Amerykański Holokaust

Amerykański Holokaust

Amerykańskie obozy koncentracyjne, czyli amerykańskie obozy śmierci.

(Obozy koncentracyjne, w których Amerykanie więzili ponad 100.000 Japończyków, powstały w wyniku działań masona, Franklina Delano Roosevelta…)

Ten tekst ,dotyczy tak odległych dla większości was czasów, a jednocześnie dotyczy współczesności i przyszłości …

Syjoniści , i ” masonścy demokraci” cały czas, tworzą propagandowy mit holokaustu, z którym w swoich tekstach rozprawiałem się nie jeden raz…

Mit ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej mija się z prawdą już w samej logice rozumowania popartej faktami liczebności ofiar !!!

( http://newspaper.hvs.pl/holokaust-animatorzy-terroru-rzadowowego/

http://ligaswiata.pinger.pl/m/11069534

http://historiazakazanaextra.hvs.pl/6-milionow-klamastw/ )

Polacy, Rosjanie, Rumunii, Węgrzy, Chorwaci, biedni Żydzi pochodzenia palestyńskiego oto prawdziwe ofiary syjonistycznych bestii z Niemiec, Rosji, USA, Anglii i Japonii …

oj3

Ale holokaust to także inna nieznana nam dziś twarz.

„Wierząc ślepo w mity współczesnej kultury, nigdy nie doświadczycie idei prawdy i wolnomyślicielstwa …”

Oczywiście, nie ma dowodów potwierdzających holokaust jako fakt historyczny. Sprefabrykowany po wojnie Holokaust, jest użytecznym narzędziem szantażu i spekulacji, stosowanym przez syjonistyczno masońskie pasożyty, starające się pozbawić praw obywatelskich wszystkich rewizjonistów szerzących prawdę !!!

Rewizjoniści tacy jak Paul Rassinier, który w Aschwitz, powiedział publicznie, że „nie było komór gazowych i mit ostatecznego rozwiązania opiera się na sfabrykowanych dowodach”, są piętnowani przez tych samych ludzi ,którzy służyli masońskim ss-manom i bolszewikom w fałszowaniu podręczników historii.

Kolejnym rewizjonistą jest Norman Finkelstein, który w swojej książce „Przedsiębiorstwo Holokaust” wkłada holokaust na „półkę kłamstw i fantasmagorii”, ponieważ ludzie zostali zmuszeni w większości krajów europejskich, do wiary w bajki (w owym czasie, cała Europa była pod panowaniem syjonistyczno masońskich przywódców, a historię pisało się i fałszowało na bierząco…)

Wszystko to propaganda odsuwająca uwagę od zbrodni komunistów i masonów na inteligencji krajów zagrażających globalizacji poprzez narodowy tryb życia : Polska, Rumunia, Węgry, Rosja, Czechy , Słowacja … Polacy płacą syjonistom z Izraela za wyssany z palca holokaust …

( Podczas gdy Polska (przez masońskich nieudaczników z PiS, PO…) nie potrafi upomnieć się o reparacje wojenne : http://newspaper.hvs.pl/dlug-swiata-wobec-polski-i-polakow-to-ok-700-miliardow-dolarow/ )

oj4

Wszyscy dziś tylko krzyczą o faszyzmie, a co ze zbrodniami Stalina, Lenina, Marksa, Engelsa, Mao … , co z zamachem na wolność Palestyny ​​po deklaracji Balfoura w dniu 02 listopada 1917 roku? Co wreszcie ze zbrodniami tzw: „demokracji” wspieranej przez masoński rząd USA…

http://ligaswiatowa.hvs.pl/deklaracja-balfoura-i-syjonistyczna-mafia/

Tylko tak zwane „mordy” nazizmu były przedmiotem dyskusji, inne, pozostają w cieniu. Oto nadszedł czas, aby wszyscy mogli poznać czym jest wojna, obóz i holokaust , doświadczamy już tego pośrednio poprzez dietę, kastowość, szczepienia i medycynę…

„Prasa ekstremistyczna i mainstream” promuje wielu kłamców w tym Alexandru Floriana ,który prowadzi Instytut Badań nad Holokaustem i jest synem bolszewika Radu Floriana… Takich przykładów ,opartych na pseudo autorytetach znamy sporo :

http://archiwaipn.hvs.pl/wladyslaw-bartoszewski-archiwa-ipn/ , http://archiwaipn.hvs.pl/wladyslaw-bartoszewski-vel-bartman-kolaborant-archiwa-ipn/

„Maszyna amerykańskiej propagandy pracowała bardzo ciężko w czasie II wojny światowej, aby utworzyć obraz walki o wolność dla dobra bezbronnych.

Ale władze USA nie miał żadnych skrupułów, aby nielegalnie zamknąć ponad 100 tysięcy ludzi, których jedyną winą było to, że mieli japońskich przodków.

Po japońskim zbombardowaniu Pearl Harbor, prezydent Roosevelt podpisał szereg ustaw składających się na Executive Order 9066.

Wkrótce ustawy te przyczyniły się do otwarcia obozów koncentracyjnych i umieszczenia w nich 112000 tysięcy naturalizowanych japońskich imigrantów osiedlających się na wybrzeżu zachodniej części Stanów Zjednoczonych.

oj5

To nic innego jak modna dziś nienawiść rasowa i ksenofobia, wprowadzona pod pretekstem zachowania bezpieczeństwa narodowego. Dziś jest to temat tabu, zabroniony w amerykańskiej prasie i literaturze. Bo przecież ważna jest poprawność polityczna – czyżby ?

http://historiazakazanaextra.hvs.pl/psychologia-nwo-poprawnosc-polityczna/

http://historiazakazanaextra.hvs.pl/sens-pojecia-dyskryminacji/

Dyskryminacja w Nowym Świecie.

Od połowy XIX wieku japońscy imigranci napływali do ziemi obiecanej aby zacząć nowe życie , pomimo ,że nie byli tam mile widziani.

Ta wrogość, lęk przed innością i nieokreślonym zagrożeniem, często przekłada się na negatywne dla takich osób ustawodawstwo.

Nigdzie nie było widać tego tak wyraźnie jak w stanie Kalifornia. Amerykanie uważali ,że Japończycy nie mogą posiadać praw do posiadanych ziemi. Istniał również zakazana poślubienia kogoś spoza swojej grupy etnicznej, a ich dzieci nie mogły uczęszczać do szkół publicznych.

Dziś ten sam kraj prowadzi politykę pozornej tolerancji, znajdując sobie nowe zagrożenie jakim są, lub byli : Arabowie … Indianie, Murzyni , Azjaci …

Ameryka wciąż wynajduje sobie winnych, aby tylko wprowadzić korzystne dla globalizmu prawa , i zwiekszyć przywileje dla masońskich elit, istniejących ponad podziałami !

http://ligaswiatowa.hvs.pl/slowo-ktorego-strzeze-masoneria/

Co więcej, Amerykanie traktowali Japończyków jak podludzi, jak zwierząta, które nie zasługują na litości. Ten schemat żywcem przypomina osławione idee holokaustu !!! Jakoś Polacy, Japończycy… nie tworzą dookoła tego idei męczeństwa , nie podszywają się pod wymordowane przez siebie narody !!!

oj6

Prasa amerykańska należąca do masonów i illuminatów podżegała do nienawiść opisując Japończyków jako uśpionych zdrajców, którzy mogą niedługo ujawnić swoją prawdziwą twarz … Tworzyło to w Amerykanach początki strachu, paniki i agresji. Tak, to dokładnie ten sam schemat działań jakie stosowali bolszewicy ,a pózniej naziści … Te same ręce , Ci sami ludzie , te same loże i metody …

Poczucie lojalności Japończyków było kwestionowane nie tylko w stosunku do nowych japońskich imigrantów, ale również tych, którzy byli obywatelami USA.

Mała prowokacja nad Niihau na Hawajach wzmocniła te poglądy ,gdy miejscowi zestrzelili trzy ponoć japońskie samoloty. Ach te samoloty … Prowokacje , akcje fałszywej flagi…

Na zesłanie.

W wyniku prowokacji i postawy prasy naród sam wywarł nacisku na władze, aby deportować lub uwięzić Japończyków pod pretekstem, potajemnej współpracy z wrogiem.

W ten sposób sam naród zdecydował o przeniesieniu Japończyków do obozów koncentracyjnych. W ciągu ośmiu miesięcy, prawie wszyscy Amerykanie japońskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych zostali przesiedleni z własnych domów przez agencje rządowe z pomocą policji i wojska do obozów koncentracyjnych.

oj6

Były łapanki, przesłuchania, tortury, głód, bieda i standardy życia podobne do tych jakie istniały w nazistowskich i bolszewickich obozach koncentracyjnych.

Japończycy zostali zmuszeni do sprzedaży swoich nieruchomości i często tylko w ubraniu i z kilkoma walizkami wędrowali, już jechali bydlęcymi wagonami do obozów. Więc czym demokracja różni się do nazizmu, faszyzmu, komunizmu czy socjalizmu ? Sloganami wygłaszanymi przez kłamców…!?!?

Kraj żyjący z niewolnictwa, nienawiści, wyszukiwania wymyślonych wrogów… Zwie dziś siebie największym wybawicielem świata, finansując zamachy, wojny, terroryzm, wyzysk i morderstwa!

Bydlęce pociągi i zezwierzęcenie , obrazki z tamtego okresu „amerykańskiej wolności” , wyglądają jak kopia zachowań hitlerowców w pierwszych latach wojny. Ale ss to przecież CIA , standardy zostały zachowane po dziś dzień, nawet klimat amerykańskich obozów pozostał bez zmian dzięki FEMA, która następnego wroga dostrzeże we własnych obywatelach…

Życie w amerykańskich obozach.

Warunki życia w obozie były mizerne. Wiele z nich zostało zbudowanych w jałowych regionach, wiele osób zmarło z wyczerpania już podczas podróży.

Niektóre rezerwaty Indian zostały zmienione na obozy koncentracyjne, pomimo protestów ze strony społeczności lokalnych.

oj7

Oburzeni Indianie traktowani jako obywatele drugiej kategorii, pomagali jak mogli podobnym do siebie japońskim ofiarom rządu USA .

Przypomina to pomoc Polaków niesioną Żydom podczas drugiej wojny światowej, teraz nas Ameryka i kraje Europy zachodniej traktują jak obywateli drugiej kategorii …

Indianie widzieli w tym akcie kopie własnej tragedii, która przydarzyła się im kilkadziesiąt lat wcześniej.

Obozy otoczone wysokimi ogrodzeniami z drutu kolczastego strzeżony były przez uzbrojonych żołnierzy. Zdarzały się przypadki, gdy któryś z osadzonych Japończyków został zabity przez strażnika (mordercę) …

Racje żywnościowe jakie otrzymywali japońscy więźniowie były tak małe i tak złej jakości, że niedożywienie zbierało swój plon. Nie było mowy o prywatności, empatii, zrozumieniu czy litości.

Zmuszanie do bratobójczego boju.

Znacie zapewne los Ślązaków wcielanych do niemieckiej armii. Tak też uczyniono z Japończykami , zaproponowano im uczestnictwo w działaniach zbrojnych przeciwko Japonii.

Na rok przed końcem wojny, rząd USA prowadził program przymusowego werbunku, który odnosił się do osadzonych Japończyków.

oj8

Niektórzy chcieli wstąpić do wojska w wyniku traumatycznego procesu „leczenia” ,odbywającego się za pomocą eksperymentalnych metod prania mózgu prowadzonego przez CIA na więźniach. (MK Ultra)

Ludzie Ci jednak nie zostali wysłani do wojska ani na front, ludzie Ci aby wzmocnić program multikulturowości i nienawiści trafili do więzień w roli ?! – strażników !!!

Bardzo wielu Japończyków zgodziło się na bratobójczy „kompromis”. Ale byli też tacy, którzy zgłosili się na ochotnika, aby uniknąć głodu i tortur, oraz aby poprawić los własnej rodzinie.

Specjalna jednostka składa się wyłącznie z japońskich Amerykanów powstała za zgodą prezydenta Roosevelta, który powiedział podczas inauguracji :

„(…) co do zasad, na których kraj ten został zbudowany i które zawsze przyświecają w sercu i umyśle każdemu Amerykaninowi. Ameryka nie jest i nigdy nie była uprzedzona w kwestii rasy czy pochodzenia „.

Podczas gdy żołnierze słuchali tych ironiczno – sarkastyczny słów, ich rodziny nadal zamknięte były w obozach koncentracyjnych.

oj9

Walka o sprawiedliwość i prawdę.

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych, w grudniu 1944 roku oznajmił, że obywatel nie może być więziony bez powodu, choć przyznał, że sam proces przesiedlenia był legalny i w pełni usprawiedliwiony sytuacją bezpieczeństwa narodowego.

Decyzja ta była zwieńczeniem wysiłków Freda Korematsu, Minoru Yasui i Gordona Hirabayashi, którzy zaatakowali Sąd Stanów Zjednoczonych, Roosevelta i zwrócili na siebie uwagę międzynarodowych mediów i organizacji humanitarnych.

Nie należy tutaj pomijać gry politycznej stojącej za tą decyzją. Prezydent lawirował pomiędzy dwoma obozami, które decydowały o jego ponownym wyborze na stanowisko prezydenta USA .

Choć Roosevelt czuł presję płynąca również od części amerykańskiego społeczeństwa , które chciało uwolnienie Amerykanów japońskiego pochodzenia, nie był przekonany co do kwestii zlikwidowania amerykańskich obozów zagłady.

W styczniu 1945 roku pod naporem opinii publicznej ustawa Executive Order 9066, została odwołana.

Zatrzymani mogli zacząć odbudowywać swoje życie. Nie mieli nic, poza „wolnością”.

Przeprosiny ?!

„Amerykański Departament Sprawiedliwości przyznał,” że błędy „popełnione przez władze USA wobec internowanych w obozach pracy Japończyków były wynikiem II wojny światowej…” AFP.

„Po ataku na Pearl Harbor, Stany Zjednoczone internowały do obozów pracy ponad 100,000 osób pochodzenia japońskiego w większości amerykańskich obywateli. ”

Ministerstwo Sprawiedliwości.

oj10
Neal Katya, reprezentował rząd stanów zjednoczonych przed sądem najwyższym. Podkreślił, że rząd USA jest głównie odpowiedzialny za politykę „obrony”, a wysiedlenia oraz internowania były spowodowane próba obrony obywateli stanów zjednoczonych przez „terroryzmem”.

Wkrótce po ataku na Pearl Harbor w grudniu 1941 roku prezydent Franklin Roosevelt podpisał dekret o „konieczności wojskowej”, który pozwolił na zatrzymanie dziesiątków tysięcy osób pochodzenia japońskiego .

Rodziny te zostały internowane do obozów pracy utworzonych na obszarach pustynnych i w niegościnnych regionach USA.

Raporty wojskowe od 1942 twierdziły, że tylko niewielka mniejszość Amerykanów pochodzenia japońskiego, może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju, i wszyscy Ci ludzie przebywają już w więzieniach… (France Presse).

Sąd Najwyższy w 1944 roku, stwierdził również , że: „niemożliwym jest rozpoznać, który z Japończyków jest lojalny, a który zagraża bezpieczeństwu narodowemu stanów zjednoczonych”.

Argumenty te posłużyły do izolacji amerykańsko-japoński mieszkańców, którzy mogli komunikować się przez radio z okrętami podwodnymi wroga. Samo FBI uznało tą prowokacje za czysty przejaw fantazjowania.

oj11

Ponadto, dziś uważa się, że administracja USA, uciekła się do szytych grubymi nićmi stereotypów, a oskarżenia były nieprawdziwe i krzywdzące w stosunku do japońskiej mniejszości rasowej.

W 1988 roku, kilku senatorów domagało się od rządu USA oficjalnych przeprosin dla japońsko-amerykańskiej społeczności poszkodowanej w czasie II wojny światowej… Bez skutku…

Wielokrotnie wspominałem w swoich tekstach ,iż atak atomowy na Hiroszimę ,spowodowany był faktem próby ukrycia wykorzystania japońskich naukowców w amerykańsko – niemieckim programie jądrowym …

http://ligaswiatowa.hvs.pl/ukryta-historia-japonskiego-projektu-bomby-atomowej/

Liga Świata
Dydymus

P.s. Mapa poniżej pokazuje ilość obozów FEMA, aktywowanych w ciągu ostatnich 10 lat. Po atakach na mniejszości etniczne i rasowe, czas na represje w stosunku do Amerykanów zabijanych na raty przez GMO, szczepienia, medykamenty i hedonizm połączony z seksualizacją … Czas na ostateczne rozwiązania względem wolności i praw obywatelskich … Czego najlepszym dowodem są ustawy wprowadzone na obszarze całego świata :

http://ligaswiatowa.hvs.pl/szczepionki-abys-wiedzial/

http://ligaswiata.hvs.pl/likwidacja-polskiego-zlotego-likwidacja-polskiego-panstwa/

http://ligaswiata.hvs.pl/nowy-porzadek-polski-ustawa-1066/

Reklamy