Jak okradziono Australię – zapomniany zamach.

Jak okradziono Australię – zapomniany zamach.

Australia współdzieli los Polski, Rumunii, Wenezueli, Brazylii…

Wojna zmarłego premiera Australii Gougha Whitlama o suwerenności państwa została pochowana wraz z nim samym.

Australia przez krótki okres stała się niezależnym i wolnym państwem. W 1975 roku pewien amerykański dziennikarz napisał ,że żaden kraj nie odciął się tak radykalnie od spraw międzynarodowych, jak zrobiła to Australia. Dodajmy ,że Australia odcięła się od wpływów międzynarodowych bez potrzeby wszczęcia powstania lub rewolucji …

au1

Whitlam zakończył okres kolonialnej służalczości swego narodu wobec Anglii , Holandii, Niemiec i USA . Ten sam człowiek zniósł Królewski patronat, popchnął Australie w kierunku polityki „niezaangażowanej”, oraz zakazał testowania broni jądrowej.

Niektórzy traktowali Whitlama członka partii pracy za komunistę, choć był indywidualistą oraz pełnym dumy i przyzwoitości socjaldemokratą.

Wierzył, że zagraniczne mocarstwa nie powinny kontrolować zasobów jego kraju i dyktować własnej polityki gospodarcze i zagranicznej.

Zaproponował Aborygenom, aby wykupywali swoje farmy od państwa po subwencyjnych cenach. Było to największe w historii przejmowanie gruntów przez rdzennych mieszkańców. Czyn ten odsunął Wielką Brytanię, Holandię i USA od bogactw naturalnych Australii.

Kraj zaczął funkcjonować bez „zewnętrznej kontroli międzynarodowych karteli”.

Australijczycy zawsze służyli jako pomocnicza siła militarna, działo się tak od powstania Bokserów (Chiny) ,które zostało stłumione przez Brytyjczyków przy aktywnym udziale wojsk australijskich.

au2

W 1960 roku, Whitlam przyznał się do udziału Australii w amerykańskiej inwazji na Wietnam. Oddziały australijskie były częścią czarnych oddziałów prowadzonych przez CIA.

Amerykanie poprzez dyplomację i działania CIA (starymi metodami) chcieli powołać w Wietnamie dwie zwalczające się partie, które miały podzielić naród Wietnamski.

Informacje te zostały opublikowane w zeszłym roku przez WikiLeaks. W raporcie ujawniono nazwiska czołowych postaci obu głównych partii, w tym przyszłego premiera i ministra spraw zagranicznych (informatorów Waszyngtonu).

Whitlam wiedział jakie ryzyko brał na siebie odcinając się od wpływów anglosaskich. Dzień po wyborach, nakazał aby jego pracownicy nie byli „sprawdzani lub nękani” przez australijską organizację bezpieczeństwa, ASIO. Whitlam zrobił to wiedząc ,że australijskie siły specjalne są infiltrowane m.in przez CIA.

au3

Kiedy jego ministrowie publicznie potępili zamach USA na Wietnam, oficer jednostki CIA stacjonującej w Sajgonie powiedział: ” Australijczycy muszą być przez nas traktowani jako współpracownicy armii Wietnamu Północnego.”

Whitlam starał się dowiedzieć, dlaczego CIA wysłało licznych szpiegów do własnej bazy Pine Gap (australijska strefa 51) w pobliżu Alice Springs.

Doradca premiera ostrzegał ambasadora USA :

„Staracie się wkręcić do naszych urzedów i podsłuchiwać, jątrzyć i przekupywać naszych urzędników. Staracie się aby Pine Gap stało się kwestią sporną w relacjach amerykańsko – australijskich…”

Victor Marchetti, oficer CIA, który pomógł stworzyć Pine Gap, później powiedział : „To było zagrożenie dla naszych interesów, Australijczycy mogli zamknąć Pine Gap, co spowodowało prawdziwe trzęsienie ziemi w Białym Domu … Wiedzieliśmy ,że potrzebne są szybkie kroki ,a nawet zamach stanu …”

http://ligaswiatowa.hvs.pl/powietrzne-zamachy-cia/

Tajne wiadomości z Pine Gap były dekodowane przez oddział wykonawczy CIA – TRW. Jednym z pracujących tam ludzi był Christopher Boyce, młody mężczyzna zaniepokojony „oszustwami i zdradą australijskiego sojusznika”.

Boyce ujawnił, że ​​CIA przeniknęło australijskie elity polityczne i zawodowe, werbując m.in. gubernatora generalnego Australii, Sir John Kerrego, o którym w białym domu mówiono : „nasz człowiek Kerry”.

au4

Kerr’y nie tylko był człowiekiem królowej i białego domu ,ale łączyły go wieloletnie więzi z anglo-amerykańską inteligencją, monarchią i masonerią.

Kerr był członkiem (masońskiego) Stowarzyszenia na rzecz Wolności Kultury Australii. Ten anglosaski agent został opisany przez Jonathana Kwitnya z Wall Street Journal, w książce, „zbrodnie Patriotów” : „elity, zaprosiły Kerrego do współpracy … Pewna wewnętrzna grupa w Kongresie USA uznała ,iż uzasadnione będzie , finansowane i prowadzenie przez CIA , stowarzyszenia na rzecz wolności kultury Australii „. CIA „opłacało podróże Kerrego aby ten, zbudował swoją prestiżową pozycje … „.

Kiedy Whitlam został ponownie wybrany na drugą kadencję, w 1974 roku, Biały Dom wysłał Marshalla Greena do Canberry jako ambasadora.

Marshall był potężną, złowieszczą postacią, która pracowała dla amerykańskiego rządu cieni.

Marshall znany wsród illuminatów jako „coupmaster”, grał główną rolę w (1965 rok) zamachu na prezydenta Sukarno w Indonezji . Zamach ten zakończył się rewolucją wywołaną prze CIA, te indonezyjskie igrzyska śmierci pochłonęły ponad milion ofiar.

Jednym z pierwszych wystąpień tego prowokatora w Australii był wykład dla Australijskiego Instytutu Dyrektorów. Jedna z osób obecnych na tym spotkaniu napisała : ” spotkanie to był próbą podżegania liderów biznesu. Marshall chciał aby przedsiębiorcy wystąpili przeciwko rządowi Australii”.

Amerykanie i Brytyjczycy pracowali razem. W 1975 roku Whitlam odkrył, że brytyjski MI6 prowadzi działania przeciw jego rządowi.

au5

„Brytyjczycy rzeczywiście dekodowali przychodzące i wychodzące tajne wiadomości z biura spraw zagranicznych”.

Jeden z jego ministrów, Clyde Cameron, powiedział : „Wiedzieliśmy, że MI6 podsłuchiwało posiedzenia rządu dla Amerykanów.”

W 1980 roku, oficerowie CIA ujawnili, że ​​”Whitlam był problemem”, a jego sprawa była omawiana „w trybie pilnym” przez dyrektor CIA, Williama Colbyego, i szefa MI6, sir Maurice Oldfielda. Zastępca dyrektora CIA, powiedział: „Kerry zrobił to, co mu kazano robić, a teraz czekamy na efekty jego posunięć .”

W dniu 10 listopada 1975 r ,Whitlam przejął tajną wiadomość wysłaną do Theodore Shackleya, osławionego szefa wydziału CIA w Azji Wschodniej , który pomógł w zamachu na Salvadora Allende w Chile dwa lata wcześniej.

Wiadomość do Shackleya zaniepokoiła Whitlama. Mówi się, że premier Australii czuł niebezpieczeństwo w swoim własnym kraju.

Dzień wcześniej Kerry odwiedził siedzibę Dyrekcji Defence Signals NSA w Australii, gdzie został poinformowany o „kryzysie bezpieczeństwa narodowego wynikającego z działań Whitlama”.

au6

11 listopada, Whitlam poinformował Parlament o tajnej obecności CIA w Australii. Tego samego dnia Kerry odwołał rząd Whitlama.

(Mimo że ALP miała całkowitą większość w Izbie Reprezentantów, Senat był podzielony pomiędzy 3 inne partie, przez co rząd Whitlama nie był w stanie przeprowadzić części planowanych reform (m.in. wprowadzenie powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, wprowadzenie bezpłatnego szkolnictwa wyższego i innych), które były blokowane w Senacie.

Powtórne odrzucenie przez Senat sześciu ustaw stworzyło sytuację tzw. „double dissolution”, pozwalającą na natychmiastowe rozwiązania całego parlamentu i nowe wybory do jego obu izb, Whitlam nie zdecydował się jednak na takie rozwiązanie. Zamiast tego zaproponował jednemu z opozycyjnych senatorów Vince’owi Gairowi funkcję ambasadora w Irlandii, licząc na to, że w wyborach uzupełniających zwycięży kandydat laburzystowski, zapewniając tej partii potrzebną przewagę w Senacie. Manewr Whitlama nie powiódł się, a „Gair affair” została przyjęta w Australii bardzo negatywnie.

au7
W 1975 w wyniku kryzysu konstytucyjnego Whitlam został zdymisjonowany z funkcji premiera przez Gubernatora Generalnego Johna Kerra. Z tego okresu pochodzi najbardziej znany bon mot australijskiej polityki, po otrzymaniu wiadomości o tym, że jego rząd został zdymisjonowany, Whitlam, stojąc na schodach Old Parliament House w Canberze, powiedział: „Ladies and gentlemen, well may we say ‚God Save the Queen’, because nothing will save the Governor-General.” (Panie i panowie, powiedzmy „Boże chroń królową”, bo nic nie jest już w stanie uchronić Gubernatora Generalnego.)

Australia nigdy już nie odzyskała prawdziwej niezależności.

Zmarły w tym roku Gough Whitlam był patriotą australijskim, którego wizja na rzecz rozwoju gospodarczego i krajowej kontroli zasobów naturalnych była poważnym zagrożeniem dla illuminatów reprezentowanych przez Koronę Brytyjską.

Whitlam dochodząc do władzy postanowił chronić Australijskie zasoby naturalne, zadanie to powierzył ministrowi energetyki Rexowi Connorowi, który wspierał wszystkie kampanie Whitlama.

au8

Trzeba wiedzieć , że największym zagranicznym właścicielem kopalni minerałów w Australii był CRA ( obecnie Rio Tinto), brytyjski gigant górniczy należący do królowej Elżbiety.

Whitlam powołał także Departament Rozwoju Północy do wdrożenia kompleksowych planów rozwoju słabo rozwiniętych i słabo zaludnionych terenów północnej Australii . Whitlam osobiście był zaangażowany w ten projekt od 1961 roku.

Plany rozwoju zawierały propozycję budowy międzykontynentalnego gazociągu (Rex Connor). To była wizja, która przyświecała Connorowi, Whitlamowi i skarbnikowi Jimiemu Cairnsowi.

Ta australijska suwerenność została zaatakowana przez Anglików i Amerykanów , a Whitlama nazwano jak zwykle w takich przypadkach niedemokratycznym przestępcą.

au9

Sir Martin Charteris, zapewnił Whitlama , że królowa nie została poinformowana przez gubernatora generalnego Sir Johna Kerrego o planach zdymisjonowania rządu Whitlama .

Jednak Hockings, w dniu 29 sierpnia 2012 roku ogłosił ,że za zdymisjonowaniem rzadu Whitlama stało CIA i królowa Anglii.

Whitlam : „Królowa to zrobiła, ratując przestępcze interesy korony w Australii!”

Odwołanie rządu Whitlama miało katastrofalne skutki dla gospodarki i suwerenności narodowej.

au10

Choć Hocking skupia się na postaci Sir Anthonego Masona, jako głównego czynnika („trzeci człowiek)” w odwołania rządu Whitlama, to dramat rozgrywał się w tle, ponieważ królowa sama przewodniczyła operacji utopienia Whitlama!

Hocking pisze: ” Kerr nigdy nie ujawnił, że tydzień przed wystąpieniem w Senacie decyzja o odwołaniu rządu Whitlama została podjęta osobiście przez królowa Angielską…”

Archiwalne dokumenty odnalezione przez Hockinga dowodzą, że Kerr spiskował z rodziną królewską, aby Whitlam nie był w stanie wykorzystać swoich uprawnień konstytucji w celu zażegnania starannie zaplanowanego spisku przeciwko jego rządowi.

au11

Hocking ujawnia:

„Pełne dziewięć miesięcy przed 11 listopada i osiem miesięcy przed kryzysem konstytucyjnym, Kerr poufnie spiskował z ministrami i członkami sądu najwyższego. Kerr działał w porozumieniu z Sir Anthonym Masonem.

Kerr, we wrześniu 1975 roku podczas wizyty w Papui Nowej Gwinei, poinformował księcia Karola osobiście, że Whitlam może stanąć na drodze brytyjskim interesom w Australii .”

Według notatek Kerra, odkrytych przez Hockinga, książę Karol powiedział Kerremu, że królowa nie potrzebuje pytać parlamentu Australii jeśli zechce odwołać rząd Whitlama. Innymi słowy, australijska konstytucja (jak każda inna) była bez znaczenia.

W tym czasie Whitlam starał się u królowej angielskiej o poparcie odwołania gubernatora generalnego… Tak więc sama Królowa sygnalizowała Kerremu aby , ten szybciej realizował plan odwołania rządu Whitlama.

au12

Whitlam wspierany wysiłkami swoich ministrów Rexa Connora i Jima Cairnsa przyspieszył program sprzedaży ziemi Aborygenom, aby wyrwać Brytyjczykom kontrolę nad ogromnym bogactwem Australii.

Tym samym Whitlam starał się osłabić porozumienie brytyjsko-holenderskie w sprawie wydobycia surowców naturalnych (Rio Tinto, RTZ , CRA), w którym sama królowa była największym prywatnym akcjonariuszem.

Stawką był atak na inwestycje rodziny królewskiej i brytyjskiej władzy cesarskiej (City) kontrolującej światowy rynek finansów i surowców.

Whitlam ogłosił podczas podróży do Tokio w 1973 roku, że : ” Australia będzie umacniała swoją suwerenność dzięki wydobyciu uranu, oleju, gazu ziemnego i węgla kamiennego „.

au13

Rozwój Australi po usunięcie rządu Whitlama został zatrzymany, a korona bardzo szybko zmonopolizowała rynek wydobycia i handlu bogactwem naturalnym Australii.

ALP przejeła władze w 1983 roku, pod czujnym okiem oxfordzkich specjalistów od wewnętrznego zniszczenia Australii.

Uczony Bob Hawke i Paul Keating z partii pracy porzucili swoje tradycyjne przywiązanie do dobra wspólnego , oddając kontrolę nad rolnictwem, przemysłem, handlem surowcami i bankami narodowymi w ręce międzynarodowych hochsztaplerów.

Wszystko to wyprzedano koronie brytyjskiej (City of London) przez deregulację, prywatyzacje i politykę wolnego handlu. Australia powoli pozbywa się surowców, a Rio Tinto, BHP Billiton i ich partnerzy z międzynarodowego kartelu illuminatów wyrwają z australijskiej gleby setki miliardów dolarów.

Tylko dzieci wierzą w bajki i uczą się o demokracji , wolność i suwerenność narodowej własnego państwa, ponieważ „Korona jest ponad politykę narodową”, prywatny sekretarz królowej Martin Charteris zapewnił Whitlam że ” Królowa nic nie wiedział o „jego zwolnieniu…” Whitlam sumiennie zapisał, że potocznie mówiąc mama zabroniła mu łykać każde kłamstwo jakim chcą go nakarmić patologiczni kłamcy i przestępcy…”

au14

Kerr przechwalał się w swojej książce, że krótko po dymisji Whitlama, królowa sama wprowadziła go do Tajnej Rady:

„W Canberze zostałem zaprzysiężony jako członek Tajnej Rady ,Jej Królewskiej Mości. Posiedzeniu w Yarralumla przewodniczyła sama Jej wysokość Królowa.

Podczas audiencji na pokładzie Britanni w porcie Fremantle, Jej Wysokość odznaczyła mnie tytułem Rycerza oraz Krzyżem Wielkiego Królewskiego wiktoriańskiej Zakonu.

(Wcześniej, w 1975 roku, kiedy królowa ustanowiła Order Australii, zostałem pierwszym kanclerzem i pierwszym Kawaler Orderu Australii)

W 1976 roku, Jej Wysokość awansował mnie do rangi Rycerza Wielkiego Krzyża Zakonu Świętego Michała i Świętego Jerzego. Wcześniej w Australii zostałem rycerzem Zakonu Świętego Jana z Jerozolimy … ”

http://ligaswiatowa.hvs.pl/slowo-ktorego-strzeze-masoneria/

Królowa namaściła również Kerra i jego osobistego sekretarza (spiskowców ) , Sir Davida Smitha ( czytającego publicznie wniosek o odwołanie rządu Whitlama), medalem Royal Victorian Order.

au16

Ten Królewski Order Wiktorii jest trzecim najwyższym wyróżnieniem Imperium Brytyjskiego, a przyznawany jest jako „uznanie osobistej służby dla panującego monarchy”. Jest on przyznawany przez samą królową, bez zalecenia kogokolwiek z jej rządu …

„Większość Australijczyków gardzi deregulacją, prywatyzacją, fałszywą ideą wolnego handlu i zieloną polityką faszystowskiej monarchii, która zniszczyła gospodarkę Australii .

Australijczycy nie przymykają już oko na jasne dowody grabierzy dokonywanej przez Koronę.”

Jeśli chcesz patrzeć w przyszłość z podniesioną głową, to dołącz do walki, by obalić brytyjskie metody polityki okultystyczno -imperialnej.

W trzy lata wizjoner, lider partii pracy chciał wprowadzić bezpłatną opiekę zdrowotną i darmową edukację uniwersytecką, w tym czasie wprowadził także prawo do ziemi dla Aborygenów, nowelizacje prawa rodzinnego, zakończył obowiązkowy pobór do wojska, wprowadził wolność przekonań i wyznań, zakończył brytyjski program „Białej Australii” polegający na piętnowaniu i depopulacji Aborygenów , zniósł karę śmierci i dyskryminacje płci, wprowadził zapomogi dla samotnych matek … Whitlam całkowicie zmieniły oblicze Australii i przywrócił Australii dumę narodową…

Teraz ci, którzy pomogli go usunąć, blokując dopływ pieniądzy do rządu i dusili kraj w chaosie gospodarczym beztrosko winią go za zatrute owoce swoich działań.

Czarne budżety CIA przepełnione są funduszami dużych korporacji, które oczerniają takich ludzi jak Whitlam.

Historia jest fałszowana cały czas i cały czas trwa usuwanie prawdziwych faktów z kart szkolnych podręczników…

(Czy kiedykolwiek słyszałeś o bazie Pine Gap z, której zarządzana jest cała flota amerykańskich satelitów szpiegowskich , dronów i niezidentyfikowanych obiektów latających ? Jeśli nie słyszałeś ,wkrótce usłyszysz ,coś więcej…)

Pamięci Gougha Whitlama ,wroga illuminatów.

Liga Świata
Dydymus

Reklamy