsce 1.2 euro, oto cud rozmnożenia !!! W Rumuni koszt 1 euro dotacji to ,aż 1,3 euro … Czyli za możliwość rozwoju płacimy ze swoich kieszeni , płacąc unii ekstra bonus !!! Utrzymujecie poprzez demokracje elitę polski, europy no i całego świata!

http://newspaper.hvs.pl/ile-kosztuje-1-euro-z-dotacji-unii…/

Cyrk z głosami, nieważnymi wybrami, fałszowaniem?!

Oczywiście polskie media milczą ,że w rumunii mamy ten sam spektakl !!! Tak odciągają wyborami uwagę od kluczowych spraw ustwowych…

http://ligaswiata.hvs.pl/nowy-porzadek-polski-ustawa-1066/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/szczepionki-abys-wiedzial/

Gdybyście myśleli od tygodnia Ponta, Komorowski, Kaczyński czy Johannis wisieli by na drzewach !!! Ponta jest odpowiednikiem Kaczyńskiego ,oboje krzyczą: anulować wybory … (debilom się to podoba, tylko co to da?)

pj8

Proszę was zacznijcie myśleć ! Bo wszystko zależy od was, choć wam wydaje się ,że nic nie możecie !

Liga Świata
Dydymus

Reklamy